Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

ΝΕΟ ΚΑΦΕ


ΙΩΑΝΝΑ1

Recommended Posts

Καλημέρα στο καινούριο καφε μας!

Τζορτζινακι μου σε ευχαριστω που με ενημερώσες !

Ιωαννακι μου μπράβο που δημιουργήσες το νέο στέκι !δεν αλλάζεις το τίτλο σε νέο καφε έξωσωματικής για να μπορούν να καταλάβουν όσα κορίτσια έχουν πρόβλημα ότι στο καφε μας ασχολούμαστε με την εξωσωματικη;

Βιβουλα μου τέλεια η παραγωγή σου!ολα θα πανε τέλεια αυτή τη φορά!να εισαι σίγουρη!

Νικόλ μου πλησιάζει η μεγάλη μέρα!μην ψάχνεις για συμπτώματα κούκλα μου!το κυριότερο σύμπτωμα που ειχα εγω ήταν η γκρίνια ότι δεν έχω συμπτώματα!

Βασουλα μου τι να πω κοριτσάκι μου;θα μας τρελάνουν όλους σε αυτή χώρα έτσι όπως την κάνανε!κι ακόμα τίποτα δεν είδαμε !

Πολλα Φιλακια σε ολα τα κοριτσακια!

καλημερα χριστινακι μου. ! πως παμε ζουζουνιτσα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 203
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλως τα κοριτσακια που μπηκαν τωρα:P

πολλες φορες κανουν 2-3 μηνες να μας πληρωσουν οποτε δεν το ρισκαρω να ξεκινησω και να φαω τα μουτρα μου.κανονικα ολοι οι δημ. υπαλληλοι πληρωνοντε στην ωρα τους ,εμεις ..οχι!δεν πειραζει...

Αναστασιτσα μου τι να σου πω τωρα..πολυ γκαντεμια εχει πεσει λεω εγω,τυχαιο?...δε νομιζω;)

βιβουλα τα πας τελεια,μπραβο κοριτσακι μου !!!με το καλο:P

φιλακια και στις υπολοιπες τσαπερδονες:tongue:


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σάντα μου! πως τα παμε? τα νεα σου? εκλεισες ραντεβου με τον γιατρό?

OXI AKOMA.ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΕΣ.. ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ:)

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ,ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟ;).

ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΕΣΑΣ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ,ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΙΔΕΡΟ ,ΜΕΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΤΛ.ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

dance-smiley13.gifΣαντα,καλως μας βρηκες!!απο το στομα σου και στου θεου το αυτι!!Θεε μου,ακους?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:.

ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ ΠΙΝΑΚΑΚΙ!!!!:wink:;-)

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΙΩΑΝΝΑ ΜΟΥ!!!!:-):-):-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


OXI AKOMA.ΠΡΟΗΓΟΥΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΚΚΡΕΜΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΟΚΡΑΤΙΕΣ.. ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ:)

ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΠΑΙΡΝΩ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΝΕ,ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ..ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΑΣΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΦΡΕΣΚΟ;).

ΤΩΡΑ ΠΙΝΩ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΥ,ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΕΣΑΣ,ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ,ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΙΔΕΡΟ ,ΜΕΤΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΚΤΛ.ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΕ ΣΥΜΜΑΘΗΤΡΙΕΣ!!!:-P

παρε τον χρονο σου κοριτσάκι μου και οταν είσαι ετοιμη συνεχίζεις!! απολαυσε το πρωινο καφεδάκι μαζί μας, και να απολαυσεις το απογευματινο με τις συμμαθητριές σου.! τι ωράια που κρατας τις επαφες.!

Link to comment
Share on other sites

garlics.jpg

Βασουλα εμεις πρεπει να εχουμε ολοκληρες πλεξανες για το ματι!φτου!φτου!σκορδα στα ορη στα αγρια βουνα!

καλε μην το ξαναπεις αυτο!!πως σου περασε απο το μυαλο .....:tongue:


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites

παρε τον χρονο σου κοριτσάκι μου και οταν είσαι ετοιμη συνεχίζεις!! απολαυσε το πρωινο καφεδάκι μαζί μας, και να απολαυσεις το απογευματινο με τις συμμαθητριές σου.! τι ωράια που κρατας τις επαφες.!

ΟΝΤΩΣ ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ..ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.

Η ΜΑΖΩΞΗ,Ο ΚΑΦΕΣ ,ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ,ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ..Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ:lol::lol: ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ.ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ.

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!:mad::x:xΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΨΟΦΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!:!:

Link to comment
Share on other sites

ΟΝΤΩΣ ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ..ΠΙΟ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ.

Η ΜΑΖΩΞΗ,Ο ΚΑΦΕΣ ,ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ,ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ..Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ:lol::lol: ΤΑ ΚΛΑΣΣΙΚΑ.ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΧΕΙ.

ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!:mad::x:xΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΨΟΦΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΡΔΙΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!:!:

όπως και να έχει θα περάσετε τέλειαααααααα:lol::lol:! να σου πω την αληθεια μου αρεσει να κανω βολτες ας κανει κρυο .αρκει να μην βρεχει ....:lol:

εδώ εχει εναν ήλιοοοοοοοοοοοοοο!! με δόντια βέβαια αλλα μια χαρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...