Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Terry1986 είπε:

       

      Σας ευχαριστώ!! Θα τα δοκιμασω κ τα δυο!! Θυμομουν πως κατι ειχε αναφερθει γι αυτο ρωτησα!! Πραγματικα σκεφτηκα ακομα κ να το μεταφερω σε αλλη ενεση να το κανω με βελονα ινσουλίνης.. @Kate89 νιωθω πως δεν μπαινει ρε συ δηλαδη πιεζω πολυ για να μπει κ με ποναει κ οταν βγαινει η ακρη της μυτης..θα ρωτησω αυριο κ τον γιατρο ή την φαρμακοποιο αν εχουν κατι ακομα να προτεινουν..

      Και εμένα μπαίνει με δυσκολία!Βάζω και μπόλικο οινόπνευμα πριν γιατί μου έχουν πει ότι μαλακώνει το δέρμα.Ενώ η prolutex μπαίνει άνετα.

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts

Στο ΡΕΑ...Είναι και κοντά συγκριτικά με τα υπόλοιπα και δουλεύει εκεί η γυναίκα του ξαδέρφου μου, είναι και ολοκαίνουριο!!! Εσυ;; Ιασώ;

Λητω. Την κόρη μου είχα γεννήσει στο μητέρα.


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν έχω ιδέα από τέτοια εγώ :/

Ούτε κ Εγω...ΕΣΥ να ρωτήσεις αν δικαιούσαι Όχι επίδομα, Γιατί δεν εργάζεται Αλλά βοήθημα τοκετού..δεν χάνεις κ κάτι..Βέβαια τώρα έτσι όπως έχουν Κάνει με τα ταμεία δεν ξέρω τι Ισχύει πια.


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ούτε κ Εγω...ΕΣΥ να ρωτήσεις αν δικαιούσαι Όχι επίδομα, Γιατί δεν εργάζεται Αλλά βοήθημα τοκετού..δεν χάνεις κ κάτι..Βέβαια τώρα έτσι όπως έχουν Κάνει με τα ταμεία δεν ξέρω τι Ισχύει πια.

έτσι όπως έχουν γίνει όλα, αν τους ρωτήσω θα μου ζητήσουν να πληρώσω κιόλας!χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Μην το γελάς καθόλου!!!!!!! Ενδεχομένως να φορολογήσουν τη γέννα σαν έξοδα πολυτελείας!!!!!! Μόνο αυτό δεν έχει γίνει ακόμη!

Έχει γίνει πολυτελείας Γιατί μας γδερνουν οι γυναικολογοι... Ακομα κ του δημοσίου,που όλα έπρεπε να είναι τσάμπα...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Έχει γίνει πολυτελείας Γιατί μας γδερνουν οι γυναικολογοι... Ακομα κ του δημοσίου,που όλα έπρεπε να είναι τσάμπα...

Ε βέβαια, η Ευρώπη μας μάρανε! Αλλά σε πολλές χώρες της ΕΕ οι γυναίκες έχουν 1000πλάσια επιδόματα, παροχές και διευκολύνσεις σε σχέση με εδώ!!!! Πφφφφ, αντε βρες άκρη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε βέβαια, η Ευρώπη μας μάρανε! Αλλά σε πολλές χώρες της ΕΕ οι γυναίκες έχουν 1000πλάσια επιδόματα, παροχές και διευκολύνσεις σε σχέση με εδώ!!!! Πφφφφ, αντε βρες άκρη!

Χθες διάβασα Ότι στην Ουκρανία, που; Στην Ουκρανία για το πρώτο παιδι παίρνει η Μαμα 2000? επίδομα, για το δεύτερο 3000 κ για τρίτο 5000.. Απο κει να καταλάβεις τα δικα μας τα χάλια!!! Ασε συγχηστηκα τώρα... Άντε Πάω για νανακια!!! Πέσε για ύπνο κ ξεκούρασου!!!! Μπές αύριο να μας πεις πως αισθάνεσαι.. Καληνύχτα!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Χθες διάβασα Ότι στην Ουκρανία, που; Στην Ουκρανία για το πρώτο παιδι παίρνει η Μαμα 2000? επίδομα, για το δεύτερο 3000 κ για τρίτο 5000.. Απο κει να καταλάβεις τα δικα μας τα χάλια!!! Ασε συγχηστηκα τώρα... Άντε Πάω για νανακια!!! Πέσε για ύπνο κ ξεκούρασου!!!! Μπές αύριο να μας πεις πως αισθάνεσαι.. Καληνύχτα!!

Σκέψου!!!! Αχ και εγώ πάω!!! Είμαι πτώμα!!! Καληνύχτα, φιλιά!!!!

Link to comment
Share on other sites

:shock::shock:Όχι μην το ξαναπείς. Έπιθετικότητα γιατί?'Ετσι φάνηκε? Το δικό μου φαί θα τρώς?:lol:Απλά επειδη είσαι πρωτομανούλα μην αφήνεις να σε ψαρώνουν εύκολα με κιλά και τέτοια. Δεν είχα σκοπό να σε κάνω να νιώσεις άσχημα το αντίθετο μάλιστα. Επιθετική προς αυτούς που προσπαθούν να μας αγχώσουν με κιλά ,κρέμες και μαντζούνια ίσως προς εσένα ποτέ. Δεν έχω λόγο. Ακόμα δεν ήρθες να στην πέσω και για αύτον τον λόγο?:lol::lol:

den exw ka8imerini prosbasi se ypologisti gi'auto argisa na apantisw..

ksereis ston grapto logo ki otan den exeis ton allon apenanti sou na blepeis tis ekfraseis tou mporeos eukola na pareksigi8eis kai na pareksigiseis...

sorry ki apo mena!

riniw μου εγω απ'οτι ειχα ακουσει η βαζελινη δεν ειναι κ τοσο αθωα..ρωτα τον γιατρο σου.εγω εβαζα σιμουλσιουμ ειναι μια κρεμα για ραγαδες,κ επειδη ειναι λιγο στεγνη,απλωνα λιγη φαρμακευτηκη πρωτα.κ αυτο που λεει η μαντυ εχει δικαιο,κ εγω ειχα δει πολλες κοπελες κορμαρες με κιλα κρεμες κ καναν ραγαδες.κ το δικο μου δερμα δεν εχει κ την καλυτερη ελαστικοτητα,γιατι στην εφηβεια εκανα πολλες,ενω στην εγκυμοσυνη ουτε μια.

οταν γεννησα, γνωρισα μια κοπελα στο μαιευτηριο η οποια μου ειπε οτι εβαζε μονο ελαιολαδο κ το δερμα της ηταν βελουδο.εβαζε κ στο στηθος για να μην πονανε κ ματωνουν οι θυλες,εγω ειχα προμυθευτει ενα σωρο κρεμες για στηθος κ καμια δεν μου εκανε τιποτα,οταν εβαλα κ εγω το λαδακι ηταν τελειο το αποτελεσμα.αρα ισως να ειχε δικαιο η κοπελα..

egw eixa to sini8eio kai meta to ka8imerino mpanaki ebaza mia enydatiki se olo to swma..aplws twra fobamai na to synexisw an ki exw parei enydatiki tis BIOTEN pou ypo8etika DEN exoun paraben..gia na min allaksw sini8eies psaxnomai!!!8a proteinate bay-oil gia olo to swma?


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

den exw ka8imerini prosbasi se ypologisti gi'auto argisa na apantisw..

ksereis ston grapto logo ki otan den exeis ton allon apenanti sou na blepeis tis ekfraseis tou mporeos eukola na pareksigi8eis kai na pareksigiseis...

sorry ki apo mena!

egw eixa to sini8eio kai meta to ka8imerino mpanaki ebaza mia enydatiki se olo to swma..aplws twra fobamai na to synexisw an ki exw parei enydatiki tis BIOTEN pou ypo8etika DEN exoun paraben..gia na min allaksw sini8eies psaxnomai!!!8a proteinate bay-oil gia olo to swma?

καλημερα ρινιω μου!!για babyoil δεν γνωριζω να σου πω,πιστευω οτι το καλοκαιρι θα σε ζοριζει αν βαζεις baby oil πιστευω βαζοντας μια ενυδατικη σε καθημερινη βαση θα σου κανει καλο..βεβαια παντα εξαρταται απο το δερμα.αν ειναι να ανοιξει το ρημαδι,θα ανοιξει..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ρινιω μου!!για babyoil δεν γνωριζω να σου πω,πιστευω οτι το καλοκαιρι θα σε ζοριζει αν βαζεις baby oil πιστευω βαζοντας μια ενυδατικη σε καθημερινη βαση θα σου κανει καλο..βεβαια παντα εξαρταται απο το δερμα.αν ειναι να ανοιξει το ρημαδι,θα ανοιξει..

:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

exeis dikio!!imoun bebaia kai pio palia paxia,imoun 68 kila kai se 2 xronia mesa eixa ftasei ta 49 (:!::!::!:) an kai ta teleutaia xronia eixa sta8eropoii8ei sta 53-56 exw kyttaritida kai ragades sta mpoutia..


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...