Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Κόρες μου καλημέρα.

Ακόμα είναι χάλια... και έχω πήξει στη δουλειά.. φοβάμαι πως θα κυλίσω πολύ άσχημα αλλά δεν μπορώ να κάνω και τίποτα.

Δούλευα χθες, δουλευα σήμερα και μόλις μπήκα και δουλεύω και το απόγευμα και αύριο πρωί και βράδυ... και μπήκα σε ένα σπίτι βρώμικο και χωρίς φαγητό... :?

Και νιωθω χαλια... η καταρροη αυτη δεν υπαρχει, ειμαι στην 3η γεματη σακουλα σουπερ μαρκετ απο το Σαββατο. Ουτε να φαω, ουτε να κανω τιποτα... μονο να ειμαι ξαπλωμενη και να κοιμαμαι θελω..:?

Σας αφήνω να δω τι θα κανω.. νιωθω κομματια... και αδιαθετησα με τρελη ροη... :?

Σας φιλω, συγνωμη που θα χαθω. Σας διαβαζω


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσια!!!Τι κανετε???

Εγω σημερα ειμαι ψιλοχαλαρα!!!!δεν εχω πολλες δουλιτσες!!!Φτιαχνω κρεατοσουπα για τον μικρο και για εμας θα φτιαξω το μεσημερακι καρμποναρα,μιας και ειναι ευκολο και αγαπημενο του αντρα μου;)

Εχθες το βραδυ βρε κοριτσια επεσε και χτυπησε ο μικρος μου...Ευτυχως δεν ηταν κατι σοβαρο,αλλα τρομαξα παρα πολυ...επαιζε στο τραπεζακι του σαλονιου και παραπατησε,επεσε και χτυπησε στο μετωπο στην γωνια του τραπεζιου...να φτανταστειτε χτυπησε τοσο πολυ που την πρωτη ωρα ειχε κατι σαν βαθουλωμα στο συγκεκριμενο σημειο:shock:ευτυχως του εβαλα βουτυρο και δεν εκανε καρουμπαλο,τωρα εχει μια πολυ μικρη μελανιτσα!

Αχχχχ και εμείς το έχουμε πάθει....έπεσε η μικρή στο ίδιο σημείο.....βούτυρο της έβαλα και ευτυχώς πέρασε! περαστικά σας!

Link to comment
Share on other sites

Κόρες μου καλημέρα.

Ακόμα είναι χάλια... και έχω πήξει στη δουλειά.. φοβάμαι πως θα κυλίσω πολύ άσχημα αλλά δεν μπορώ να κάνω και τίποτα.

Δούλευα χθες, δουλευα σήμερα και μόλις μπήκα και δουλεύω και το απόγευμα και αύριο πρωί και βράδυ... και μπήκα σε ένα σπίτι βρώμικο και χωρίς φαγητό... :?

Και νιωθω χαλια... η καταρροη αυτη δεν υπαρχει, ειμαι στην 3η γεματη σακουλα σουπερ μαρκετ απο το Σαββατο. Ουτε να φαω, ουτε να κανω τιποτα... μονο να ειμαι ξαπλωμενη και να κοιμαμαι θελω..:?

Σας αφήνω να δω τι θα κανω.. νιωθω κομματια... και αδιαθετησα με τρελη ροη... :?

Σας φιλω, συγνωμη που θα χαθω. Σας διαβαζω

Ωχ βρε Ειρήνη αυτό σου έλειπε τώρα να αδιαθετήσεις! Το μόνο θετικό είναι ότι με τόση εξάντληση θα έχεις χάσει σίγουρα τα κιλά που ήθελες.....κάνε υπομονή και κοίτα να γίνεις καλά εσύ και το σπίτι περιμένει!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως βρε κορίτσια πρέπει να μας έχουν ματιάσει....μια αρρώστιες, μια χτυπήματα .....:? :? :?

για το ματι......για να δουμε θα κανει δουλεια:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

images?q=tbn:ANd9GcQfF0tlJxrXZ_RmqcYTvVMhKhekpxIEGIXU3pj8T9Q9AaPHUN_G

ουπς

------εβαλα μια εικονα αλλα δεν φαινεται γιατι????

βαζω αλλη

9k=

9k=images?q=tbn:ANd9GcR3c1dRI9PSADwi0u9zhtnkBf68PaJe1BHTjONIvjD44cQy6glymQ

9k=

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κορίτσια!

Τι κάνετε?

Εγώ χαλαρά σήμερα.

Βάλτε με κι εμένα στο club των ματιασμένων. Από εχθές πονάει τρελά η μέση μου και περιμένω ν' αδιαθετήσω, οπότε... μια ομορφιά!!!

Σήμερα σηκώθηκα στις 7:00 και έδωσα το γάλα του μικρού πριν ξυπνήσει και γκρινιάζει και ξανακοιμήθηκε μέχρι τις 10:00!!!

Εγώ έστρωσα το κρεβάτι μας, άνοιξα το σπίτι να αεριστεί, μαγείρεψα για εμάς και το μικρό και τακτοποίησα το σαλόνι. Αφού είδα ότι κοιμάται ακόμη, καθάρισα το μπάνιο (τα πάνω πάνω) και έκανα πολύ καλά το νεροχύτη.

Όταν ξύπνησε καθίσαμε να παίξουμε, του έδωσα το φρούτο του και κατά τις 12:30 άρχισε μια τρελή γκρίνια. Τελικά 12:45 κοιμήθηκε πάλι.

Κι ενώ ήταν μια πάρα πολύ καλή ευκαιρία να κάνω και κάποιες άλλες δουλειές που έχω στο μυαλό μου, βαριέμαι!!!

Πριν λίγο έκατσα να φάω (γιατί ο άντρας μου θα αργήσει σήμερα από τη δουλειά κι εγώ πρέπει να είμαι έτοιμη όταν θα έρθει να πάω για μάθημα) και τώρα λέω να κάνω καφεδάκι και να χαλαρώσω.

Νομίζω ότι ξυπνάει ο μικρός. Θα δείξει. Το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν θα ξανακοιμηθεί μέχρι το βράδυ. Ελπίζω να κοιμηθεί νωρίς και όχι στις 11-12...


JAf3p3.png

qtEXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σταυρουλα να χαιρεσαι τον αντρα σου πολυχρονος να ειναι..

Χρυσα περαστικα στο αγορακι σου και στον αντρα σου..

Ειρηνη ακομα χαλια ε?πωπω δουλεια,ιωση και περιοδος ειναι ασχημος συνδυασμος..περαστικα σου..

Μπιλυ περαστικα και σε σενα..μα και γαστρεντεριτιδα..ειχε πεσει η αμυνα σου και την κολλησες καπακι..

Ευχελαιο πρεπει να κανουμε ολες κατι εχουμε..

Γιωτα ωραιο το μπαουλακι καλη ιδεα..

εγω εβαλα σκουπα ξεσκονισα πολυ καλα ταισα την μικρη τα φρουτα και πηγα λαικη..γυρισα τακτοποιησα τα πραγματα και τωρα ετοιμαζω το φαγητο της μικρης μεχρι να ερθει η μεγαλη να φαμε και λεω να τις παρω και να παμε παιδικη χαρα..


vSYvp3.png

6HIKp3.png

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι παλι!!!Πηγα στο σουπερ μαρκετ,πηγα και πηρα τα παπουτσακια που ειδα και μου αρεσαν :D και μετα πηγαμε παιδικη χαρα!ο μικρος εγινε κανονικο γουρουνακι απο τα χωματα,γυρισαμε τον εκανα μπανιο, τον ταισα,τον εβαλα για υπνο,επλυνα κατι λιγα πιατακια που ειχαν βγει,εβρασα τα μακαρονια να τα εχω ετοιμα(την σαλτσα θα την κανω πριν ερθει ο αντρας μου),συμαζεψα οτι ειχε πεταξει ο μικρος,εβαλα ενα πλυντηριο με τα ρουχα της παιδικης χαρας και τωρα αραξα στον καναπε με τον καφεδακι μου!

Αρετη μου σ'ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχ και εμείς το έχουμε πάθει....έπεσε η μικρή στο ίδιο σημείο.....βούτυρο της έβαλα και ευτυχώς πέρασε! περαστικά σας!

Αστα Βασια μου!Κατατρομαξα...πηρα τηλ την παιδιατρο και μου ειπε να τον εχω σε επιφυλακη και αν δω κατι περιεργο κατευθειαν στο νοσοκομειο αλλα ευτυχως ολα καλα!Σε αυτη την ηλικια δεν τα προλαβαινεις:?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πάντως βρε κορίτσια πρέπει να μας έχουν ματιάσει....μια αρρώστιες, μια χτυπήματα .....:? :? :?

Οντως...

Ειρηνακη μου ακομα χαλια???ελπιζω τουλαχιστον τα ραντεβου σου να μην ειναι πολυ μακρυα απο το σπιτι...καλα σου λενε τα κοριτσια ασε τις δουλειες και ξεκουρασου οσο μπορεις!!!Σου στελνω και μια αγκαλια απο μακρυα ομως για να μη με κολλησεις:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πάλι!

Διάβασα για τόσες με ιωση αλλά και χτυπήματα ... :( κορίτσια περαστικά και υπομονή, ναι είμαι και εγώ ακόμα στο κλαμπ με φωνή νταλικιέρη λίγο καλύτερα βεβαια αλλα ακόμα δεν έχω βρει τη δική μου φωνή!

Γυρισαμε απο βόλτα και παιδική χαρά στις 4 φύγαμε αργα σήμερα 13:30 επειδή μου ζήτησ ετο μεσημεριανό του νωρίς και έτσι φύγαμε χορτάτοι :) Έχει πολυ ωραία μέρα σήμερα και το ευχαριστηθήκαμε!

Έχω κάνει όλες τις δουλειές που υπολόγιζα το πρωί εκτός απο σιδέρωμα το οποίο παω να κάνω και να τελειώσω τώρα ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ από μένα!

mama Konstantinou υπάρχουν κάτι αφρώδη προστατευτικά για τις γωνίες των τραπεζιών, βάλε για να χεις το κεφάλι σου ήσυχο...

Γιώτα πολύ ωραία η σκέψη σου για το μπαούλο, μεγειά!

περαστικούλια στις αρρωστούλες!!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα! πως πατε οι αρρωστουλες?

εγω ανεβηκα στο σπιτι κατα τις 2,30, ταισα αλλαξα την μικρη, απλωσα κ το πλυντηριο που ειχε τελειωσει, εχω αλλο ενα με της μικρης να βαλω κ ετσι συνολο 4 τα ασιδερωτα. (τα τελευταια σιδερωμενα δεν εχουν μπει ακομα στην θεση τους:? περιμενω μπας κ φιλοτιμηθουν να πανε μονα τους αλλα δεν το βλεπω....)

εφαγα, ετοιμασα κ του αντρα μου κ εφυγα για μαγαζι.

το μπαουλο το βαλαμε εκει που ηταν το παρκο κ ειναι σουπερ, ευτυχως θα μαζευτει ο χαμος απο παιχνιδια. το βασικο ηταν η διασταση του, το οτι ειναι ελαφρυ οποτε δεν υπαρχει περιπτωσει να τις πιασει κανα δακτυλο της μικρης κ να πονεσει (ειναι πλαστικο) κ φυσικα η τιμη του 35 ευρω.

τωρα θα χαζεψω κανα μισαωρακι θα πιω το καφεδακι μου κ θα ξεκινησω δουλεια, εχω πολλες εκκρεμοτητες κ πολυ χαρτουρα να τακτοποιησω.

ξεχασα να σας πω ενα απο τα ψαρακια μας ειναι αρρωστο:(, εχει φουσκωσει πολυ η κοιλια του, ελπιζω να μην το βρουμε τεζα καμια μερα....

μυρτουλα εγω ειχα βαλει προστατευτηκα για τις γωνιες κ τα ετρωγε η μικρη....

ειρηνακι μου παραγγειτε για φαγητο κ για τα υπολοιπα αστα, κοιτα τωρα μονο την δουλεια σου κ ολα τα αλλα οταν γινεις καλα.

σταυρουλα πως ειναι ο μικρος? το τσιζκεικ το εφτιαξες? με γεια τα παπουτσακια!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!Να'μαι κι εγώ μετά από τόσες μέρες...Τα διάβασα στα πεταχτά.Πόσες αρρωστήσατε βρε κορίτσια???Τι έγινε?Φτου φτου σκόρδα!!!

Χρόνια πολλά σε όλες και όλους


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...