Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

      Μήπως είναι έντερο; Δυστυχώς μόνο εικασίες μπορώ να κάνω, δεν ξέρω κάτι... Φαντάζομαι λόγω άγχους όλες πονάμε και υποθέτουμε πράγματα αυτές τις μέρες μετά την εμβρυομεταφορά... Καλή επιτυχία! Α! Σε ποια χώρα βρίσκεσαι;

Φωτογραφικό Οδοιπορικό στην Γερμανία


Recommended Posts

Ένας απολιθωμένος, κομμένος κορμός μας περίμενε να τον θαυμάσουμε. Κρίμα που ο φακός δεν μπόρεσε να αποτυπώσει την εξαιρετική ομορφιά των χρωμάτων του.

img3835l.jpg

img3836y.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 530
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

img3837c.jpg

Ανάμεσα στους μαγευτικούς κήπους ένα παλάτι ξεκούραζε το μάτι των βασιλέων που έζησαν κάποτε εδώ.

img3838py.jpg

img3839zl.jpg

Άγρυπνο το βλέμμα τους κοιτούν μέρα νύχτα το παλάτι απέναντί τους.

img3840dk.jpg

img3841s.jpg

img3842c.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

img3881ix.jpg

Και ναι ένα σκιουράκι έχει κρυφτεί για να μη το δείτε. Αν κοιτάξετε προσεκτικά στο κέντρο της εικόνας και λίγο πιο κάτω θα δείτε την καφεάσπρη γούνα του.

img3885ei.jpg

Link to comment
Share on other sites

img3903m.jpg

Υπήρχε ακόμη και ζωολογικός κήπος, στον οποίο δεν μπήκαμε για να μη χάσουμε χρόνο από την περιήγησή μας. Πιο κάτω επίσης, είχαν φτιάξει και ένα κλειστό χώρο με διάφορα είδη πεταλούδων, που όμως, επίσης δεν μπορέσαμε να δούμε γιατί ήταν κλειστό την ώρα που το πλησιάσαμε.

img3902k.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Στη φωτογραφία διακρίνουμε την απέναντι όχθη, όπου στην άλλη πλευρά βρίσκεται η Κονστάντζ και πίσω από αυτήν την όχθη στο βάθος ίσως να μπορέσετε να διακρίνετε έστω και λίγο τις χιονισμένες κορυφές της Ελβετίας.

img3924c.jpg

Και πού να βλέπατε από κοντά αυτό το ηλιοβασίλεμα με όλα του τα χρυσά χρώματα να βάφει χρυσαφένιο το τοπίο γύρω.

img3931gq.jpg

img3933p.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έβιρι απίθανες οι φωτογραφίες!

Αυτοί οι Γερμανοί μπορεί να είναι ξενέρωτοι σε θέματα συμπεριφοράς και τρόπου ζωής αλλά ξέρουν να στήνουν ονειρικά σκηνικά στα μέρη τους!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...