Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

λοιπόν θέλω τα φώτα σας!

σκεφτόμαστε να παρουμε ηλεκτρική ψησταριά για το μπαλκόνι. Μου έχει γυαλίσει αυτή

http://www.apothema.gr/bomann-cb-1242-73619p και νομίζω η τιμή της είναι καλή - ειναι?

πρέπει να προσεξω κάτι ιδαίτερο ?

Εμείς την είχαμε πατήσει παλιά γιατί η σχάρα ήταν μικρή,

Επαιρνε ας πούμε 2 μπριζόλες μεγάλες

Οπότε δες τι θέλεις από άποψη χώρου.

Επίσης βολεύει περισσότερο η σχάρα να περιστρέφεται, δηλαδή όταν θες να γυρίσεις ότι ψήνεις να γυρνάς απλώς τη σχάρα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναι ειναι ησυχος.Τα περισσότερα τα κανουμε μαζι,μαζεψε και το δωμάτιο του,εφτιαξε ενα παζλ,ζωγραφισε ,με ακολουθούσε και κουβεντιαζαμε....:)

υ.γ.Χαρα εγραφες ,χρυσα διαβαζα.....Το μυαλο αλλού!

χαχαχαχα!!!δεν πειραζει!!!οπως και να εχει χαιρομαι που εχεις ενα τοσο καλο και συνεργασιμο παιδακι :)

Link to comment
Share on other sites

Εμείς την είχαμε πατήσει παλιά γιατί η σχάρα ήταν μικρή,

Επαιρνε ας πούμε 2 μπριζόλες μεγάλες

Οπότε δες τι θέλεις από άποψη χώρου.

Επίσης βολεύει περισσότερο η σχάρα να περιστρέφεται, δηλαδή όταν θες να γυρίσεις ότι ψήνεις να γυρνάς απλώς τη σχάρα...

χρήσιμες πληροφορίες και με έβαλες σε σκέψεις αυτή δεν έχει σχάρα που να περιστρέφεται... και νομιζω δεν είδα καμια έτσι απο τις ηλεκτρικές, θα κοιτάξω καλύτερα!

Ευχαριστώ:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΜΠΟΥ! σας τρόμαξα ε?

τι υπέροχα λουλούδια και φαγητά είναι αυτά????

επιστρεψαμε απο παιδική χαρά και φάγαμε μασημεριανό!

τώρα θα χαλαρώσουμε λίγο και το απογευμα θα πάμε παιδότοπο.

γεματη μερα!!μπραβο σας!!και εμεις παιδικη χαρα τη βγαλαμε σημερα και το απογευμα εχει εκκλησια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μαι και εγώ!!!

Κοίμισα τα κορίτσια και μπήκα να σας δω και να συνεχίσω ένα ρομαντικό εργάκι που έβλεπα εχτές και δεν πρόλαβα!

Λοιπόν εχτές ξέχασα να σας πω έφτιαξα μαρμελάδα μπανάνα....είχα 10 μπανάνες που δεν θα άντεχαν και έγινε πεντανόστιμη.....αφού να φανταστείτε τα κορίτσια που δεν αντέχουν άλλο μπανάνες τις έχουν μπουχτίσει....την μαρμελάδα την έφαγαν ευχάριστα :)

Χρύσα τέλεια τα λουλουδάκια σου....τι ωραία που ζείς στην εξοχή! Το φαγάκι σου επίσης ωραίο αλλά δεν μου το τρώνε εμένα!

Ευα σκεφτόμαστε θετικά :) .....Μπράβο σου!

4U Εμείς έχουμε την ψηστιέρα που είναι με νερό χωρίς πόδια.....ωραία είναι να ψήνεις στην βεράντα :)

Ειρήνη πες του φιόγκου.....αύριο θα σε σκάσω στα φιλιά.....!

Link to comment
Share on other sites

Χρύσα μου, εγώ έχω 3 νυχτολούλουδα και είναι και τα 3 με κίτρινα φύλλα -και τα καινούρια τους:(

Τι χρειάζονται ξέρεις;

Χαλκό ή σίδηρο;:?

Sailor moon, σου έχω στείλει πμ

σε ευχαριστω γλυκια μου, θα κατσω να το μελετησω με την ησυχια μου το βραδυ!!κατι τετοια βλεπω και χαιρομαι που σιγα σιγα πρπσπαθω να φτιαχνω πολλα προιοντα μονη μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγώ!!!

Κοίμισα τα κορίτσια και μπήκα να σας δω και να συνεχίσω ένα ρομαντικό εργάκι που έβλεπα εχτές και δεν πρόλαβα!

Λοιπόν εχτές ξέχασα να σας πω έφτιαξα μαρμελάδα μπανάνα....είχα 10 μπανάνες που δεν θα άντεχαν και έγινε πεντανόστιμη.....αφού να φανταστείτε τα κορίτσια που δεν αντέχουν άλλο μπανάνες τις έχουν μπουχτίσει....την μαρμελάδα την έφαγαν ευχάριστα :)

Χρύσα τέλεια τα λουλουδάκια σου....τι ωραία που ζείς στην εξοχή! Το φαγάκι σου επίσης ωραίο αλλά δεν μου το τρώνε εμένα!

Ευα σκεφτόμαστε θετικά :) .....Μπράβο σου!

4U Εμείς έχουμε την ψηστιέρα που είναι με νερό χωρίς πόδια.....ωραία είναι να ψήνεις στην βεράντα :)

Ειρήνη πες του φιόγκου.....αύριο θα σε σκάσω στα φιλιά.....!

μπανανα;;;;συνταγη τωρα παρακαλω!!!! καλα μας εχεις σωσει με τις συνταγες σου!!

Link to comment
Share on other sites

γεματη μερα!!μπραβο σας!!και εμεις παιδικη χαρα τη βγαλαμε σημερα και το απογευμα εχει εκκλησια!!!

μπράβο σας! ευχαριστηθήκατε παιχνίδι και εσεις!

τώρα που είπες για την εκκλησία σας έχω πει ότι όποτε περνάμε απο εκκλησία ζητάει να μπει μέσα ?

αναβει κερί και φιλάει εικόνα και κάνει το σταυρό του:shock:

Το πασχα που μας πέρασε ήταν 2,5 ετών και μόλις μπήκε μέσα στο ναό είδε τους άλλους πιστούς και πέρασε και εκείνος μόνος του κάτω απο τον επιτάφιο 3 φορες σταυρωτά!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Τα κέφια μου στα πατώματα σήμερα αλλά όλως παραδόξως διάθεση για δουλειές στο σπίτι έχω :confused:. Λέω μήπως βγάλω. λοιπόν, το άχτι μου εκεί και ξελαμπικάρω :rolleyes:.

MARGIO, να 'σαι πάντα κάλα! Βρήκα το post σου τόσο νηφάλιο.

Σας έχω διαβάσει κορούλες μου αλλά σήμερα δεν θα γράψω πολλά γιατί είχα αρκετά να κάνω και να παίξω με το φιογκάκι.

Ετοιμάσαμε και τα κανελλόνια του και είναι στον φούρνο τώρα {ήδη πεινάει!}, έβαλα ακόμα ένα σύντομο πλυντήριο με ευαίσθητα σκούρα, έπλυνα άλλη μία "γύρα" από πιατικά που βγήκαν πάλι, έφτιαξα πρωϊνά και φάγαμε, μάζεψα κάποια από τα ρουχαλάκια που είχαν στεγνώσει και τώρα κάνουμε μερικά από τα γραψίματα του φιογκακίου για το σχολείο τη Δευτέρα.

Μετά από την ίωση οδοστρωτήρα, είναι από τις ελάχιστες φορές που γράφεις ότι διαβάζετε με το φιογκάκι χωρίς να βάλεις emoticon: :rolleyes::|:?. Μέχρι κι αυτό το απολαμβάνεις, πες την αλήθεια :lol:!

Ερωτηση να παρω καμια κρεμα για την κυταριτιδα τωρα που χουν 25% η ειναι τζαμπα λεφτα??????

Κυτταρίτιδα ακούω, το field μου :mad:. Και της elancyl, που σου είπε η Χρύσα και της Roc έχουν αποτέλεσμα, μόνο για όσο καιρό τις βάζεις και μόνο αν είσαι συνεπής στην εφαρμογή τους (κάθε μέρα πρωί βράδυ). Μέγιστα αποτελέσματα βλέπεις σε 5-6 εβδομάδες.

Χρύσα, τι όμορφα που είναι τα λουλούδια σου!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...