Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2001 ΠΡΩΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΜΩΣ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 4 ΣΠΕΡΜΕΤΕΥΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ 6 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΕΙΜΑΙ 40 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 7 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗ ΕΜΜΙΝΟΠΑΥΣΗ ΕΠΙ 2 ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.ΤΩΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΓΚΟΝΑΛ ΕΦ ΤΩΝ 900 ΜΟΝΑΔΩΝ 9 ΚΟΥΤΙΑ ΠΕΡΚΟΒΕΡΙΣ ΤΩΝ 150 ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΚΟΥΤΙΑ ΓΚΟΝΑΠΕΠΤΙΛ ΝΤΕΙΛΙ 0,1 ΑΝ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΘΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΙΛ ΤΗΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου Ελπίδα,

Μόλις έκανα την 1η μου εξωσωματική και μου έχουν μείνει 2 κουτιά puregon των 600... Μάλλον τα φάρμακα που λες είναι κάτι αντίστοιχο, δεν ξέρω αν είναι συμβατά με αυτα που έκανα εγώ.

Αν θες, μπορείς να ρωτήσεις τον γιατρό σου κ αν δεν υπάρχει πρόβλημα, θα σου τα στείλω με πολύ χαρά!!!!

Όπως κ να 'χει, σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά κ να αποκτήσεις σύντομα ένα ή και δύο παιδάκια!!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2001 ΠΡΩΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΜΩΣ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 4 ΣΠΕΡΜΕΤΕΥΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ 6 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΕΙΜΑΙ 40 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 7 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗ ΕΜΜΙΝΟΠΑΥΣΗ ΕΠΙ 2 ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.ΤΩΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΓΚΟΝΑΛ ΕΦ ΤΩΝ 900 ΜΟΝΑΔΩΝ 9 ΚΟΥΤΙΑ ΠΕΡΚΟΒΕΡΙΣ ΤΩΝ 150 ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΚΟΥΤΙΑ ΓΚΟΝΑΠΕΠΤΙΛ ΝΤΕΙΛΙ 0,1 ΑΝ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΘΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΙΛ ΤΗΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

Ελπίδα μου γεια σου. Έχω ένα κουτί GONAL - f 900 IU/1,5 ml άθικτο από την προηγούμενη εξωσωματική μου. Το κράταγα με τη λογική ότι θα ξαναξεκινήσω τώρα την 4η προσπάθεια, αλλά θέλω να πιστεύω ότι όταν έρθει η ώρα θα βρεθεί λύση. Θα είναι χαρά μου να στο στείλω με τη βεβαιότητα ότι θα σε βοηθήσουν κι άλλα κοριτσάκια και τελικά θα τα καταφέρεις να γίνεις μανούλα. Το μόνο θέμα με το συγκεκριμένο φάρμακο όπως ξέρεις πολύ καλά είναι ότι θέλει ψυγείο. Έχεις σκοπό να ανέβεις Αθήνα; Αν είναι να βρεθούμε να στο δώσω.

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΦΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΤΡΙΑ .....ΠΑΙΔΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΟ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΜΟΛΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΛΑΒΩ.ΕΙΣΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙΣ ΦΑΡΜΑΚΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙΣ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΥΓΕΙΑ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΑΓΩΝΙΖΕΣΑΙ.ΤΗΝ ΓΚΟΝΑΛ ΜΗΝ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσι μου εβαλα σε πολλα site αγγελια μηπως και σου βρω κατι....θα σε ειδοποιησω......

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΘΕΟΣ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΣΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΟΛΙΣ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ελπίδα,

Μόλις έκανα την 1η μου εξωσωματική και μου έχουν μείνει 2 κουτιά puregon των 600... Μάλλον τα φάρμακα που λες είναι κάτι αντίστοιχο, δεν ξέρω αν είναι συμβατά με αυτα που έκανα εγώ.

Αν θες, μπορείς να ρωτήσεις τον γιατρό σου κ αν δεν υπάρχει πρόβλημα, θα σου τα στείλω με πολύ χαρά!!!!

Όπως κ να 'χει, σου εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά κ να αποκτήσεις σύντομα ένα ή και δύο παιδάκια!!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΠΗΓΕ Η ΠΡΩΤΗ ΣΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΗ. ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΟΥ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΣΤΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΥΤΟ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ. ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 2001 ΠΡΩΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΟΜΩΣ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 4 ΣΠΕΡΜΕΤΕΥΧΙΣΕΙΣ ΚΑΙ 6 ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΕΙΜΑΙ 40 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΩ.ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 7 ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗ ΕΜΜΙΝΟΠΑΥΣΗ ΕΠΙ 2 ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΑΝΑΦΕΡΩ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ.ΤΩΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΘΕΛΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΓΚΟΝΑΛ ΕΦ ΤΩΝ 900 ΜΟΝΑΔΩΝ 9 ΚΟΥΤΙΑ ΠΕΡΚΟΒΕΡΙΣ ΤΩΝ 150 ΜΟΝΑΔΩΝ ΚΑΙ 4 ΚΟΥΤΙΑ ΓΚΟΝΑΠΕΠΤΙΛ ΝΤΕΙΛΙ 0,1 ΑΝ ΒΡΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΘΑ ΕΧΩ ΞΑΝΑ ΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΙΣΕΙ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΙΛ ΤΗΣ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.

κοριτσι μου γλυκο για ποτε σκεφτεσαι να ξεκινησεις? σε ρωταω γιατι ξεκιναω και εγω την προσπαθεια μου αυτον τον μηνα και επειδη παιρνω γκοναλ ισως μου μεινουν καποιες δοσεις για να μπορεσω να σου τα στειλω ομως εγω με βλεπω να τελειωνω προς το Πασχα! οπως και να εχει λυση θα βρεθει να εισαι σιγουρη! και το ονειρο θα πραγματοποιηθει! μην αγχωνεσαι για την ηλικια σου αγαπη μου και εγω 40 ειμαι και αλλες κοπελιες που καταφεραν και σε μεγαλυτερη ηλικια να πραγματοποιησουν το ονειρο ! οι ευχες του θεου μαζι σου !

Link to comment
Share on other sites

κοριτσι μου γλυκο για ποτε σκεφτεσαι να ξεκινησεις? σε ρωταω γιατι ξεκιναω και εγω την προσπαθεια μου αυτον τον μηνα και επειδη παιρνω γκοναλ ισως μου μεινουν καποιες δοσεις για να μπορεσω να σου τα στειλω ομως εγω με βλεπω να τελειωνω προς το Πασχα! οπως και να εχει λυση θα βρεθει να εισαι σιγουρη! και το ονειρο θα πραγματοποιηθει! μην αγχωνεσαι για την ηλικια σου αγαπη μου και εγω 40 ειμαι και αλλες κοπελιες που καταφεραν και σε μεγαλυτερη ηλικια να πραγματοποιησουν το ονειρο ! οι ευχες του θεου μαζι σου !

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ.-ΒΡΕΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ 21/03 ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΖΗΤΗΣΩ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ.

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ ΝΑ ΑΝΑΣΤΗΘΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ ΣΟΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΓΟΛΓΟΘΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΜΟΛΙΣ ΒΡΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ.-ΒΡΕΣ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥ.ΑΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΟΥΣΑ 21/03 ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΟΛΑ ΕΞΑΡΤΩΝΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΖΗΤΗΣΩ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗ.

να εισαι καλα κοριτσι μου σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου! τα φαρμακα θα βρεθουν θα δεις!! και παλι καλη δυναμη και μην απελπιζεσαι! σε φιλώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


elpida αν εχεις facebook μπες εδω σου εχω βρει καποια οι κοπελες ειχαν αμμεση ανταποκριση.....μια κοπελα εγραψε αυτο: εχω Gonal f 1050 ενα πακο......μπες εδω....

http://www.facebook.com/messages/100001818103177#!/groups/195476390559375/208543069252707/?notif_t=group_activity

ή γραψε στην αναζητηση του face για μανουλες που χρειαζονται βοηθεια...


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Ελπιδάκι μου μην αγχώνεσαι, το κουτάκι σε περιμένει. Μόνο στείλε μου πμ όταν είναι γιατί καμιά φορά δεν βλέπω τα μηνύματα στο forum. Και να είσαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλά, τα κοριτσάκια όλα εδώ μέσα έχουν ευαισθησία και αλληλεγγύη.

Σ' ευχαριστώ πολύ και για τις ευχές σου. Φιλιά πολλά.

Link to comment
Share on other sites

elpida αν εχεις facebook μπες εδω σου εχω βρει καποια οι κοπελες ειχαν αμμεση ανταποκριση.....μια κοπελα εγραψε αυτο: εχω Gonal f 1050 ενα πακο......μπες εδω....

http://www.facebook.com/messages/100001818103177#!/groups/195476390559375/208543069252707/?notif_t=group_activity

ή γραψε στην αναζητηση του face για μανουλες που χρειαζονται βοηθεια...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ FACEBOOK ΕΔΩ ΚΑΙ ΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ελπίδα!

Εύχομαι σύντομα να μαζέψεις όλα τα φάρμακα και να κάνεις τη νέα προσπάθεια που θα είναι και επιτυχημένη! Δυστυχώς δεν έχω κανένα από τα φάρμακα που αναφέρεις αλλά συζητώντας το με μια φίλη μου είπε πως της έχουν περισσέψει 3 κουτιά gonal 900. Τώρα το πως θα μπορέσουμε να τα στείλουμε είναι ένα θέμα, μιας και θέλουν ψυγείο, αλλά θα τη βρούμε τη λύση. Σου έχω στείλει και πμ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...