Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Recommended Posts

Και εγω λεω το 6. Νομίζω ότι το 5 θα είναι πολύ κοντο.

Δεν μέτρησα τη μέση, αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει μεγάλη διαφορά.

Για να δείς ποιες είναι καλύτερη εκπτώσεις, βάλε την αρχική τιμή, μετά αφαιρεσε -30% και μετά -20% . Κοίτα τι σου συμφερη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Στεισυ δε μπορουμε να ξερουμε γιατι δε ξερουμε ποση εκπτωση θα εχει επισης τοτε (λογικα) αλλιως μιλαμε για ενα 56% ποσοστο συνολο για τωρα + τζιμμπακς (αρα μια κουτα ακομα.....ΟΧΧΧΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙ αρνουμαι)

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι θα κάνουν μειώσεις από τις νεότερες συλλογές (easter collections και τη συλλογή που θα είναι online Δευτέρα) ......... αλλά δεν ξέρω για Plaid for Spring.

Συνήθως έχουν μόνο 2 συλλογές full price .... αλλά τίποτα δεν είναι σίγουρο.....μπορει να εχουν 3 αυτή τη φορά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έχω όμως έναν ενδοιασμό... το φυστίκι είναι ήδη 90cm ύψος, και στο size chart είναι οριακά μεταξύ 2 άρι και 3άρι... Έχω πάρει ήδη 3άρια χειμωνιάτικα για του χρόνου.

Να πάρω 3άρια και τα καλοκαιρινά?? Αν και είναι φαρδιές οι γραμμές τους...


line_flow_blue_beg_minie_time_1279771200_text_d4ef20f6f5f3f4dfeae920e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια παρελαβα και εγω τρεις κουτες η μια απο 21/1 και οι αλλες απο 24/2 κουλο!!!!

το καλο ειναι οτι αν και περασε απο τελωνειο και εμεινε καμια 15 μερες δεν πληρωσα τιποτα!!!!

επισης νομιζω οτι περναω μια ψιλοκαταθλιψη να το πω δεν ξερω δεν εχω καμια ορεξη ουτε για online shopping therapy να φανταστειτε....

ελπιζω μεχρι τις 13 να ειμαι καλυτερα να το χαρώ..


wtPtp3.png

hb9ip2.png

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση; αν ζητησω κωδικο 20% απτη σελιδα που μας προτεινε η Στεισι, και εχω ηδη αλλον εναν κωδικο 20% μπορω να τους χρησιμοποιησω και τους 2 στην ιδια παραγγελια στις 13/3;

Εντιτ: Καλημερες!!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να κανω μια ερωτηση; αν ζητησω κωδικο 20% απτη σελιδα που μας προτεινε η Στεισι, και εχω ηδη αλλον εναν κωδικο 20% μπορω να τους χρησιμοποιησω και τους 2 στην ιδια παραγγελια στις 13/3;

Εντιτ: Καλημερες!!

οχι ενα σε καθε παραγγελια αλλα αν ειναι πολλα τα πραγματα χρειαζεται να σπασεις την παραγγελια σε μιροτερες λογω τελωνειου


wtPtp3.png

hb9ip2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι ενα σε καθε παραγγελια αλλα αν ειναι πολλα τα πραγματα χρειαζεται να σπασεις την παραγγελια σε μιροτερες λογω τελωνειου

Ναι το ξερω αυτο για το τελωνειο, σε ευχαριστω πολυ!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΑΧ! Φωτιές που μ'ανάψατε.... Και δεν έχω παραλάβει ακόμη την πρώτη μου κούτα και με ζώνουν οι καταραμένοι όφις, που παρεμπιπτόντως ταξιδεύει από 20/02... Κάποια κοπέλα είχε γράψει για reference; Γατούλα, εσύ νομίζω; Τι; Πώς; Πού; Από πού; Βοήθειάαααααααααααααααααα! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!


SenFp2.pngSjSRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...