Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Καλώς ήρθες στο κλαμπ !!!! Και εγώ και η @Terry1986 με καφέ αίμα έχουμε θετικά τεστ και περιμένουμε αύριο και χοριακη !!! Άρα πάρε ένα τεστακι και εσύ για αύριο το πρωί για να μας πεις τα ευχάριστα 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

      Λες βρε @Bluee19??

      Μακάρι!!! Πάντως δεν έμοιαζε με αίμα!

      Θα δω και αύριο αν έχω πάλι.

      Να είναι της περιόδου;;μπαα είναι πολύ νωρίς 

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Κορίτσια, αν πήρατε πάνες λιμπερο από καρφούρ με 50% εκπτωση, για πείτε τιμή, δεν θυμάμαι πόσο έχουν κανονικά. Το megapack το έδιναν με αρχική τιμή 24,65 οπότε με την έκπτωση ήταν 12,33. Αυτή είναι η τιμή τους ή τις ανέβασαν λόγω προσφοράς; Ψωνίζει κανονικά ο άνδρας μου και δεν προσέχω εγώ τις τιμές, αλλά σαν να μου φάνηκαν πιο τσιμπημένες ή είναι πιο μεγάλη η συσκευασία; (mega pack το 4 νουμερο είχε 84 πάνες, το 5 80 πάνες), για πείτε μου αν είναι πιο ακριβές αυτήν τη φορά!!! Ευχαριστώ!

Το mega pack τοσο εχει agtog ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στα my market μεχρι το Σαββατο pampers active fit οικονομικη συσκευασια 8,50 ευρω :P

επισης

lenor 1,5 λιτρου 2,5ευρω

ultrex σαμπουαν 1,9ευρω


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


πως την αποκτάς την έκπτωση -50% libero; πρέπει να αγοράσεις κάτι από το prenatal;

πήρα τηλ την prenatal, με την κάρτα τους αγοράζεις από τα καταστήματα

Για 14 ημέρες κέρδος 50 % σε όλα τα προϊόντα Libero!

Η προσφορά ισχύει μέχρι εξάντλησης αποθεμάτων megastore Νέου Φαλήρου, Αγίας Παρασκευής, The Mall Athens, RIVER WEST και Θεσσαλονίκης στο Εμπορικό Πάρκο Florida. Επίσης στο κατάστημα του Συντάγματος, Νίκης 4 και της Ρόδου, Λίνδου 79. Μόνο έως 02/03, κάνε γρήγορα, σε περιμένουμε!

Η προσφορά ισχύει αποκλειστικά για τους κατόχους της Prénatal Card.

Δεν την έχεις; Ζήτησέ την από εμάς, είναι δωρεάν!

αλλά έχουν τις μικρές συσκευασίες οπότε εμένα που με ενδιαφέρει το νο. 4 έχουν τις 24 πάνες με 5,09 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

πανες babylino στον βεροπουλο 8,90 η οικονομικη συσκευασια και 3,90 η μικρη..Εγω που ρωτησα σε 2 καταστηματα στην περιοχη μου στο ενα δεν μου δεχτηκανε τα κουπονια ενω στο αλλο τα πηρανε κανονικα..Μου βγηκανε 3 οικονομικες συσκευασιες 14,70


:-D

Link to comment
Share on other sites

πανες babylino στον βεροπουλο 8,90 η οικονομικη συσκευασια και 3,90 η μικρη..Εγω που ρωτησα σε 2 καταστηματα στην περιοχη μου στο ενα δεν μου δεχτηκανε τα κουπονια ενω στο αλλο τα πηρανε κανονικα..Μου βγηκανε 3 οικονομικες συσκευασιες 14,70

Κρίμα που δεν έχουμε Βερόπουλο στην πόλη μας.Στα σουπερ μαρκετ εδώ δεν δέχονται ποτέ κουπόνια όταν έχει προσφορές!:evil:


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...