Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Eflenew είπε:

      Γειά σας κορίτσια...

      Συγχαρητηρια σε οσες ειστε εγκυουλες ευχομαι να πανε ολα ηρεμα και ομορφα οπως μας αξιζει μετα απο οσα περνάμε!!!!!

      Καλή δύναμη στα κορίτσια που προσπαθούν ή είναι στην αναμονή χοριακης! 

      9η ημέρα σήμερα μετά την 8η εμβρυομεταφορα, έκανα τεστ εγκυμοσυνης που δείχνει πιο νωρίς και μου έβγαλε γραμμη αλλά πολύ αχνη. Το θετικό της ιστορίας είναι οτι στα τόσα χρόνια πρώτη φορά στις τόσες εξωσωματικές + προσπάθειες μόνοι μας είδα γραμμή σε τεστ εγκυμοσυνης...το λες και ιστορική στιγμή 😆. Το αρνητικό ειναι οτι για να έχω 9η ημέρα τόσο αχνη γραμμη αυτό σημαίνει σιγουρα χαμηλή χοριακη 😔... Έχω ξαναπάρει χοριακες 5-15 που θεωρούνται γκρίζα ζώνη και πάντα έπεφταν....Χοριακη θα κανω τη Δευτέρα....

      Καλημέρα και συγχαρητήρια! Εγώ ένατη μέρα,χθες δλδ,είχα χοριακη 58 και όπως είπε ο γιατρός είναι λίγο χαμηλή.Αυριο έχω επαναληπτική και θέλουμε να διπλασιαστεί.. Ποιο τεστ έκανες εσύ?από πόσες μονάδες δείχνει?Σου εύχομαι μια μεγάλη χοριακη τη Δευτέρα και μια ακόμα μεγαλύτερη την Τετάρτη ❤️

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα! Να σας κάνω μια ερώτηση; Επειδή παίρναμε πάμπερς μόνο στην αρχή στα προηγούμενα μωρά, τώρα που θα γεννήσω πάλι, έχω χάσει την επαφή με το σπορ. Μήπως μπορείτε να μου πείτε συνήθως ποια έκπτωση μπορεί κανείς να πετύχει στα πάμπερς, για να δω αν θα περιμένω να πετύχω εδώ προσφορά ή αν αξίζει να πάρω από το άμαζον;


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα! Να σας κάνω μια ερώτηση; Επειδή παίρναμε πάμπερς μόνο στην αρχή στα προηγούμενα μωρά, τώρα που θα γεννήσω πάλι, έχω χάσει την επαφή με το σπορ. Μήπως μπορείτε να μου πείτε συνήθως ποια έκπτωση μπορεί κανείς να πετύχει στα πάμπερς, για να δω αν θα περιμένω να πετύχω εδώ προσφορά ή αν αξίζει να πάρω από το άμαζον;

συνηθως 30-35% κ αν εχεις κ κουπονακια σπανιζουν ομως:rolleyes: εμενα εχουν παρα πολυ καιρο να μου στειλουν,σου βγαινει 11 με 13 ευρω το μεγαλο πακετο,απο 19 που εχει, στο περιπου.

Link to comment
Share on other sites

συνηθως 30-35% κ αν εχεις κ κουπονακια σπανιζουν ομως:rolleyes: εμενα εχουν παρα πολυ καιρο να μου στειλουν,σου βγαινει 11 με 13 ευρω το μεγαλο πακετο,απο 19 που εχει, στο περιπου.

Ευχαριστώ πολύ! Καλημέρα!


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Να σας κάνω μια ερώτηση; Επειδή παίρναμε πάμπερς μόνο στην αρχή στα προηγούμενα μωρά, τώρα που θα γεννήσω πάλι, έχω χάσει την επαφή με το σπορ. Μήπως μπορείτε να μου πείτε συνήθως ποια έκπτωση μπορεί κανείς να πετύχει στα πάμπερς, για να δω αν θα περιμένω να πετύχω εδώ προσφορά ή αν αξίζει να πάρω από το άμαζον;

κοριτσακι εγω τελικα παρηγγειλα απο αμαζον γυρω στα 300 παμπερς new baby size 1 που θα χρειαστω το 1ο μηνα απο αμαζον.... οπως τα υπολογισα ακομα κ με -40 να τα βγαζε ελλαδα συνεφερε το αμαζον... ή εβγαινε το ιδιο.....

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B003P2UTS8/ref=noref?ie=UTF8&psc=1&s=drugstore

13.96 Λιρες τα 108 τμχ συν κατι φπα που βαζει βγηκε 14.61 λιρες πες 18,5 ευρω


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σκλαβενίτης Αργυρούπολης -25% σε οικονομικές active fit και easy up, και -3ε κουπόνι σε κάποιες άλλες. Καμία προσφορά σε babylino.

(από εμπειρία μας, δεν έχει νοήμα η αγορά του νούμερο 1 σε πάνες εφόσον ένα παιδί γεννηθεί πάνω από 3 κιλά, εμείς είχαμε πάει κατευθείαν στο ν2, μόνο ότι μας έδωσαν από μαιευτήριο ή τα διάφορα "βαλιτσάκια" σε ν1 και παλι πολλά ήταν. Και στο ν2 λίγο καθίσαμε, σε λιγότερο από μήνα περάσαμε στο ν3)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σκλαβενίτης Αργυρούπολης -25% σε οικονομικές active fit και easy up, και -3ε κουπόνι σε κάποιες άλλες. Καμία προσφορά σε babylino.

(από εμπειρία μας, δεν έχει νοήμα η αγορά του νούμερο 1 σε πάνες εφόσον ένα παιδί γεννηθεί πάνω από 3 κιλά, εμείς είχαμε πάει κατευθείαν στο ν2, μόνο ότι μας έδωσαν από μαιευτήριο ή τα διάφορα "βαλιτσάκια" σε ν1 και παλι πολλά ήταν. Και στο ν2 λίγο καθίσαμε, σε λιγότερο από μήνα περάσαμε στο ν3)

Κι εγώ σπάω το κεφάλι μου να θυμηθώ τι κάναμε πριν από τρία χρόνια και δεν μπορώ... Τα δικά μας μωρά γεννιούνται γύρω στα 3800, άντε αυτό που θα πάει νωρίτερα να είναι πιο λίγο. Κι εγώ έλεγα για το 1, αλλά μάλλον είναι άκυρο, ε; Πήρα το 2 από την λίμπερο, οπότε όταν γεννηθεί βλέπω αν χρειάζεται πιο μικρό στα πάμπερς (ειδικά για τα πάμπερς μου έχει μείνει ότι ήταν τα μόνα μου με βόλεψαν στην αρχή, μετά περάσαμε στη λίμπερο). Το 1 της πάμπερς πάει μέχρι 5 κιλά, έχω την εντύπωση ότι πρέπει να το χρησιμοποιήσαμε, το 1 της λίμπερο πάει μέχρι 3 κιλά γι' αυτό πήγα στη λίμπερο κατευθείαν στο 2. Θα δούμε τότε στο μαιευτήριο και ψωνίζουμε μετά... στόκαρα μόνο λίμπερο 2 και 3 νούμερο.


a0Nsp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...