Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΝΕΟ ΚΑΦΕ


ΙΩΑΝΝΑ1

Recommended Posts

romantic_dinner.gifΣκεφτομαι να εκμεταλλευτω την αλλαγη....!θα κλεισω ραντεβουδακι με τον αντρουλη γιατι αισθανομαι οτι τον παραμερισα με την τελευταια προσπαθεια...!τωρα που καθαρισα απο την ατιμη(κοκκινη) πρεπει να αναθερμανθουν οι σχεσεις μας..!Ξερεις οτι και οι αντρες περνανε δυσκολα αυτες τις μερες απο την εργασια τους αλλα και για το θεμα του μωρου...!η καρδουλα τους το ξερει....!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 203
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δημοφιλείς ημέρες

Περισσότερες δημοσιεύσεις

romantic_dinner.gifΣκεφτομαι να εκμεταλλευτω την αλλαγη....!θα κλεισω ραντεβουδακι με τον αντρουλη γιατι αισθανομαι οτι τον παραμερισα με την τελευταια προσπαθεια...!τωρα που καθαρισα απο την ατιμη(κοκκινη) πρεπει να αναθερμανθουν οι σχεσεις μας..!Ξερεις οτι και οι αντρες περνανε δυσκολα αυτες τις μερες απο την εργασια τους αλλα και για το θεμα του μωρου...!η καρδουλα τους το ξερει....!

σε αυτό εχεις απολυτο δίκιο.!! και αυτοί πρέπει να το παιζουν δυνατοί για να μας στηρίζουν. καλα θα κανεις ! βλεπω στην εξωτερική πολιτική φυσάςςςςςςςςς. χιχιχιχι. (αναθέρμανση σχέσεων:lol:)

ε και σαν καλη νοικοκυρούλα ..... ρίξε και ενα ξεσκόνισμα μετά το σιδέρωμα!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

σας βρηκα!!!!!το τι περασα απο χθες δε λεγεται!!!δεν μπορουσα να καταλαβω τι γινεται!!!εστειλε κ στους moderator μνμ!!!(φαντασου εξαρτηση!!)

με γεια το καινουριο μας καφε!!

πωπω,ανακουφιση!


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites

σας βρηκα!!!!!το τι περασα απο χθες δε λεγεται!!!δεν μπορουσα να καταλαβω τι γινεται!!!εστειλε κ στους moderator μνμ!!!(φαντασου εξαρτηση!!)

με γεια το καινουριο μας καφε!!

πωπω,ανακουφιση!

καλημερα κοριτσάκι!!! και εγώ εστειλα μηνυμααααα:lol:

τι κανεις εσυ κοπελάρα μου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα ειμαι,σημερα πρηστηκε κ ποναει κ το στηθος μου επιτελους κ γυρνω καμαρωτη(μες στο σπιτι) σαν την παμελα!!δεν εχει σημασια αν ειναι απο τα ουτρο,ενα πρησμενο στηθος,σε κανει να αισθανεσαι καλυτερα παντα,ετσι?χαχαχαχχαχα(το βλεπω στα ματια του αντρα μου!!)


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites

ιωαννα θα τους στειλω πμ,γιατι κ εγω μπηκα κ ειδα τα τελευταια μνμ της βασουλας για να βρω το νεο καφε.

καλε ποια μηνυματα εγώ δεν μπορούσα να δω τίποταααααααααα:confused: μετά το τελευταίο μου μηνυμα ..... τίποτααααααααααα. μονο είδα καποια στιγμή οτι το τελευταίο μηνυμα το είχε γραψει το χρυσουλάκι. χωρίς φυσικά να μπορώ να το διαβάσω..... μέσω λαμίας μπηκαααααααααααααααα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γοργινακι μου απο ονειρα αλλο τπτ!!ειμαι κ ιχθυες,καταλαβαινεις ποσο ονειροπολα ,μπορω να γινω!

το τελευταιο μνμ απο το προφιλ της.τα υπολοιπα ουτε κ εγω μπορουσα να τα δω!


ποσο ακομα πρεπει να πονεσουμε για το αυτονοητο?

Link to comment
Share on other sites

καλως το μαςςςςςςςςς. κοριτσακι να τον χαίρεσαι τον πατερούλη σου.

άντε να μαζέυομαστε σιγά σιγα.:lol::lol:

ολα καλά θα πανε κοπελάρα μου. ο αντρούλης πως είναι ? ολα καλα? απο την χαρά του φαντάζομαι , ξέχασε πονο ξέχασε τα παντα!!:tongue:

ποναει λιγο αλλα ενταξει το παλευει!ευκαιρια να κατσει κ λιγο να ξεκουραστει!!!!!ολο δουλεια δουλεια!!!!!δοξα το Θεο!!!!

Link to comment
Share on other sites

νικόλ μου καλά κανεις και είσαι ονειροπολα . αυτά δεν μπορεί να μας τα κλεψει κανείς . είναι καταδικά μας:lol:

ρινούλα μου ολα θα πανε καλά , και μετά θα ξεχαστούν όλαααααα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΕΧΩ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΑΠΟ ΧΤΕΣ:mad:ΕΒΕΛΙΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΦΩΤΗΣΕΣ:tongue:ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ....


[url=http://lilypie.com][img]http://lb2m.lilypie.com/nq3hp2.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...