Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια καλημέρα !!!!

Περαστικά στα αρρωστάκια μας (Ειρηνουλα μου ελπιζω να εισαι καλύτερα )

Και φυσικα χρονια ΠΟλλά στις γιορταζομενες !!!

Αυτες τις μέρες δεν πολυμπηκα internet, απο την μια τα έχει παιξει ο υπολογιστής και ανοιγοκλεινει ειναι λιγο πριν το τέλος το βλέπω...

Και απο την άλλη ειμασταν ολες βολτες και δημιουργιες....

Χτες πηγαμε με τον μικρο στο Μουσειο της Ακροπολής περάσαμε πολύ ομορφα και μετα για φαγητο στο Hard Rock Cafe ειχα πάρει κουπονι 15 ευρώ για 2 άτομα πληρες μενου, περάσασαμε πολυ ομορφα ...

Και δημιοουργιες ..γινεται χαμος μια και άρχισα να ασχολουμε με τα Πασχαλινα μου, κορδέλες , κεριά , Λαμπάδες κτλ κτλ

Τα άσχημα ειναι ότι με ξαναπιασε η μέση μου και δεν μπορουσα να την μαζεψω . σήμερα ειμαι ευτυχως ειμαι καλύτερα!!!

Φιλάκια Πολλά Πολλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοπελιες !

εμενα η μικρη μου κολλησε γαστρεντεριτιδα....απο Κυριακη πρωι αρχισαμε τους εμετους...

Σαββατο ειμασταν σε παιδοτοπο κ επαιζαν πολυ καλα.

Λετε να κολλησε εκει και να εκδηλωθηκε τοσο γρηγορα?

τον μικρο μου, 2η φορα ,στα 2χρ. κ 10μηνες που ειναι, τον αφησα στη μαμα μου...

τωρα ανεβαζει συνεχεια πυρετο κ τα βγαζουμε απο πισω...λολ

ευτυχως δεν ειναι καθολου γκρινιαρα η κοπελιτσα μου!

απλα στεναχωριεται που δεν πηγε σχολειο !--προνηπιο---

Ευχομαι μια καλη βδομαδα σε ολες σας !! κι ας ειναι Τριτη !!

κ να μας κανει κ καλο καιρο γιατι αυτη η συννεφια μας χαλαει την διαθεση...


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

Περαστικά και σε εσένα Σοφία!

Απλωσα το 1ο πλυντήριο και έβαλα το 2ο. Ενδιάμεσα τράβηξα το πλυντήριο και καθαρισα πλακάκι και πατωμα κάτω απο αυτό (το πλυντήριο ρούχων μας είαι σε γωνιακή θέση και το τραβάω καθε τόσο για να καθαρίσω απο πίσω και απο κάτω)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα θα φτιάξω κοτόπουλο και ψάχνω να δοκιμάσω καινούργια συνταγή.

Χτες φάγαμε στο μεζεδοπωλείο φέτα σαγανάκι με μέλι και σουσάμι,ήταν τέλειο θα δοκιμάσω να το φτιάξω και εγώ ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!!!Τι κανετε???

Εγω σημερα ειμαι ψιλοχαλαρα!!!!δεν εχω πολλες δουλιτσες!!!Φτιαχνω κρεατοσουπα για τον μικρο και για εμας θα φτιαξω το μεσημερακι καρμποναρα,μιας και ειναι ευκολο και αγαπημενο του αντρα μου;)

Εχθες το βραδυ βρε κοριτσια επεσε και χτυπησε ο μικρος μου...Ευτυχως δεν ηταν κατι σοβαρο,αλλα τρομαξα παρα πολυ...επαιζε στο τραπεζακι του σαλονιου και παραπατησε,επεσε και χτυπησε στο μετωπο στην γωνια του τραπεζιου...να φτανταστειτε χτυπησε τοσο πολυ που την πρωτη ωρα ειχε κατι σαν βαθουλωμα στο συγκεκριμενο σημειο:shock:ευτυχως του εβαλα βουτυρο και δεν εκανε καρουμπαλο,τωρα εχει μια πολυ μικρη μελανιτσα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Που ειστε όλες σημερα???

Ελπίζω οι αρρωστούλες να ειναι καλύτερα σημερα!

Βούλα ,πολύχρονος ο αντρας σου ,να τον χαίρεσαι!

Σημερα εχω τον μικρό στο σπίτι.Δεν εκανε πυρετο αλλα εχει πολύ καταροη και βηχα και μόλις ηρθε και ο αντρας μου.Γυρισε από τη δουλεια γιατι ειναι χαλια με κρυαδες και λοιπά!Περαστικά μας λοιπόν!

Σ'ευχαριστω πολυ Χρυσα μου!!!

Περαστικα στους αντρες σου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα! τι κανετε? εγω εχω σχεδον τελειωσει τις δουλειες μου κ σε λιγο θα κατεβω στο γραφειο του αντρα μου, κ το απογευμα εχει μαγαζι. τι παθατε ολες ρε κοριτσια? περαστηκα σας!!! κ στους αντρες σου χρυσα!

εγω εχτες παραλιγο να πιω ενα καφεδακι με την αδελφη μου αλλα δεν τα καταφεραμε κ πολυ στεναχωρεθηκα... κατεληξα να ανεβασω την μικρη επανω να παιξει με τις ξαδελφες της.

σημερα εκανα τα εξης:

  1. αλλαξα κ ταισα την μικρη
  2. εστρωσα κρεβατια
  3. εβαλα ενα πλυντηριο με χρωματιστα
  4. καθαρισα φασολακια-πατατες
  5. μαγειρεψα εμας κ της μικρης
  6. μαζεψα νεροχυτη
  7. συμμαζεψα
  8. περασα μια το μπανιο
  9. καθαρισα το τραπεζακι του σαλονιου
  10. εστρωσα καθαρα ριχταρια στο σαλονι
  11. αδειασα ολα τα καλαθακια απο τα σκουπιδια κ εβαλα καθαρες σακουλες

πηραμε σημερα αυτο το μπαουλο κ εβγαλα το παρκο κ εβαλα αυτο στην θεση του για να βαζω τα παιχνιδια της μικρης

GR_79234_04_b.jpg

σταυρουλα μου πολυχρονος ο αντρουλης σου!!! να τον χαιρεσαι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!!!Τι κανετε???

Εγω σημερα ειμαι ψιλοχαλαρα!!!!δεν εχω πολλες δουλιτσες!!!Φτιαχνω κρεατοσουπα για τον μικρο και για εμας θα φτιαξω το μεσημερακι καρμποναρα,μιας και ειναι ευκολο και αγαπημενο του αντρα μου;)

Εχθες το βραδυ βρε κοριτσια επεσε και χτυπησε ο μικρος μου...Ευτυχως δεν ηταν κατι σοβαρο,αλλα τρομαξα παρα πολυ...επαιζε στο τραπεζακι του σαλονιου και παραπατησε,επεσε και χτυπησε στο μετωπο στην γωνια του τραπεζιου...να φτανταστειτε χτυπησε τοσο πολυ που την πρωτη ωρα ειχε κατι σαν βαθουλωμα στο συγκεκριμενο σημειο:shock:ευτυχως του εβαλα βουτυρο και δεν εκανε καρουμπαλο,τωρα εχει μια πολυ μικρη μελανιτσα!

αχ το παιδακι μου...... κριμα:(, κ εμενα εχει χτυπησει εκει στην γωνια αλλα χτυπησε στα χειλια της κ ετρεχαν αιματα:?. να λεμε ευτυχως που δεν ηταν τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

μολις με ενημερωσε η πεθερα μου οτι θα μας φτιαξει τηγανιτες αγκιναρες με πατατες κ αυγα, οποτε τα φασολακια αυριο, κ εχω κ φακες που τις ειχα για αυριο, θα τις φαμε μεθαυριο, για τις επομενες 2 μερες δεν εχω μαγειρεμα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ Γιωτα μου!!!

Καλοριζικο το μπαουλο!Πολυ ωραια ιδεα;)

ηθελα κατι να για το βαλω στο σαλονι κ να μην ειναι πολυ παιδικο για να ταιριαζει λιγακι, αν αργοτερα παει στο παιδικο θα του βαλω αυτοκολλητα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ απο μενα!

χρονια πολλα σε ολες ολους τους εορταζοντες

κ περαστικα σε ολες μας!

σας διαβαζω οσο μπορω... αλλα μολις το Σαββατο κ αφου ειχα ηδη ξεκινησει αντιβιωση πηγα να συνερθω λιγο απο την ιωση με πονοκεφαλο πονολαιμο ριγη, κολλησα ΚΑΙ την αλλη ιωση με γατσρεντεριτιδα! απο την Κυριακη εως κ τωρα... χαλια εχω παει μονο σημερα απο το πρωι τουαλετα πανω απο 6-7 φορες .

δεν εχω βγει καθολου εδω κ 8 μερες εκτος απο χθες που πηγαμε λιγο παρελαση να δει ο μικρος.

ειμαι εξαντλημενη παρ ολα αυτα εστω κ σερνοντας εχω σε ενα σχετικα καλο επιπεδο το σπιτι. το μονο καλο ειναι οτι απο το προηγουμενο τριημερο που ειμαι αρρωστη εχω χασει 2 κιλα!!!!!!

θα σχολιασω λιγα που θυμαμαι γιωτα με γεια το μπαουλο θα σας βολεψει πιστευω αρκετα.

ευα πολυχρονη

βασια να τους χαιρεσαι κ περαστικα, να σου πω τι ειχα παθει πριν μερικα χρονια πονουσα ξαφνικα στα πλευρα κ οταν μετα απο 15 μερες πονου αποφασισα να βγαλω ακτινογραφια ειχαν σπασει 2 κ ουτε κ ξερω ποτε πως γιατι!!!!!!!!!!

ειρηνη ελπιζω να εισαι καλυτερα

αχ δεν αντεχω αλλο ζαλιζομαι σας φιλω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...