Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Απο που τα αγορασες ειναι ακριβα? Φετος θα κανουμε τα πρωτα μας μπανακια και η μικρη εχει πολυ ευαισθητο δερματακι καταλευκο...το χω πολυ αγχος, τον φοβαμαι αυτον τον αγριο ηλιο...

η αληθεια είναι οτι είναι ακριβα! Τα 2 πρωτα του μαγιο του τα πηρα ολοσωμα (δλδ σα φορμα με φερμουαρ μακρυμανικο με ενσωματομένη βερμούδα) απο το τρίκυκλο 60 έκαστο:evil: Μετά βγαλαμε και πάνα και ήθελα 2 κομμάτια ... τώρα αγοράζω κανονικό μαγιο αγορίστικο βερμούδα και μπλούζα αντηλιακή. Το προηγούμενο καλοκαιρι βρηκα πολυ οικονομική στα H&M με 12 €, πήγα και φέτος αλλά δεν τις έχουν βγάλει ακόμα στο κατάστημα της περιοχής μου, θα περιμένω λίγο ακόμα διαφορετικά θα πάω mothercare που εκεί οι τιμές για μπλούζα παίζουν στα 30 € περίπου. Στα mothercare outlet σήμερα μου είπαν οτι θα φερουν και εκεί ... οπότε υπολογίζω την τιμή τους στα 15 € περίπου.

Θα σας ενημερώσω όταν τις βγάλουν ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

η αληθεια είναι οτι είναι ακριβα! Τα 2 πρωτα του μαγιο του τα πηρα ολοσωμα (δλδ σα φορμα με φερμουαρ μακρυμανικο με ενσωματομένη βερμούδα) απο το τρίκυκλο 60 έκαστο:evil: Μετά βγαλαμε και πάνα και ήθελα 2 κομμάτια ... τώρα αγοράζω κανονικό μαγιο αγορίστικο βερμούδα και μπλούζα αντηλιακή. Το προηγούμενο καλοκαιρι βρηκα πολυ οικονομική στα H&M με 12 ?, πήγα και φέτος αλλά δεν τις έχουν βγάλει ακόμα στο κατάστημα της περιοχής μου, θα περιμένω λίγο ακόμα διαφορετικά θα πάω mothercare που εκεί οι τιμές για μπλούζα παίζουν στα 30 ? περίπου. Στα mothercare outlet σήμερα μου είπαν οτι θα φερουν και εκεί ... οπότε υπολογίζω την τιμή τους στα 15 ? περίπου.

Θα σας ενημερώσω όταν τις βγάλουν ;)

Αχ ναι σε παρακαλω ενημερωσε . Εχουμε μαδερκερ εδω και χω καποιους ποντους, αλλα ισως ΠΑσχα ανεβουμε Αθηνα και παμε στο outlet. Εμενα ειναι και κοριτσακι και καταλαβαινεις τι θα τραβηξω αν δεν της αρεσουν....:rolleyes:


IIk6p3.png

Qskdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου ευχαριστω για τα περαστικα!νομιζω ειναι καλυτερα!μαλλον μετα τον εμμετο ξαλαφρωσε...

Οσο για την αδεια εχω κατι νευρα:mad:

Μολις με πηρε ο αντρας μου και μου ειπε οτι του στειλανε χαιρετισματα οτι επιτηδες του κοψανε την αδεια....του κανουν απιστευτο πολεμο:evil:

κοιταξε και καποια αλλα παιδια που ειχαν αδεια και κανενος δεν κοψανε....

με πηρε τηλεφωνο και ακουγονταν χαλια

ασχημη κατάσταση! δώστου κουράγιο να αντέξει!

κοριτσακια μου γεια σας κ παλι!

σταυρουλα μου μην στεναχωριεσαι, πες του απο το ενα αυτι να μπαινουν κ απο το αλλο να βγαινουν. θελουν να τον κανουν να φυγει??? αντι να ειμαστε ενωμενοι ετσι που μας εχουνε κανει....

ειρηνη θα σου ελεγα να βαλεις συνταγη κολοκυθοκεφτεδες αλλα μολις σε γλυτωσε η 4u! ευχαριστω!

σιδερο ε? εχω 2 ασιδερωτα κ 1,5 απλυτα....

μαζεψα κουζινα, επλυνα τα καλα πιατα κ ποτηρια στο χερι, ξαναστολισα την τραπεζαρια κ τωρα θα κανω ενα ξεσκονισμα κ ενα σκουπισμα στο σαλονι, γιατι κατα τις 8,30 θα μαζευτουμε να κοψουμε τουρτα, οχι τιποτα το ιδιαιτερο, οι γονεις του κ ο αδελφος του με την οικογενεια του.

σας εχω βγαλει φωτο κ απο το τραπεζι κ απο την τουρτα, θα σας τα βαλω αργοτερα η αυριο!

1,5 πλυντήριο άπλυτα επίσης έχω ...ΑΣΙΔΕΡΩΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ τα σιδέρωσα πριν απο λίγο ...ΝΑ ΝΑ ΝΑ ΝΑ:tongue:

Αυτο του ειπα Ειρηνακη μου:Οτι χαρη μας κανανε αφου αρρωστησε ο μικρος μας...Αλλωστε το χωριο μας εκει ειναι δεν προκειται να φυγει θα παμε αργοτερα...

αλλα τα νευρα μου...

Εν τω μεταξυ εχθες το βραδυ ειχαμε φορτωσει το αυτοκινητο για να το εχουμε ετοιμο:confused:

Συγνωμη βρε κοριτσια,σας επριξα σημερα...

Αυτό που λέτε το κάναμε και εμείς κάποτε... μέχρι που μας ανοιξαν 2 φορές το αυτοκίνητο και μέσα στην πυλωτή!!! απο τότε ποτέ ξανα! :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αχ ναι σε παρακαλω ενημερωσε . Εχουμε μαδερκερ εδω και χω καποιους ποντους, αλλα ισως ΠΑσχα ανεβουμε Αθηνα και παμε στο outlet. Εμενα ειναι και κοριτσακι και καταλαβαινεις τι θα τραβηξω αν δεν της αρεσουν....:rolleyes:

καλά και εμένα που είναι αγόρι μονος του διαλέγει ρούχα :rolleyes: και κάνει σαν κάποιες που τα κατεβάζουν όλες κατω και διαλέγει:tongue: Καλό μας κουράγιο:D

Link to comment
Share on other sites

Έλιωσα στο σιδέρωμα... ουφ.. :rolleyes:. Στο μεταξύ δεν ειμαι και στα καλύτερα μου. Χθες την νύχτα ο λαιμός μου ήταν λες και είχε ξυραφάκια... το μεσημερι τρίφτηκα με βικς και τώρα μου έκανε φυσικό ανάμικτο χυμό ο άντρας μου.. τον ήπια μονορούφι! Τοσο ενιωθα πως το είχα ανάγκη...

Πάω να κάνω τα μπανάκια :rolleyes: και τις ομορφιές μου, να χαλαρώσω λιγάκι.

Επανέρχομαι, σας φιλώ


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έλιωσα στο σιδέρωμα... ουφ.. :rolleyes:. Στο μεταξύ δεν ειμαι και στα καλύτερα μου. Χθες την νύχτα ο λαιμός μου ήταν λες και είχε ξυραφάκια... το μεσημερι τρίφτηκα με βικς και τώρα μου έκανε φυσικό ανάμικτο χυμό ο άντρας μου.. τον ήπια μονορούφι! Τοσο ενιωθα πως το είχα ανάγκη...

Πάω να κάνω τα μπανάκια :rolleyes: και τις ομορφιές μου, να χαλαρώσω λιγάκι.

Επανέρχομαι, σας φιλώ

α καλά περαστικά μας σε όλες... εχω πονολαιμο πανω απο 7 μέρες, βήχα παραγωγικό και η φωνη μου σαν νταλικέρης:tongue:

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου γεια σας κ παλι!

σταυρουλα μου μην στεναχωριεσαι, πες του απο το ενα αυτι να μπαινουν κ απο το αλλο να βγαινουν. θελουν να τον κανουν να φυγει??? αντι να ειμαστε ενωμενοι ετσι που μας εχουνε κανει....

ειρηνη θα σου ελεγα να βαλεις συνταγη κολοκυθοκεφτεδες αλλα μολις σε γλυτωσε η 4u! ευχαριστω!

σιδερο ε? εχω 2 ασιδερωτα κ 1,5 απλυτα....

μαζεψα κουζινα, επλυνα τα καλα πιατα κ ποτηρια στο χερι, ξαναστολισα την τραπεζαρια κ τωρα θα κανω ενα ξεσκονισμα κ ενα σκουπισμα στο σαλονι, γιατι κατα τις 8,30 θα μαζευτουμε να κοψουμε τουρτα, οχι τιποτα το ιδιαιτερο, οι γονεις του κ ο αδελφος του με την οικογενεια του.

σας εχω βγαλει φωτο κ απο το τραπεζι κ απο την τουρτα, θα σας τα βαλω αργοτερα η αυριο!

Γιωτάκι μου, εκτός από της αγαπημένης 4U, δες εδώ και αυτή που κάνω εγώ. Είναι επίσης εντελώς απλή και την έχω βρει στην αγαπημένη μου φίλη, Μαρία

http://cookingandart-marion.blogspot.gr/2012/10/k.html

Καλή διασκέδαση μικρή μου!!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτο του ειπα Ειρηνακη μου:Οτι χαρη μας κανανε αφου αρρωστησε ο μικρος μας...Αλλωστε το χωριο μας εκει ειναι δεν προκειται να φυγει θα παμε αργοτερα...

αλλα τα νευρα μου...

Εν τω μεταξυ εχθες το βραδυ ειχαμε φορτωσει το αυτοκινητο για να το εχουμε ετοιμο:confused:

Συγνωμη βρε κοριτσια,σας επριξα σημερα...

Πω πω.. εγώ αυτό το φοβάμαι πολυ γιατί δεν έχουμε πάρκιγκ οπότε.. ποτέ φόρτωμα από βραδύς...! :rolleyes:

Μη στεναχωριέσαι ΚΑΘΟΛΟΥ. Στηριξε τον και φτιάξε τα κέφια σας. Δεν αξίζει μικρή μου και ΚΑΘΟΛΟΥ μα ΚΑΘΟΛΟΥ δεν μας έπρηξες. Ισα ισα ελπίζω να σε στηριξαμε λιγακι.


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινη μου να σας ζησει το νεο μελος. Να ειναι γερος και καλοτυχος!

Γιωτακι να χαιρεσαι τον αντρα σου να ειστε παντα μονοιασμενοι και αγαπημενοι.

Χαρα μπραβο για τη μεγαλη προοδο, αποτελεις παραδειγμα για ολες μας.

Σταυρούλα μου μην στναχωριεσαι για την αδεια του αντρα σου, φροντισε να περασετε ενα ομορφο τριημερο σπιτακι σας.

Να κανω και μια ερωτηση γενικου περιεχομενου : οσες γεννησατε με καισαρικη ποσο σας ειπε ο γιατρος σας να περιμενετε για το δευτερο????

Εμένα μου είπε να περιμενω μέχρι να... ΕΧΩ ΛΕΦΤΑ! :mrgreen::lol::lol::lol:


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

α καλά περαστικά μας σε όλες... εχω πονολαιμο πανω απο 7 μέρες, βήχα παραγωγικό και η φωνη μου σαν νταλικέρης:tongue:

Περαστικά σου...

Οταν δεν νιωθω καλα... κόρες, δεν έχω χειρότερο.. δεν "τραβάω" καθόλου και δεν εχω κέφια ουτε να μιλήσω... :? .

Τώρα με χαπάκωσε ο άντρας μου. Εκανα τα μπάνια μου, ξυρίστηκα, φρέσκιες πιτζαμούλες και ετοιμάζω σπανακοπιτάκια για ελαφρύ βραδινό.

Αργότερα θα τριφτώ και πάλι και εύχομαι αύριο να νιώθω καλύτερα.. δεν την παλευω έτσι βρε κόρες... :?


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ κοριτσακια μου τελος για σημερα

ξεσκονισα σαλονοκουζινα-ταπεζαρια

σκουπισα ολο το σπιτι εκτος κρεβατοκαμαρες

συμμαζεψα

εβγαλα τα ριχταρια για να φαινεται πιο ωραιο το σπιτι (επι της ευκαιριας θα τα αλλαξω κιολας κ θα πανε αυτα για πλυσιμο)

αναψα κερακια μεσα στο τζακι κ φαινονται υπεροχα

αναψα ενα φωτιστηκο δαπεδου που βγαζει κοκκινο φως

περασα μια το μπανιο

τωρα παω να κανω ενα γρηγορο μπανακι κ να περιμενω τους καλεσμενους μου!!!

ειρηνακι μου ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κ για την συνταγη! λατρευω κολοκυθοκεφτεδες!!

4u προσεχε τι λες γιατι θα φας αποβολη!!!! ακου δεν εχει ασιδερωτα!!!!

ευα και ηλιαχτιδα ευχαριστω πολυ κ εσας για τις ευχες σας!!!

σταυρουλα ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΗΖΕΙ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ????

σας φιλω, τα λεμε αυριο!

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά σου...

Οταν δεν νιωθω καλα... κόρες, δεν έχω χειρότερο.. δεν "τραβάω" καθόλου και δεν εχω κέφια ουτε να μιλήσω... :? .

Τώρα με χαπάκωσε ο άντρας μου. Εκανα τα μπάνια μου, ξυρίστηκα, φρέσκιες πιτζαμούλες και ετοιμάζω σπανακοπιτάκια για ελαφρύ βραδινό.

Αργότερα θα τριφτώ και πάλι και εύχομαι αύριο να νιώθω καλύτερα.. δεν την παλευω έτσι βρε κόρες... :?

ωχ περαστηκα ρε ειρηνακι! τωρα το ειδα, πιες κ κανα ζεστο!

Link to comment
Share on other sites

Εσενα ειναι και πιο μικρος οπότε καπως περιορίζεται.

Εγω προβληματίζομαι γιατι όταν του φοραω μπλουζακι βρεχεται γιατί μπαινοβγαινει στη θαλασσα ,ακομη κι αν δεν μπει να κολυμπήσει.

Οπότε καταλήγουμε να μενει με το μαγιο και εγω να τρεχω με το αντιηλιακο,αν και όπως ειπα όταν πάμε απογευμα δεν πολυαγχωνομαι.

Εμένα δεν το θέλουν το μπλουζάκι με τίιποτα....οπότε τους βάζω αντιηλιακό συνέχεια....επιλέγω κάποιας εταιρίας που μένει στο σώμα και φαίνεται άσπρο σαν γιαούρτι όταν το απλώνεις....έτσι τους βάζω συνέχεια στην πλάτη και στο σώμα, τις κάνω άσπρες, αλλά περισσότερο στην πλάτη γιατί όταν παίζουν έξω είναι σκυφτές.....

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κοιμηθήκαμε και οι τρείς :)

Το μεσημέρι όταν εξαφανίζομαι, να ξέρετε ότι στρώνω επιδερμίδα χιχι

Ο αέρας καλά κρατάει ακόμα :(

Τους Κολοκυθοκεφτέδες θα τους δοκιμάσω.

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια μου τελος για σημερα

ξεσκονισα σαλονοκουζινα-ταπεζαρια

σκουπισα ολο το σπιτι εκτος κρεβατοκαμαρες

συμμαζεψα

εβγαλα τα ριχταρια για να φαινεται πιο ωραιο το σπιτι (επι της ευκαιριας θα τα αλλαξω κιολας κ θα πανε αυτα για πλυσιμο)

αναψα κερακια μεσα στο τζακι κ φαινονται υπεροχα

αναψα ενα φωτιστηκο δαπεδου που βγαζει κοκκινο φως

περασα μια το μπανιο

τωρα παω να κανω ενα γρηγορο μπανακι κ να περιμενω τους καλεσμενους μου!!!

Μπράβο Γιωτα μου, υπέροχα πρέπει να τα έχεις κάνει!

Και του χρόνου και εύχομαι να περάσετε πολύ ομορφα! :D


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...