Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Μου ειπε σημερα η μαμα μου οτι ο Σκλαβενιτης εχει βαλει τις Babylino με στικερ - 3,5 ευρω τις μεγαλες συσκευασιες και - 1,5 τις μικρες.. Παιρνουν και κουπονια παντα, οποτε ερχεται μια χαρα... Δεν ξερω μεχρι ποτε ειναι η προσφορα....

Πάντως και εγώ που πήγα σήμερα σκλαβενίτη όντως ισχύει, επίσης έχει και στα pampers easy up και στα pampers active fit.

Λοιπόν ακούστε για την προσφορά που έχει βγάλει ο μαρινοπουλος για σήμερα και αύριο -20%στα συμπυκνωμένα γάλατα. Εγώ χρησιμοποιώ κατά κόρον Nounou kid. Είχα και καμιά δεκαριά κουπόνια και είχα σκοπό να αγοράσω 10κούτες των 8, μαζί με προσφορά και κουπόνια. Τι έκαναν οι "έξυπνοι", ενώ μέχρι και προχτές αλλά και σε όοοοοοολα τα σούπερ μάρκετ έχει αρχική τιμή 7,58ευρώ, σήμερα ως δια μαγείας είχε 8,05:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Οπότε της λέω της κοπέλας πάρε τις κούτες και κράτα τες στα ράφια σου.Ευτυχώς έχω εξίσου κοντά μου σκλαβενίτη και my market. Περνάω από my market όλα οκ η κούτα 7,58ευρώ. Πάω από τον σκλαβενίτη η κούτα 7,58ευρώ-1,10(εκπτωση σκλαβενίτη)-1ευρώ(το κουπονάκι)=5,48ευρώ η οχτάδα. Εγώ μιας και αγόρασα 10κούτες (8-10κούτες χρησιμοποιούμε μηνιαίως εμείς λόγω των παιδιών) γλίτωσα στις 10κούτες, 11ευρώ(από την έκπτωση του σκλαβενίτη) και άλλα 10ευρώ(από τα κουπονάκια μου)=21ευρώ συνολικά. Και ας κάτσει ο μαρινοπουλος με τις κούτες του στα ράφια του:tongue::tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πάντως και εγώ που πήγα σήμερα σκλαβενίτη όντως ισχύει, επίσης έχει και στα pampers easy up και στα pampers active fit.

Λοιπόν ακούστε για την προσφορά που έχει βγάλει ο μαρινοπουλος για σήμερα και αύριο -20%στα συμπυκνωμένα γάλατα. Εγώ χρησιμοποιώ κατά κόρον Nounou kid. Είχα και καμιά δεκαριά κουπόνια και είχα σκοπό να αγοράσω 10κούτες των 8, μαζί με προσφορά και κουπόνια. Τι έκαναν οι "έξυπνοι", ενώ μέχρι και προχτές αλλά και σε όοοοοοολα τα σούπερ μάρκετ έχει αρχική τιμή 7,58ευρώ, σήμερα ως δια μαγείας είχε 8,05:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Οπότε της λέω της κοπέλας πάρε τις κούτες και κράτα τες στα ράφια σου.Ευτυχώς έχω εξίσου κοντά μου σκλαβενίτη και my market. Περνάω από my market όλα οκ η κούτα 7,58ευρώ. Πάω από τον σκλαβενίτη η κούτα 7,58ευρώ-1,10(εκπτωση σκλαβενίτη)-1ευρώ(το κουπονάκι)=5,48ευρώ η οχτάδα. Εγώ μιας και αγόρασα 10κούτες (8-10κούτες χρησιμοποιούμε μηνιαίως εμείς λόγω των παιδιών) γλίτωσα στις 10κούτες, 11ευρώ(από την έκπτωση του σκλαβενίτη) και άλλα 10ευρώ(από τα κουπονάκια μου)=21ευρώ συνολικά. Και ας κάτσει ο μαρινοπουλος με τις κούτες του στα ράφια του:tongue::tongue::tongue::tongue:

O Μαρινοπουλος οσες φορες εχω παει με κουπονι δεν μου το παιρνει αν εχει ηδη προσφορα, γι' αυτο και προτιμω Σκλαβενιτη και My Market που τα παιρνουν ολα.. Χτες πηγα My Market και πηρα πανες παμπερς με 12,88 την οικονομικη συσκευασια - 4 ευρω κουπονι απο Επιθυμιες, 8,88 η μια, μια χαρα..


2Uuep2.pngI8Ayp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά ευχαριστώ για την πληροφόρηση.Πήγα σήμερα το απόγευμα και πήρα τις μεγκα πακ συσκευασίες με 12 ευρώ την μια και ω του θαύματος είχε σε στοκ το νούμερο μας!Να είσαι καλά, δεν θα το έπαιρνα είδηση αν το δεν το έγραφες!!:P

Ετσι να ενημερώνουμε η μια την άλλη για το συμφέρον όλων μας;);)


sDmPp3.png

QVD3p2.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγώ που πήγα σήμερα σκλαβενίτη όντως ισχύει, επίσης έχει και στα pampers easy up και στα pampers active fit.

Λοιπόν ακούστε για την προσφορά που έχει βγάλει ο μαρινοπουλος για σήμερα και αύριο -20%στα συμπυκνωμένα γάλατα. Εγώ χρησιμοποιώ κατά κόρον Nounou kid. Είχα και καμιά δεκαριά κουπόνια και είχα σκοπό να αγοράσω 10κούτες των 8, μαζί με προσφορά και κουπόνια. Τι έκαναν οι "έξυπνοι", ενώ μέχρι και προχτές αλλά και σε όοοοοοολα τα σούπερ μάρκετ έχει αρχική τιμή 7,58ευρώ, σήμερα ως δια μαγείας είχε 8,05:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Οπότε της λέω της κοπέλας πάρε τις κούτες και κράτα τες στα ράφια σου.Ευτυχώς έχω εξίσου κοντά μου σκλαβενίτη και my market. Περνάω από my market όλα οκ η κούτα 7,58ευρώ. Πάω από τον σκλαβενίτη η κούτα 7,58ευρώ-1,10(εκπτωση σκλαβενίτη)-1ευρώ(το κουπονάκι)=5,48ευρώ η οχτάδα. Εγώ μιας και αγόρασα 10κούτες (8-10κούτες χρησιμοποιούμε μηνιαίως εμείς λόγω των παιδιών) γλίτωσα στις 10κούτες, 11ευρώ(από την έκπτωση του σκλαβενίτη) και άλλα 10ευρώ(από τα κουπονάκια μου)=21ευρώ συνολικά. Και ας κάτσει ο μαρινοπουλος με τις κούτες του στα ράφια του:tongue::tongue::tongue::tongue:

Κοριτσι μηπως τελειωσαν οι συσκευασιες 7+1?

Εγω πηρα σημερα γαλα νουνου kid και το πηρα γυρω στα 7,5 ευρω αρχικη(μολις γυρισω σπιτι αν θελεις σου λεω ακριβως ποσο)

Ακομα ομως και με τα 8,05 τελικα θα σου εβγαινε 5,44 (λιγοτερο κι'απ'τον σκλαβενιτη)

Θα γλυτωνες 40 λεπτα και τον κοπο σου.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσι μηπως τελειωσαν οι συσκευασιες 7+1?

Εγω πηρα σημερα γαλα νουνου kid και το πηρα γυρω στα 7,5 ευρω αρχικη(μολις γυρισω σπιτι αν θελεις σου λεω ακριβως ποσο)

Ακομα ομως και με τα 8,05 τελικα θα σου εβγαινε 5,44 (λιγοτερο κι'απ'τον σκλαβενιτη)

Θα γλυτωνες 40 λεπτα και τον κοπο σου.

γιατί 40λεπτά?κατι δεν υπολόγισες σωστά.

edit μάλλον εννοούσες 40λεπτά σε όλη την αγορά ε?ε εντάξει, νομιζα 40λεπτά την οχτάδα.

Επίσης και στις τρεις περιπτώσεις επειδή το τσέκαρα και αυτό δεν ήταν 7+1, αλλά 8άδες.

αφού είχε αρχική 8ευρώ(τουλαχιστον στο δικό μου καρφουρ,για την ακρίβεια 8,05). Αλλά εγώ το αναφέρω διότι χρειαστηκε να ανεβάσουν πρώτα την τιμή για να φτάσουν στην τιμή του σκλαβενίτη,και αυτό ειναι κοροιδία. Μεχρι πριν λίγες μερες που ειχα περάσει από εκεί, την δευτέρα συγκεκριμένα το ειχαν 7,58 και σήμερα με την προσφορά -20% το ανεβασαν στα 8,05. Βασικά για μένα δεν ήταν καν κοπος γιατί και τα δύο τα εχω κοντά μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τί κουπόνια είναι αυτά που λέτε βρε κορίτσια??Και εγω ενδιαφέρομαι για προσφορές Βabylino..

Μπορείς να παίρνεις τηλέφωνο στην babylino 8001184200 και να τους λες να σου στέλνουν.Μία φορά τον μήνα στέλνουν δεν έχουν πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Ευδοκια καλα το εκανες!!οχι θα μας κοροιδευουν..

Εγω παλι σημερα πηγα να παρω το γαλα μας απο τον μαρινοπουλο γιατι ειδα το -20%στα εβαπορε..εμεις πινουμε κυριως Νestle junior +2 ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙΝΟ ΚΟΥΤΙ..οταν ρωτησα στο ταμειο μια υπαλληλο εαν κανουν στο γαλα μας εκπτωση..δεν ηξερε ηταν η απαντηση και αμεσως μετα μου λεει αυτο δεν ειναι εβαπορε!!!ειναι μακρας διαρκειας!!!!της λεω και εγω λοιπον..δεν ειναι μακρας διαρκειας γιατι θα ηταν στο ψυγειο μαζι με τα αλλα μακρας διαρκειας..ειναι ετοιμο διαλυμενο εβαπορε σε χαρτινο..συνεχιζει να ισχυριζεται την αποψη της..και της λεω και εγω..τοτε γιατι ειναι στο ραφι μαζι με τα τενεκεδενια?ειναι οπως το τενεκεδακι απλα ειναι ετοιμο..παει λοιπον και φερνει ενα τεμαχιο το περναει απο το ταμειο..και εκ θαυματος κανει -20%!!!και ακους απο την υπαλληλο ενα ααααααα δεν το ηξερα,αντε καλε ειναι εβαπορε??γιατι δεν ειναι ΠΟΤΕ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ οι υπαλληλοι..??μου τρεχουν??

τελικα πηρα 12γαλατακια και εφυγα..και για αλλη μια φορα νευριασμενη!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γιατί 40λεπτά?κατι δεν υπολόγισες σωστά.

edit μάλλον εννοούσες 40λεπτά σε όλη την αγορά ε?ε εντάξει, νομιζα 40λεπτά την οχτάδα.

Επίσης και στις τρεις περιπτώσεις επειδή το τσέκαρα και αυτό δεν ήταν 7+1, αλλά 8άδες.

αφού είχε αρχική 8ευρώ(τουλαχιστον στο δικό μου καρφουρ,για την ακρίβεια 8,05). Αλλά εγώ το αναφέρω διότι χρειαστηκε να ανεβάσουν πρώτα την τιμή για να φτάσουν στην τιμή του σκλαβενίτη,και αυτό ειναι κοροιδία. Μεχρι πριν λίγες μερες που ειχα περάσει από εκεί, την δευτέρα συγκεκριμένα το ειχαν 7,58 και σήμερα με την προσφορά -20% το ανεβασαν στα 8,05. Βασικά για μένα δεν ήταν καν κοπος γιατί και τα δύο τα εχω κοντά μου.

Δεν μπορω να καταλαβω τελικα τι συμβαινει με αυτη την αλυσιδα.

Κοιταξα την αποδειξη και ειχες δικιο. Ειχαν ακριβως 7,58. Και ειναι κανονικη οκταδα και οχι 7+1.

Αγορασα 4 πολυσυσκευασιες γιατι ειχα 4 κουπονακια και πληρωσα 15.26 (3,81 η οκταδα) :shock: (ειχα και 5 ευρω μειον απο το κουπονι του θεματος)

Γιατι στο δικο σου σουπερ μαρκετ ειχε 8 ευρω?

Αλυσιδα ειναι και μαλιστα υποτιθεται οτι οι τιμες βγαινουν απο τα κεντρικα και οχι απο τα ιδια καταστηαματα.

Πως γινεται αυτο??? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Επισης εχει στο καρφουρ 8,95 το μεγαλο σκιπ |(οποιαδηποτε μεγαλη συσκευασια) και με 3 ευρω εκπτωση βγηκε περιπου 6 ευρω.

Δηλαδη βρε κοριτσια τοσα χρονια (προ κρισης) που τα απορρυπαντικα εκαναν κοντα στο εικοσαρι, ποσα εβγαζαν οι αλητες??? :shock:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω τελικα τι συμβαινει με αυτη την αλυσιδα.

Κοιταξα την αποδειξη και ειχες δικιο. Ειχαν ακριβως 7,58. Και ειναι κανονικη οκταδα και οχι 7+1.

Αγορασα 4 πολυσυσκευασιες γιατι ειχα 4 κουπονακια και πληρωσα 15.26 (3,81 η οκταδα) :shock: (ειχα και 5 ευρω μειον απο το κουπονι του θεματος)

Γιατι στο δικο σου σουπερ μαρκετ ειχε 8 ευρω?

Αλυσιδα ειναι και μαλιστα υποτιθεται οτι οι τιμες βγαινουν απο τα κεντρικα και οχι απο τα ιδια καταστηαματα.

Πως γινεται αυτο??? :confused:

έλα μου ντε....Εδώ πήγα μέσα στις γιορτές που είχε βγάλει το -50%σε όλα τα αντρικά και ανάμεσα σε άλλα πράγματα που ψώνισα αγόρασα μία αντρική φόρμα και όταν τσέκαρα την απόδειξη στο σπίτι δεν είχαν αφαιρέσει 50%, αλλά 30%, καλό ε? και τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν να πάω να επιστρέψω τα χρήματα της διαφοράς στο χέρι. Φαντάσου πόσα άλλα μπορεί να έχουν κάνει και να μην τους έχω πάρει και χαμπάρι, πλέον πάντα κοιτάζω τι μου έχουν χρεώσει στις αποδείξεις, ειδικά από τα carrefour.

Link to comment
Share on other sites

έλα μου ντε....Εδώ πήγα μέσα στις γιορτές που είχε βγάλει το -50%σε όλα τα αντρικά και ανάμεσα σε άλλα πράγματα που ψώνισα αγόρασα μία αντρική φόρμα και όταν τσέκαρα την απόδειξη στο σπίτι δεν είχαν αφαιρέσει 50%, αλλά 30%, καλό ε? και τους πήρα τηλέφωνο και μου είπαν να πάω να επιστρέψω τα χρήματα της διαφοράς στο χέρι. Φαντάσου πόσα άλλα μπορεί να έχουν κάνει και να μην τους έχω πάρει και χαμπάρι, πλέον πάντα κοιτάζω τι μου έχουν χρεώσει στις αποδείξεις, ειδικά από τα carrefour.

Να ρωτήσω κάτι;Στα καρφουρ όταν δίνεις κουπόνι -6 ευρώ από την εφημερίδα πρέπει να φαίνεται η μείωση στην απόδειξη;Γιατί την τελευταία φορά που το έδωσα η απόδειξη δεν την έχει την μείωση.


FuWlp3.png 2ebBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι φαινεται ΑΛΛΑ όχι στο σύνολο, από κάτω γράφει διατακτική 6ε και η διαφορά φαίνεται στα ρέστα..

πχ. σύνολο 30ε

διατακτική 6ε

κ αν εχεις δώσει 50αρικό θα γράφει ρέστα 26 αντί για 20

δεν γραφει τιμή μετα κουπονιου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...