Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια μου!!τι κανετε?

Ειρηνη μου τουλαχιτον εισαι λιγο καλυτερα..και να πας στην πεθερα σου να βγεις και λιγο απο το σπιτι..

Βασια πως εισαι,πονας ακομα?

Εγω σπιτι ακομα εχω πονοκεφαλο αλλα σαφως καλυτερα πο χθες..σημερα γιορταζει ο αντρας μου και σηκωθηκαμε με την κορη μου το πρωι και φτιαξαμε το γλυκο για τον μπαμπα μας ο αντρας μου εφτιαξε καφεδακια και χαλαρα συμμαζεψα το σπιτι..θα ερθουν να φαμε ολοι μαζι η αδερφη μου με την οικογενεια..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!Τι κανετε???

Αρετη μου περαστικα,και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

Βασια μου περαστικα!πως εισαι σημερα?

Ειρηνακη ακομα σε ταλαιπωρει,ε?υπομονη,αρχιζει σιγα-σιγα και φευγει!

Χαρα μου ελεος τοσες ωρες σιδερο!!!Χαρας το κουραγιο σου!!!!

Εμεις χαλαρα σημερα στο σπιτακι μας,μαζεψα νεροχυτη,φτιαχνω ψαροσουπα για τον μικρο και ψαρακι στο φουρνο με πατατουλες για μας και σκορδαλια(μου την ζητησε ο αντρουλης μου και δεν εχω ξανακανει,ελπιζω να την πετυχω)

Εχθες το απογευμα πηγαμε εναν περιπατο στα μαγαζια και ειδα ενα τελειο ζευγαρι παπουτσια...τα θελω...τι θελω και πηγαινω στις βιτρινες?????

Φιλακια κοριτσια μου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλε κοριτσια που ειστε ολες??????????????????????????????

εδω εδω! τα θες τα παπουτσακια ε? εγω αποφευγω βιτρινες για να μην θελω μετα! βεβαια τωρα για την ανοιξη θα παρω μερικα μπλουζακια (ετσι λεω δηλαδη!!!)

φαγαμε μπακαλιαρο-σκορδαλια με πατζαρια κ πατατες τηγανιτες, ηπιαμε κ κρασι κ ουτε μαζεψα τραπεζι, εχουμε αραξει στους καναπεδες κ χαλαρωνουμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια μου!!τι κανετε?

Ειρηνη μου τουλαχιτον εισαι λιγο καλυτερα..και να πας στην πεθερα σου να βγεις και λιγο απο το σπιτι..

Βασια πως εισαι,πονας ακομα?

Εγω σπιτι ακομα εχω πονοκεφαλο αλλα σαφως καλυτερα πο χθες..σημερα γιορταζει ο αντρας μου και σηκωθηκαμε με την κορη μου το πρωι και φτιαξαμε το γλυκο για τον μπαμπα μας ο αντρας μου εφτιαξε καφεδακια και χαλαρα συμμαζεψα το σπιτι..θα ερθουν να φαμε ολοι μαζι η αδερφη μου με την οικογενεια..

να τον χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!! πολυχρονος!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!!!Τι κανετε???

Αρετη μου περαστικα,και να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

Βασια μου περαστικα!πως εισαι σημερα?

Ειρηνακη ακομα σε ταλαιπωρει,ε?υπομονη,αρχιζει σιγα-σιγα και φευγει!

Χαρα μου ελεος τοσες ωρες σιδερο!!!Χαρας το κουραγιο σου!!!!

Εμεις χαλαρα σημερα στο σπιτακι μας,μαζεψα νεροχυτη,φτιαχνω ψαροσουπα για τον μικρο και ψαρακι στο φουρνο με πατατουλες για μας και σκορδαλια(μου την ζητησε ο αντρουλης μου και δεν εχω ξανακανει,ελπιζω να την πετυχω)

Εχθες το απογευμα πηγαμε εναν περιπατο στα μαγαζια και ειδα ενα τελειο ζευγαρι παπουτσια...τα θελω...τι θελω και πηγαινω στις βιτρινες?????

Φιλακια κοριτσια μου!!!!!

σημερα εχει γενεθλια ο αντρουλης σου? αν ναι να τον χαιρεσαι, πολυχρονος να ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα εχει γενεθλια ο αντρουλης σου? αν ναι να τον χαιρεσαι, πολυχρονος να ειναι!!!

Αυριο τα εχει Γιωτακι μου!!!Σου ειχα πει Δευτερα αλλα ειχα μπερδευτει:oops:(δεν τα παω καθολου καλα με ημερομηνιες...),του πηρα τσιζκεικ να του φτιαξω και σκεφτομαι να του βαλω και ενα κερακι επανω να το σβησουμε οι τρεις μας!

Ναιιιιιιιι!!!!Τα θελωωωωωω!!!!!!!Τα παπουτσια!!!

Βρε κοριτσια τωρα ακουγα την Μπιλιου να λεει τα ζωδια,ερχεται μια εβδομαδα χαλια.....Τι μας περιμενει???

Link to comment
Share on other sites

Αυριο τα εχει Γιωτακι μου!!!Σου ειχα πει Δευτερα αλλα ειχα μπερδευτει:oops:(δεν τα παω καθολου καλα με ημερομηνιες...),του πηρα τσιζκεικ να του φτιαξω και σκεφτομαι να του βαλω και ενα κερακι επανω να το σβησουμε οι τρεις μας!

Ναιιιιιιιι!!!!Τα θελωωωωωω!!!!!!!Τα παπουτσια!!!

Βρε κοριτσια τωρα ακουγα την Μπιλιου να λεει τα ζωδια,ερχεται μια εβδομαδα χαλια.....Τι μας περιμενει???

α ωραια, θα στα πω αυριο τα χρονια πολλα!

δεν τα πολυπιστευω τα ζωοδια, αλλα αντι αλλων λενε αμα τους ακουσεις ολους!

παω να φτιαξω καφεδακι κ επανερχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γειά σας κοριτσάκια!

Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες, εμένα γιορτάζει η μικρή μου κόρη και η πεθερά μου!

Όλο το βράδυ την έβγαλα ανάσκελα, μόνο έτσι δεν πόναγα, αλλά κατάφερα να κοιμηθώ :)

Σήμερα δεν πολυπόναγα αλλά απέφυγα να τεντωθώ γιατί με έπιανε...πάντως ακόμα δεν με έχει αφήσει!

Πήγαμε στην παρέλαση, καμαρώσαμε την κόρη μου την μεγάλη, είχε ντυθεί Ηπειρώτισσα και είχα σκαρφαλώσει σε κάτι πεζούλια για να την βγάλω βίντεο :)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Χρόνια πολλά στις εορτάζουσες, εμένα γιορτάζει η μικρή μου κόρη και η πεθερά μου!

Όλο το βράδυ την έβγαλα ανάσκελα, μόνο έτσι δεν πόναγα, αλλά κατάφερα να κοιμηθώ :)

Σήμερα δεν πολυπόναγα αλλά απέφυγα να τεντωθώ γιατί με έπιανε...πάντως ακόμα δεν με έχει αφήσει!

Πήγαμε στην παρέλαση, καμαρώσαμε την κόρη μου την μεγάλη, είχε ντυθεί Ηπειρώτισσα και είχα σκαρφαλώσει σε κάτι πεζούλια για να την βγάλω βίντεο :)

να τις χαιρεσαι βασια μου!

ταρζαν η μανα για να τραβαει βιντεο!!!!

Link to comment
Share on other sites

μυρτουλα τι ιδανικο για τις τριχες ετσι οπως εινια (κ οι δικες μου) ειναι το λειζερ, 6 συνεδριες για τα ποδια ειναι ιδανικες, εγω εχω το νου μου αν βγει καμια προσφορα οπως εκανα μπικινι να κανω κ τα ποδια. αν βρω 6 συνεδριες με 100-150 ευρω θα τις κανω! για τους καρπους εχω ειχα τενοντιτιδα στο γυμνασιο-λυκειο κ στα 2 χερια, θυμαμαι τα ειχα σχεδον παντα δεμενα με επιδεσμους, θελει ξεκουραση (ξερω αδυνατον!) τοτε επαιζα βολευ, κ οταν σταματησα να παιζω περασε κ ο πονος. αφου δεν μπορεις να ξεκουραστεις βαλε κανα επιδεσμο η επικαρπιδες.

Γιώτα μου θα θελα πολύ λειζερ-εχω κάνει στο μουστάκι κ σώθηκα- αλλά όλες οι προσφορές που βγάζει είναι μακριά κ πού χρόνος για τέτοια τρεξίματα..αλλά νομίζω αργά ή γρήγορα εκει θα καταλήξω...

ναι αύριο πρωι πρωι θα πάω για περικάρπια, thanks:p

Σημ. : και γω έπαιζα βόλευ;)

κικη μου νομιζω οτι κατι τετοιο θα βολεψει παρα πολυ, φυσικα αν πιανουν τα χερια σας μπορειται να το φτιαξετε κ μονοι σας

Kidsroom.jpg

Συμφωνώ Κική

Αρετή να χαίρεστε τον σύζυγο!

Βάσια να χαίρεσαι την κόρη σου!

Ευα χρόνια πολλά, χιλιόχρονη!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ευα χρονια σου πολλα ο,τι επιθυμεις!

Βασια να χαιρεσαι την κορουλα σου και την πεθερα σου!

Σας ευχαριστω για τις ευχες σας..ηρθε η αδερφη μου με τον γαμπρο μου και τα μικρα και φαγαμε μαζεψα την κουζινα,βοηθησε και η αδερφη,εβαλα το πλυντηριο πιατων και εκατσα λιγακι..παω να φτιαξω καφε και τα ξαναλεμε


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...