Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Recommended Posts

Βρε κοριτσάκια,είχα παραγγείλει από τζίμπο στις 15/02..έφυγαν ή 16 ή 17..δεν θυμάμαι καλά..και σήμερα μου ήρθε ειδοποιητήριο ότι έχω δέμα στο ταχυδρομείο..δεν περιμένω κάτι άλλο..λέτε να είναι αυτό??και ο φλεβάρης είναι και κουτσός μήνας..τόσο γρήγορα??


dlmv0hz9t.png1ogehfdjy.png

kwtpmaqz0.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε κοριτσάκια,είχα παραγγείλει από τζίμπο στις 15/02..έφυγαν ή 16 ή 17..δεν θυμάμαι καλά..και σήμερα μου ήρθε ειδοποιητήριο ότι έχω δέμα στο ταχυδρομείο..δεν περιμένω κάτι άλλο..λέτε να είναι αυτό??και ο φλεβάρης είναι και κουτσός μήνας..τόσο γρήγορα??

Ω ναι! Καλές παραλαβές!!!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα σήμερα την παραγγελία μου από 23 Ιανουαρίου.

Άνευ τελώνη και άνευ 3ευρω.

Αλλά πολύς καιρός γμτ....ευτυχώς που είναι για του χρόνου.

Παρόμοια εγώ, στις 24 έφυγαν παρέλαβα την Τρίτη άνευ 3ευρου.

Βρε κοριτσάκια,είχα παραγγείλει από τζίμπο στις 15/02..έφυγαν ή 16 ή 17..δεν θυμάμαι καλά..και σήμερα μου ήρθε ειδοποιητήριο ότι έχω δέμα στο ταχυδρομείο..δεν περιμένω κάτι άλλο..λέτε να είναι αυτό??και ο φλεβάρης είναι και κουτσός μήνας..τόσο γρήγορα??

Παίξε ΛΟΤΤΟ λεμεεεεεεεε


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια,πήγε ο άντρας μου ταχυδρομείο και μου είπε ότι ήταν τα gymboree!!!ανυπομονώ να έρθει και να μου τα φέρει!!! Καλά τι έγινε και ήρθαν τόσο γρήγορααα??????

Επαναλαμβάνω πως κι εγώ εκτός από 2 φορές παρέλαβα εντός 15νθημέρου.

Καλοφόρετα!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,πήγε ο άντρας μου ταχυδρομείο και μου είπε ότι ήταν τα gymboree!!!ανυπομονώ να έρθει και να μου τα φέρει!!! Καλά τι έγινε και ήρθαν τόσο γρήγορααα??????
Επαναλαμβάνω πως κι εγώ εκτός από 2 φορές παρέλαβα εντός 15νθημέρου.

Καλοφόρετα!

Βρε λέτε????

Εμενα έφυγαν τα τζιμπο στις 23 κ τα τρελλοοχτώ στις 25 λέτε να παραλάβω εως την παρασκευή????

Μακάριιιιιι :tongue::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γκου χου γκουχου..........

Θα το πω αλλά μη με ματιάσετε......κ αργήσουν τα τρελλοοχτάρια μου.......

Μολις παρέλαβα την κουτα απο τα τζιμποοοοοοοοοοοοοο χοχοχοχοχοχο

Χτυπάει το θυροτηλέφωνο "Απο την υπηρεσία ταχυδρομείου είμαστε...η κυρια Ελενα?"

Ναι λεω .... (σκέφτομαι στα γρήγορα ααα θα είναι οι καφέδες απο την τάσιμο)

Ανεβαίνει...τσουπ μια κουτα....δεν καταλαβα στην αρχη....βάζει αυτοκόλλητο με μπαρκοντ , συστημένο δηλαδης....υπογράφω..Τον ρωτάω από που ειναι...? Αααα δεν ξέρω.... χαχαχαχαχα

Την παραλαμβάνω....την ξανακοιτάω....βλέπω μπροστά το τιμολογιο σε διαφανη θήκη ω μοντιέεε....ω μοντιέ!!! Κ διαβάζω Stripe sweater dress χαχαχαχαχα

Ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυυ χαρουμενη χε χε χε εφυγαν στις 23/2 κ σε 11μέρες έφτασαν χοχοχοοχοχοχ

Link to comment
Share on other sites

α πηρες και οκταρια εσυ μη και χασεις χαχχαχχαχχαα

Τα οχτάρια επειδής είπατε οτι ειναι λιγο κατώτερα....

τα πήρα για το σχολειο γατουλα....για να μη γυρνάει με λαδωμένη μπλουζα, μαρκαδοριασμένο παντελόνι...κ γίνω παιδοκτόνος!:tongue::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Επισης θα ήθελα να φανερωθει.....ποιο μέλος είναι αυτο που μας τα πρότεινε εξαρχής περυσι....για να σπικάρουμε δυο φωνήεντα...:mad::x

γιατί...εγώ τωρα σκέφτομαι που θα βρω δεύτερη δουλειά για να ξανα παραγγείλω τα καλοκαιρινά της .....χαχαχαχαχα:confused::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...