Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Σεπτεμβριου 2012!!!


Angelikig

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου είναι καμία εδώ??Εμείς καλά απλα εγω δεν την παλευω ειμαι ολη μέρα με ανακατωσουρες ζαλαδες και απιστευτη υπνηλια και κουραση συν οτι να φαω με πιανει εντονος πονος στο στομαχι,ευχομαι να ειστε ολες καλα


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 594
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσια καλημερα , βαλτε με και μενα στην παρεα σας , ειμαι εγκυος again και γενναω καποια στιγμη το σεπτεμβριο αμα βεβαια πανε ολα καλα αυτη τη φορα . Τωρα ειμαι 5,5 βδομαδων περιπου , ειδαμε σακο κανονικα και σε κανα μηνα θα παω να ακουσουμε καρδια . Αντε να δουμε , αν και δεν αρχησςαμε καλα , με κολησανε τα πιτσιρικια ιωση και ειμαι 3η μερα με πυρετο

καλως την καλη εγκυμοσυνη σου ευχομαι. :P


image.php?type=sigpic&userid=19567&dateline=1326966379image.php?type=sigpic&userid=31068&dateline=1326967416
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα . μου φαινεται οτι τις ωρες που μπαινω εγω σπανια θα βρω καποια να μιλαω. τι να κανω ομως εχω την δουλεια και εχω και τις ζουζουνες μου και δεν μπορω να μπω αλλη ωρα. βλεπω οτι αρχισαμε και μαζευομαστε σιγα σιγα. ;)


image.php?type=sigpic&userid=19567&dateline=1326966379image.php?type=sigpic&userid=31068&dateline=1326967416
Link to comment
Share on other sites

zetaki με το καλο να ερθει το 3ο ζουζουνι , και μενα , μιας και δεν διευκρηνησα , το 3ο ειναι μετα απο 2 αποβολες απο περυσι το Νοεμβριο , αν και το ριχνω αρκετα στην τρελλη και λεω πλεον οτι θελει ας γινει , εμεις συνεχιζουμε κανονικα την καθημερινοτητα μας .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?Ζέτα που δουλεύεις??Και εγώ με τα μικρά σπίτι μου είναι δύσκολο να κάθομαι στον υπολογιστή...Βίκυ με το καλό το 3σου παιδάκι και εγώ είχα 2παλλίνδρομες και 1 βιοχημική..Πόσο χρονών είναι τα άλλα σου παιδάκια?


:-D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια.δοξα το θεο δεν εχω αναγουλες και ζαλαδες.ισως ειναι νωρις δε ξερω τωρα μπηκα στην 5η εβδομαδα εκανα και προγεννητικο την τριτη ολα καλ περιμενω μονο αποτελεσματα για κυστικη ινωση και βαρηκοια

να πω την αλληθεια γλυκα θελω να τρωω συνεχεια ξυπνησα πριν μιση ωριτσα και τρωω σερενατες στη 2η ειμαι.

εδω στις σερρες σημερα το πρωι χιονισς ομως κανενα τεταρτο

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοπελες σας ευχομαι καλη αρχη στην εγκυμοσύνη σας ολα να πάλε καλα και με το καλο να κρατατε τα μωρακια σας...

εγω γέννησα στις 21 το πρωτο μου μωράκι και μπήκα να σας κανω ποδαρικό:P....


yiORT7o.jpgwYStp3.png

410645e7eb1d4982bce9098a5cdedce7.0.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?Ζέτα που δουλεύεις??Και εγώ με τα μικρά σπίτι μου είναι δύσκολο να κάθομαι στον υπολογιστή...Βίκυ με το καλό το 3σου παιδάκι και εγώ είχα 2παλλίνδρομες και 1 βιοχημική..Πόσο χρονών είναι τα άλλα σου παιδάκια?
Καλημερα (αν και σχεδον μια μερα μετα ) αννια , τα καμαρια μου ειναι 5 και 3,5 περιπου , αγορακι και κοριτσακι αντιστοιχα .
Link to comment
Share on other sites

Boubouka ποσά έδωσες για την κυστικη ίνωση;εγω δεν θέλω καθόλου γλυκό με αναγουλιαζει

καλημερα

150 μαζι με βαρηκοια.ειχε και ενα αλλο στα 100 οπου εβλεπες την πιο συχνη μεταλλαξη της κυστικης ινωσης.ειδα πως αθηνα το κανουν στο Λαικο.εδω στην επαρχια λες δοξα το θεο που σταθηκα τυχερη και εμαθα τι ειναι η κυστικη ινωση.

χθες ετρωγα μαρεγγες γεμιστες.καποια στιγμη αναγουλιασα

καφεδες κοψατε?ε,εμα δε μετραβαει, πορτοκαλακια στύβω καθε πρωι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια . πηγα στον γιατρο την παρασκευη ειδαμε το μωρακι μας . ειναι καλα εχει καρδιακη λειτουργια αλλα εχω μια μικρη αποκολληση. μου ειπε ξεκουραση πολυ να μην σηκωνω τις μικρες αγκαλια να μην περπαταω πολυ κ.τ.λ . πηρα αδεια απο την δουλεια αλλα δεν τους αρεσε καθολου και αρχισαν ολοι να λενε διαφορα. annia αν θυμαμαι καλα εσυ πρεπει να με ρωτησες τι δουλεια κανω . ειμαι υποδιευθυντρια σε σουπερ μαρκετ με μειωμενο ωραριο μητροτητας δουλευω 9 ωρες την ημερα με κανονικο 10 ωρες. και δεν σταματαω να πηγαινοερχομαι ολη την ημερα . τελοσπαντων απο σημερα και για τρεις εβδομαδες θα ειμαι στο σπιτι. στις17/2 θα ξαναπαω στον γιατρο να δουμε αν ολα ειναι καλα. μου ειπε οτι βλεπει να εξελισεται καλα η εγκυμοσυνη γιατι παρολο την αποκολληση δεν ειχα αιμα . θα δουμε. ελπιζω να πανε ολα καλα γιατι δευτερη αποβολη θα ειναι δυσκολη για εμενα . εσεις ειστε ολες καλα :?:


image.php?type=sigpic&userid=19567&dateline=1326966379image.php?type=sigpic&userid=31068&dateline=1326967416
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια . πηγα στον γιατρο την παρασκευη ειδαμε το μωρακι μας . ειναι καλα εχει καρδιακη λειτουργια αλλα εχω μια μικρη αποκολληση. μου ειπε ξεκουραση πολυ να μην σηκωνω τις μικρες αγκαλια να μην περπαταω πολυ κ.τ.λ . πηρα αδεια απο την δουλεια αλλα δεν τους αρεσε καθολου και αρχισαν ολοι να λενε διαφορα. annia αν θυμαμαι καλα εσυ πρεπει να με ρωτησες τι δουλεια κανω . ειμαι υποδιευθυντρια σε σουπερ μαρκετ με μειωμενο ωραριο μητροτητας δουλευω 9 ωρες την ημερα με κανονικο 10 ωρες. και δεν σταματαω να πηγαινοερχομαι ολη την ημερα . τελοσπαντων απο σημερα και για τρεις εβδομαδες θα ειμαι στο σπιτι. στις17/2 θα ξαναπαω στον γιατρο να δουμε αν ολα ειναι καλα. μου ειπε οτι βλεπει να εξελισεται καλα η εγκυμοσυνη γιατι παρολο την αποκολληση δεν ειχα αιμα . θα δουμε. ελπιζω να πανε ολα καλα γιατι δευτερη αποβολη θα ειναι δυσκολη για εμενα . εσεις ειστε ολες καλα :?:

ΣΟΥ ευχομαι οτι το καλυτερο

Link to comment
Share on other sites

πηγαμε χθες στον ιατρο ο σακος μεγαλωσε και εχουμε στοιχεια μεσα την αλλη Δευτερα εχουμε ραντεβου για να δουμε καρδουλα.

κοριτσια σας περνουν χρηματα σε καθε επισκεψη?εχθες δε μου πηρε μονο την 1η φορα εδωσα 50 ευρω και την αλλη μου ειπε η κοπελα δε θα παρει μεχρι να δει οτι το μωρο ειναι καλα και ολα πανε καλα.εχει λογική?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια σημερα εχω ραντεβου με τον γιατρο ν ακουσουμε καρδουλα κι εχω μια αγωνια αλλο πραγμα...

με το καλο!!

δε ξερω πως ειναι να σου πω εμπειρια εγω τη δευτερα εχω ραντεβου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...