Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 32 minutes ago, Eflenew said:

      Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως, έχει εξέλθει από τη διαφανη ζώνη. Είναι καλό ότι προχωρησε.  Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  που δε γνωριζω για αυτό. 

      Συγκινήθηκα πολύ ! Συγχαρητήρια ! Μια τελειομηνη εγκυμοσύνη ! Όλα να πάνε δεξιά ! 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πολύ στενάχωρη η συζητηση σας το βραδάκι...

Ευχομαι όλα καλά για όλους μας σήμερα

Κοιμήθηκα πολύ λιγο μια και κοιταγα τον μικρό που ειχε πυρετο ...κατα τις 03,00 επεσε ο πυρετος στις 07,00 που σηκώθηκα ειχε πάλι δέκατα...

Ευτυχως ήρθε η μαμά μου...σήμερα Παρασκευη μεγάλη μέρα ...σχόλάω στις 21,30...

Σας φιλώ και σας διαβάζω!!!

Στις λίγες ώρες που κοιμήθηκα εβλεπα στις συνέχεια εφιάλτες...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ στενάχωρη η συζητηση σας το βραδάκι...

Ευχομαι όλα καλά για όλους μας σήμερα

Κοιμήθηκα πολύ λιγο μια και κοιταγα τον μικρό που ειχε πυρετο ...κατα τις 03,00 επεσε ο πυρετος στις 07,00 που σηκώθηκα ειχε πάλι δέκατα...

Ευτυχως ήρθε η μαμά μου...σήμερα Παρασκευη μεγάλη μέρα ...σχόλάω στις 21,30...

Σας φιλώ και σας διαβάζω!!!

Στις λίγες ώρες που κοιμήθηκα εβλεπα στις συνέχεια εφιάλτες...

Περαστικα του Σοφια!

Πολλές ιωσεις πια!:rolleyes:


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!! τι κάνετε;;

εγω τώρα σηκώθηκα...ντροπή μου :oops: και ο μικρος κοιμαται ακομα γιατι πηγαμε σε εναν παιδότοπο χθες στο Αιγαλεω και έπαιζε απο της 6 εως τις 9 και γυρισε κομματια :)

Σοφία τελειες οι λαμπαδες σου που μπορω να δω δουλεια σου;

Ρενατα με ενδιαφερει και εμενα το mail πως μπορεις να μου το στειλεις;;επισης σουπερ τα φυτα σου :)

Γιωτα καλυτερα τα χειλακια της μικρης;;;και μη στενοχωριεσαι με το τεβε σου, καπως ετσι ημαστε ολοι :(

Ειρηνη, εισαι καλυτερα ε;;;

χμμ..δε θυμαμαι κατι αλλο...μεγαλωνω χαχαχα

αααααΧρυσα περαστικα και σε σενα!!!

Link to comment
Share on other sites

4_U, το είδες αυτό:

το είχα δει αλά δεν το συγκράτησα και μετά που το έψαχνα δεν μπορούσα να το βρώ.... :oops: TQ που το ξαναέβαλες. Θα παώ να το δω το SM

4U, για ποιας περιοχής το πολιτιστικό κέντρο μιλάς. Δε θυμάμαι να μας είχες γράψει που μένεις... Αν δε θες να το γράψεις δημόσια, μήπως μπορείς να μου στείλεις πμ? Μου ακούγεται ενδιαφέρουσα προσφορά, αν με βολεύει φυσικά...

πμ σε 5' ;)

Κορίτσια σε όλους τους δήμους έχουν αντίστοιχα προγράμματα. Επισκεφτείτε τη σελίδα του δήμου σας να δείτε. Αν και καλύτερα να επικοινωνήσετε γιατί στο δικό μας το συγκεκριμένο δεν αναφέρεται στην ιστοσελίδα!

Καλημερα κορίτσια!Τι κανετε?

Εφτασε η λατρεμένη Παρασκευη,ερχεται σκ!

Εγω δυστυχως ειμαι ακομη συναχωμενη και με εχει διαλύσει(μαλλον την ίδια ιωση περναμε Ειρηνη μου!),αλλά τουλάχιστον ο μικρος ειναι πολύ καλύτερα.

Σημερα ειναι κανονικα ημερα καθαριότητας αλλα δεν ειμαι σιγουρη ,τι θα μπορεσω να κανω.Θα ξεκινησω και όπου φτασω...

Να εχετε μια όμορφη ημερα!

Περαστικά Χρύσα!

Κοιμήθηκα πολύ λιγο μια και κοιταγα τον μικρό που ειχε πυρετο ...κατα τις 03,00 επεσε ο πυρετος στις 07,00 που σηκώθηκα ειχε πάλι δέκατα...

Περαστικά και σε εσας Σοφία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!

Ξύπνησα νωρίς και turbo!

Καθάρισα μπαλκόνια,

Μαγείρεψα φακές όχι γκουρμέ αλα Ειρήνη δλδ φλαμπέ αλλά κανονικές :D,

Εβαλα ενα πλυντήριο και άπλωσα και έβαλα άλλο ένα,

Ξεσκόνισα και σε λίγο θα βάλω σκούπα,

Πίνω καφέ παράλληλα ;)

θα καθαρίσω μπανιο και wc και μετά βόλτα !

Υπέροχη μέρα σήμερα! Εύχομαι να περάσουμε όλες αξέχαστα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,πιασατε πονεμενο θεμα χθες, εγω το μονο που θελω να σας πω ειναι να μην πανικοβαλεστε και να μην πιστευετε ο,τι διαβαζετε.Δεν λεω οτι ολα ειναι ψεματα αλλα πολλα απο αυτα ειναι υπερβολες.

Ο καρκινος του μαστου εχει πολλη καλη προγνωση αν ανακαλυφθει εγκαιρως,βρειτε τον γιατρο που θα σας εμπνευσει και θα τον εμπιστευτειτε και ακολουθηστε πιστα τις οδηγιες του και δεν εχετε να φοβηθειτε τιποτα.

Για τα αποσμητικα που λετε εγω μιλησα με το γιατρο μου και μου ειπε οτι σε καμια περιπτωση δε μπορουμε να πουμε οτι προκαλουν καρκινο αυτο που ισως προκαλουν ειναι ενα πρηξιμο στους λεμφαδενες:? δεν μας αρεσει και πολυ αυτο ειδικα σε ανθρωπους με ιστορικο οποτε προτιμηστε αυτα που εχουν σε ολα 0% οπως της Κικης και χρησιμοποιηστε τα με φειδω.

Για ολα τα υπολοιπα που λεγονται και γραφονται ειμαι πολυ επιφυλακτικη,μου λεει ο ιδιος γιατρος αν ειχα 1 ? για καθε βλακεια που γραφεται στο ιντερνετ και αφορα τον καρκινο θα ημουν ο πιο πλουσιος ανθρωπος του κοσμου.

Δεν ειναι το αγαπημενο μου θεμα συζητησης αλλα θελω να ξερετε οτι δεν μιλαω εξω απο το χορο, εκανα πριν 4 χρονια πληρη μαστεκτομη κι εχω ζησει την κ@#αρρωστια απο πολυ μεσα.Σας τα γραφω ολα αυτα για να δειτε και την αλλη πλευρα ειδικα αυτες που φοβαστε πολυ.Ζειτε την καθε μερα και την καθε στιγμη και χαρειτε οσο μπορειτε με τις οικογενειες σας.Το αυριο δεν το ξερει κανεις για κανεναν.


Mx8hp2.png

dv8Yp2.png

Link to comment
Share on other sites

kκαλημερααααα

τι κανετε κουκλες?? βρε κοριτσια οντως πολυ στεναχωρη συζητηση ειχατε

εγω δεν εχω να κανω τιποτα ιδιαιτερο σημερα απο δουλιτσες για φαγητο θα κανω φασολακια με κολοκυθοκεφτεδες και λεω να κανω κ ψωμακι


nMaNp2.png

yOE0p2.png?aOUQWlor

HE2yp3.png?8NnbFruI

Link to comment
Share on other sites

Σινέ Παράδεισος

30/3

12:00 - Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΚΑΤΟΥΡΟ

13:45 - ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ

15:30 -ΑΖΟΥΡ ΚΑΙ ΑΣΜΑΡ

17:00 - Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

18:45 - Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ

31/3

12:00 - ΤΟ ΑΣΧΗΜΟΠΑΠΟ ΚΑΙ ΕΓΏ

13:45 - ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ 3

15:30 - ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ 3

17:00 - ΑΠΙΘΑΝΟΙ

18:45 - ΑΠΙΘΑΝΟΙ

εμεις μάλλον θα δούμε Σάββατο τελευταια παρασταση Ο ΑΔΕΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ & μπορεί και Κυριακή παλι τελευταία παρασταση ΑΠΙΘΑΝΟΙ.... Ευχομαι να περασετε όλοι ΑΠΙΘΑΝΟ ΣΚ :)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια!!!Τι κανετε???

εγω σημερα ξυπνησα με εναν πονοκεφαλο....

Χρυσα μου περαστικα!

Βρε κοριτσια οντως πολυ δυσκολη η χθεσινη κουβεντα,δυστυχως αυτη η ασθενεια απλ5ωνεται παντου...ελπιζω να σταματησει καποια στιγμη... εχω χασει δικος μου ανθρωπους απο αυτην,που αν τους ειχα ισως καποια πραγματα να ηταν διαφορετικα:(

Στα δικα μας τωρα,το σπιτι ειναι μια χαρα εκτος απο την κρεβατοκαμαρα μου,που εχω τις βαλιτσες μες τη μεση,αλλα αρνουμαι να τις αδειασω:tongue:

Για φαγακι θα φτιαξω πατατουλες στο φουρνο σκετες γιατι Παρασκευη σημερα και νηστευουμε.

φιλακια:P

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες μου καλημέρα!

Σήμερα εδώ έχουμε όμορφη μέρα και ευτυχώς νιώθω ακόμα λίγο καλύτερα.

Επειδή δεν έχουμε σχολείο {οι εκπαιδευτικοί του σχολείου θα παρακολουθήσουν σεμινάριο} και το βράδυ δουλευω από νωρίς, είπα να βγάλω το φιογκάκι τη βολτούλα του. Περπατήσαμε και πήγαμε παιδική χαρά....:D Πολύ το χάρηκε και κείνος και γω.

Πήγαμε σούπερ, επιστρέψαμε και κάναμε μαζί γεμιστά για το μεσημέρι. Θα του κάνω και κανελλόνια που τα έχει παραγγείλει, για εκείνον και μόνο! :tongue:

Αλλαξα τα σεντόνια του μικρού, άπλωσα ένα πλυντήριο που είχα από την νύχτα, μάζεψα το σπίτι και δυστυχώς χάλασε η μπαλκονόπορτα του υπνοδωματίου μας και είμαστε σκοτάδια εκεί..:? ελπίζω να μπορεί να την φτιάξει ο άντρας μου...:rolleyes:

Μάζεψα λίγο το σπίτι, έβαλα στις θέσεις τους τα ρούχα που είχα σιδερώσει χθες, μάζεψα το απλωμένο πλυντήριο που είχα από χθες στην απλώστρα... αρκετές δουλίτσες αλλα πολύ χαλαρά, δεν πιέζομαι.

Πάω να κάνω το μπάνιο ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΒΡΩΜΙΚΟ και θα τα πούμε πάλι μετά.

Σας φιλώ γλυκά!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορούλες μου καλημέρα!

Σήμερα εδώ έχουμε όμορφη μέρα και ευτυχώς νιώθω ακόμα λίγο καλύτερα.

.....

Σας φιλώ γλυκά!

Είστε τυχεροί που έφτιαξε ο καιρός, εδώ είναι όλα γκρι και που και που ρίχνει και καμιά ψιχάλα. Θέλω λιακάδα, να βγω στον κήπο να πιο καφέ και να φωτοσυνθέσω:D


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα πρόγνωση καιρού για όλη την επόμενη εβδομάδα θα συνεχίσουν οι συννεφιές και οι βροχές.(για θεσ/νίκη μιλάω φυσικά)

Όπως φαίνεται σήμερα είμαι χαλαρά στην δουλειά.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...