Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα! Θα ήθελα τα φώτα σας, ακολουθεί σεντόνι..

      Εχουμε ανεξήγητη υπογονιμότητα. Προσπαθήσαμε δυο χρόνια «φυσικά» 2021-2023. Παρακολουθούσα ωορρηξία, είχαμε επαφές, ούτε ένα τεστ θετικό. 
      Αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική. Φτιάξαμε δέκα έμβρυα. Όλα πήγαιναν κατ’ευχην, όλες οι εξετάσεις ή φυσιολογικές ή εξαιρετικά καλές. 
      Έμεινα έγκυος στην πρωτη έμβρυομεταφορά δυο βλαστοκύστεων 5ης ημέρας κ αιμορράγησα την 6η εβδ, εγινε απόξεση. Ιστολογική οκ. Καρυότυπος: φυσιολογικός, αγόρι.

      Κάναμε μοριακή εξέταση για μικροβιωμα με βιοψία σε υστεροσκοπηση, τίποτα. Ανεξήγητη αποβολή. 

      Δεύτερη ετ, έμεινα έγκυος. Απέβαλα την 5η εβδομάδα με φοβερή αιμορραγία. Είχαμε δει δυο σάκους, χοριακη 14000. Δεν έμεινε υλικό για καρυοτυπο.

      Απο εξετάσεις έχουμε κάνει πάνελ θρομβοφιλιας, υστεροσαλπιγγογραφια, καρυοτυπο ζεύγους, έλεγχο για αυτοάνοσα.

      Κάτι πάει στραβά αλλά δεν το βρίσκουμε και δεν μπορώ να το διορθώσω, αν διορθώνεται. Θα ήθελα εμπειριες από αλλά άτομα με «ανεξήγητη» υπογονιμότητα. Βρήκατε αιτία και λύση; 
      Τί εξετάσεις ή ποίους γιατρούς μου προτείνετε; 
      Έχω σκεφτεί για λαπαροσκόπηση για σιωπηλή ενδομητρίωση και δρομολογώ προεμφυτευτικό έλεγχο. 
       

       

ΝΕΟ ΚΑΦΕ


ΙΩΑΝΝΑ1

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 203
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

dancing-smileys04.gifΚαλως το Γοργινακι!καλε που να παμε?ειδες?το καλο το κοριτσακι ξερει και αλλο μονοπατι....!χι!χα!τι κανεις γλυκεια μου?

μια χαρά είμαι ιωαννούλι μου. το δε μονοπάτι ....... τελειοοοοοοοοοοοοοοοοο χιχιχιχιχ. λέω και εγώ σίγά σιγά να δώ τι θα κάνω με τα φαρμακάκια . να τα έχω σπιτι και έχει ο θεός.

βασουλίνι καλημερα κοπέλάρα μου.

ροδουλίτσααα που έισαι εσύ ?ολα καλά ? πως έίναι η μικρή?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

to_snore.gifΒασουλα,να τον χαιρεσαι!!!!!!!!!!δηλαδη παλι αυριο θα σερνεσαι?εσυ να εισαι καλα......!να ξενυχτας μονο για γιορτη και.......με το κλαμα του μωρου σου!!χι!χα!
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλα!τι κανεις?γιατι χαθηκες?Βασουλα,προτεραιοτητα εχει το θεμα του παιδιου ...τις βολτιτσες τις αφηνουμε για αργοτερα..!να ειμαστε καλα και αγαπημενοι με τους δικους μας...και ολα θα γινουν!!ειμαι πολυ αισιοδοξη αυτη την φορα.....!!!

καλημερα καλα ειμαι ,αλλα εχασα τα χθεσινα νεα σας!

εχουμε διακοπη ρευατος 8 με 5 και εχω φυγει , ειμαι στην μαμα μου γιατι θα παγωσουμε!

ασε που ηρθε ο τεχνικος να φταξει τα παγακια στο ψυγειο και πλημυρισαμε,βραχικε η μοκετα αλλα ευτυχος του ειπα οτι ειμαι εγκυος και μου την εβγαλε στην αυλη! φυσικα απο χθες ποναει η μεση μου!Ηρθε κια η πεθερα μου να με βοηθησει αλλα και παλι ειμαι πτωμα!

τελικα τα παγαγια δεν τα εφτιαξε!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

drinking-smiley05.gifΚαλως την ομορφη!!πως τα περνας Βασουλα?χτες εσκασα που δεν μπορεσα να μπω.....!εχω παθει εξαρτηση!!Χρυσουλακι περιμενουμε νεα για την καρδουλα!!Ρινουλα...!αυριο ειναι μεγαλη μερα για σενα!με το καλο.......!!Φαιη κανενα νεο?πως πηγε η υστεροσκοπηση?Αρετουλα ολα ενταξει με την μετακομιση?

ιωαννα μου τι νέα είχε εχθες το χρυσουλάκι ? διαβασες το μηνυμα της? εχθες μπηκε το κοριτσάκι και δεν μπορούσα να διαβασω και μου την εδωκεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!

Link to comment
Share on other sites

to_snore.gifΒασουλα,να τον χαιρεσαι!!!!!!!!!!δηλαδη παλι αυριο θα σερνεσαι?εσυ να εισαι καλα......!να ξενυχτας μονο για γιορτη και.......με το κλαμα του μωρου σου!!χι!χα!

οχι αγαπη μου δε θα κανει τπτ ο θειος γιατι ειναι και 1ος θειος του ξαδερφου μου που χαθηκε οποτε πενθει


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μια χαρά είμαι ιωαννούλι μου. το δε μονοπάτι ....... τελειοοοοοοοοοοοοοοοοο χιχιχιχιχ. λέω και εγώ σίγά σιγά να δώ τι θα κάνω με τα φαρμακάκια . να τα έχω σπιτι και έχει ο θεός.

βασουλίνι καλημερα κοπέλάρα μου.

ροδουλίτσααα που έισαι εσύ ?ολα καλά ? πως έίναι η μικρή?

μια χαρα ειναι η μικρη ,παιζει μπαλα με την γιαγια της και εγω μαζευω απο γυρω γυρω τα γυαλικα !αυριο σχολειο!εσυ καλα!

οι αλλες κοπελες θα μας βρουνε;;

παω να ψωνισω κατι και ερχομαι!


το κοριτσάκι μας

029ed13ffd.png

το αγορακι μας

event.png

Θεε μου σε ευχαριστω...................

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλα ειμαι ,αλλα εχασα τα χθεσινα νεα σας!

εχουμε διακοπη ρευατος 8 με 5 και εχω φυγει , ειμαι στην μαμα μου γιατι θα παγωσουμε!

ασε που ηρθε ο τεχνικος να φταξει τα παγακια στο ψυγειο και πλημυρισαμε,βραχικε η μοκετα αλλα ευτυχος του ειπα οτι ειμαι εγκυος και μου την εβγαλε στην αυλη! φυσικα απο χθες ποναει η μεση μου!Ηρθε κια η πεθερα μου να με βοηθησει αλλα και παλι ειμαι πτωμα!

τελικα τα παγαγια δεν τα εφτιαξε!

εκμεταλευσου τον ξεσπιτωμα και απολαυσε το αγαπούλα. ......ΧΑΛΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:P

Link to comment
Share on other sites

καλημερα καλα ειμαι ,αλλα εχασα τα χθεσινα νεα σας!

εχουμε διακοπη ρευατος 8 με 5 και εχω φυγει , ειμαι στην μαμα μου γιατι θα παγωσουμε!

ασε που ηρθε ο τεχνικος να φταξει τα παγακια στο ψυγειο και πλημυρισαμε,βραχικε η μοκετα αλλα ευτυχος του ειπα οτι ειμαι εγκυος και μου την εβγαλε στην αυλη! φυσικα απο χθες ποναει η μεση μου!Ηρθε κια η πεθερα μου να με βοηθησει αλλα και παλι ειμαι πτωμα!

τελικα τα παγαγια δεν τα εφτιαξε!

αχου τι παθατεεε!!!


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι η μικρη ,παιζει μπαλα με την γιαγια της και εγω μαζευω απο γυρω γυρω τα γυαλικα !αυριο σχολειο!εσυ καλα!

οι αλλες κοπελες θα μας βρουνε;;

παω να ψωνισω κατι και ερχομαι!

καλα ειμαι ροδουλιτσα μου. ήσυχαααααααααα. να μην μαζευεις γυαλικά εσύ είπαμε χαλαρααααααααααααααααα.

για τις αλλες κοπέλες το σκεφτομαι και εγω. ε αν το ψάξουν λίγο νομίζω πως θα το βρουν. σε αυτες που ειμαστε στο φβ είναι ευκολο να τις ενημερωσουμε . για τις άλλες?:( ευχομαι να το βρουν. περιμενουμε πολλά νέα να μαθουμε.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου!!!!!!τι μου κανετε;να χαιρομαι τον μπαμπακα μου σημερα!!!!!ελπιζω ο αγιος Αθανασιος να με βοηθησει αυριο να πανε ολα καλα!!!!!τι κρυο εχει Θεε μου!!!!!!-2 εχει εξω εδω στα βορεια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...