Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Αύγουστος 2012


leta800

Recommended Posts

Αρχίσαν οι γιορτές!

Αγλαϊα να χαίρεσαι την Ελενίτσα σου!

Ρίτα σε ευχαριστώ για τις ευχές! Μεγαλώσαν τα μικρά μας! Να είναι πάντα καλά!

Φτάσαμε χτες Ιταλία και μου φαίνεται πως η μικρή μου μου βγήκε βέρα Αγγλιδούλα! ¨ολη την ώρα ιδρώνει το καημενούλη μου, τα μαλλάκια του είναι όλο βρεγμένα! Καμιά ιδέα;

Να είναι όλα τα μωρά μας χαρούμενα, με υγεία και εμείς να είμαστε δίπλα τους να τα χαιρόμαστε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοριτσια...τι κανετε...?????

Τα μικρα σας πως ειναι...??????

Εχω μερες να γραψω...ευχαριστω για το καλωσορισμα.

Επειδη εχω χασει επισοδια οσα μωρακια ειχαν γεννεθλια να ειναι ΠΑΝΤΑ γερα, δυνατα και ευτυχισμενα...!!!!!!!

Ριτακι αλλο κακο να μην σας βρει που λεμε....!!!!!!!!

Εμεις εχουμε γεννεθλια σε 2 μερες...

Καλο μεσημερι κουκλιτσες....!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε βρε παιδια;Σημερα ξεμειναμε απο γενεθλια;Πως κ ετσι; χαχα!!!!

Πως ειστε;Διακοπαρετε οι περισσοτερες!Αντε κοντευουν οι μερες και για μας και εχω τοσο συμμαζεμα για να φυγουμε!

Σημερα αποφασισα και την τουρτα για τα γενεθλια της Υβοννης μας.Μιας και θα ειμαστε στο νησι και ηθελα κατι πολυυυυ γρηγορο και ευκολο βασανισα μερες το μυαλο μου και αποφασισα να κανω εγω τουρτα παγωτο καστρο ροζ με γευση φραουλα με πριγκηπισσες κτλ πανω !!!!!!!!Εχω καταχαρει με την ιδεα μου!ουτε ψησιματα ουτε τιποτα!χιχιχιχ!

Οταν επιστρεψουμε θα της κανω και κανα παρτακι σε καμμια παιδικη χαρα για τα φιλαρακια μας!Βασικα επειδη πεφτει αυγουστο εχω αποφασισει να μην την ριχνω και να της τα κανω οοοοολα!

Καλο απογευμα!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δεσποινα και Αγλαια να χαιρεστε τις κορακλες σας!!!

Κοριτσια καλησπερα!ετοιμαζεστε για διακοπες??!!:)

Εμεις δυστυχως Αθηνα θα τη βγαλουμε γιατι ο μπαμπας μας δεν εχει αδεια!πολυ ζεστη σημερα!

Αναπολουσα περυσι αυτες τις μερες που γκρινιαζα μεν συνεχεια αλλα δεν μπορουσα να περιμενω να αντικρυσω τον γιο μου!!

Αυριο θα παμε κ μια βολτα απ το παιδων γιατι εχουμε ενα θεμα με τα ματια μας.ειχαμε επιπεφυκιτιδα αλλα μας περασε για λιγο κ τωρα ξανα.τα ματια του ειναι χαλια.κατακοκκινα κ τα τριβει το παιδι μου ταλαιπωρειτε!

Σας φιλω

Καλο βραδυ!!


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τι κανετε κοριτσαρες!!να χαιρομαστε τα μωρακια μας που ηδη εχουν κλεισει τον 1ο χρονο της ζωης τους!!ο μικρος μου ειναι 8,500 κιλα και 76 ποντους.βλαλαμε το πρωτο μας δοντακι(καιρος ηταν!!),σταθηκε χωρις υποστηριξη ορθιος και αν τον κραταω κανει βηματακια.εχει αρχισει να διεκδηκει απο τον μεγαλο παιχνιδια,λεει κλασσικα μαμα μου(απο τον 5ο μηνα)και τωρα τελευταια νομιζω οτι λεει και μπαμπα.τρωει ακομα αλεσμενα αλλα το ψωμακι οποτε πεσει στα χερια του το τσακιζει.αυτο που δεν εχει αλλαξει καθολου ειναι το οτι ειναι μεγαλος βυζακιας!!!!


mOlSp3.png

R9wLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!!!!!!

Τανια μου να χαιρεστε την ομορφη κουκλιτσα σας!!!!!!!!!!!!!Να την καμαρωσετε οπως επιθυμει γερη και καλοτυχη!

617439jktoyxe48m.gif

Και καπου εδω σας χαιρετω και εγω επιτελους και σας ευχομαι καλες και χαρουμενες διακοπες με τα παιδακια σας!!!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kοριτσια καλοσωρηστε και μενα στην παρεα μας , ο 2ος μου γιος και 3ο μου παιδακι γεννηθηκε τελευταια μερα του αυγουστου 2012 , τωρα κοντευουμε να κλεισουμε το χρονο


url=http://lilypie.com]La1Yp3.png[/url] mWAYp3.png ysBIp3.png

Link to comment
Share on other sites

vikaki38 καλως ηρθες να χαιρεσαι τα παιδακια σου θα σου ευχομουν να κανεις κι ενα κοριτσακι μιας και εχεις αγορια αλλα απο το τικερακι νομιζω πως ειναι το τριτο σου .

Γκρετουλα να τα εκατοστησει το μωρακι σου, σου ευχομαι μια μερα νωριτερα γιατι παιζει να λειπω αυριο και να μην προλαβω να σου ευχηθω να το καμαρωσεις οπως επιθυμεις !


wDsdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα λοιπόν κορίτσια , κερασια ναι 3 έχω και το 1 ειναι κοριτσάκι το οποίο κανει για πολλα αγοράκια μαζι χαχαχαχαα , 6μιση ο μεγάλος , 5 η μεσαία και 11 μηνών το πιτσιρίκι , ειμαστε πλήρης δεν καθόμαστε ούτε λεπτό


url=http://lilypie.com]La1Yp3.png[/url] mWAYp3.png ysBIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vikaki καλώς όρισες!να χαίρεσαι τα παιδάκια σου

χρονισαμε κ εμείς σήμερα κ είμαι πολύ συγκινημένη!!κ μαζι με τα γενέθλια περπάτησε κιόλας!απίστευτο!

Χθες κάναμε τρικουβερτο πάρτυ με θέμα τα μπαλόνια!

Τρώει τα πάντα κ καταλαβαινει ότι του πω όπως κ όλα τα πρόσωπα! Η θάλασσα τον ενθουσιάσαι!

Αύριο ξεκινάμε διακοπές πρώτα βουνό κ μετά θάλασσα

Φιλία σε όλες

Μυρινα κ λετα να μας ζησον τα παιδάκια μας

Σας φιλώ όλες!ασσα


K4b4p2.pngHSk3p2.png
Link to comment
Share on other sites

Vikaki καλως ηρθες να χαιρεσαι τον γιο σου!

Φιλεναδες ολες κανετε βουτιες να φανταστω!!

Εμεις ειμαστε σουπερ καναμε κ το παρτυ για τα πρωτα μας γενεθλια μαζευτηκαμε περιπου 15 ατομα μαζι κ με μωρα!ηταν πολυ ωραια ολα!και η τουρτα φοβερη!θα προσπαθησω να ανεβασω φωτο γιατι δεν ξερω πως γινετε..σας ευχαριστω για τις ευχες!

Να τα χιλιασουν τα μωρα μας!δεν ξερω σε ποιες να ευχηθω διοτι δεν εχω την λιστα!

Τα νεα μας ειναι οτι πλεον κανουμε βηματακια κ ολη μερα γυρω απ τα επιπλα τρυγιρναμε!!!πλεον ειναι ενας μπομπιρας ευχαριστος ζωηρος κ τρελλλλλα!!η μαμα λιωνει ειναι ερωτευμενη!!!πεθαινω σας λεω ολη μερα φιλια δινουμε!

Κανει γεια σου μπραβο κ πολλα αλλα που θελω μια μερα να τα γραψω!συννενοουμαστε κ αυτο ειναι το ευχαριστο!

Σας φιλω κ καλες διακοπες!

;) :*


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ριτακι τι ομορφα!!!!!να περασετε σουπερ!

Ναι οντως τα μωρα μας μεγαλωνουν!αλλα τα ξενυχτια ξενυχτια!!!

Κοριτσια σημερα ολη μερα κανει βηματακια μονος του κ γελαει!!εχω τρελαθει!μετα κανουμε κ οι δυο μπραβοοο κ παλαμακια!!!

Ειμαι μια χαζομαμα!Και μην σας πω για το πρωτο μας μπανιο δεν ηθελε να βγει απ την θαλασσα!!

Ολα καλα!;)

Σας φιλω


tqpkp3.png

PzUbp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

HELLO!!!!!

Μαζευτηκαμε και εμεις ανανεωμενοι και καλυτερα απο ποτε!Περασαμε υπεροχα.

Πως ειστε;Εμεις γιναμε πια δεσπονιδες!χαχα!!!Τρελλλλλλα ειναι η καλη μου μεγαλο μουτρο!

Χρονια πολλα σε οσα μωρακια χρονισαν ή γιορταζαν αυτες τις μερες και του χρονου με υγεια και ευτυχια!

Καλο χειμωνα να εχουμε και ειδικα για οσα ζουζουνια ξεκινουν σχολειο καλη αρχη και καλη προσαρμογη στα ιδια και τις μαμαδες τους!


AC0jp3.pngYK2Rp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...