Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ


Recommended Posts

Καλησπέρα Ελπίδα!

Εύχομαι σύντομα να μαζέψεις όλα τα φάρμακα και να κάνεις τη νέα προσπάθεια που θα είναι και επιτυχημένη! Δυστυχώς δεν έχω κανένα από τα φάρμακα που αναφέρεις αλλά συζητώντας το με μια φίλη μου είπε πως της έχουν περισσέψει 3 κουτιά gonal 900. Τώρα το πως θα μπορέσουμε να τα στείλουμε είναι ένα θέμα, μιας και θέλουν ψυγείο, αλλά θα τη βρούμε τη λύση. Σου έχω στείλει και πμ.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΔΩ ΤΟ Π.Μ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΣΚΕΤΟΜΑΙ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΔΩ ΤΟ Π.Μ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕ ΤΗ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.ΣΚΕΤΟΜΑΙ ΕΝΑΝ ΤΡΟΠΟ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.

Επάνω δεξιά που γράφει Welcome, ΕΛΠΙΔΑ323 θα δεις που έχει την επιλογή Προσωπικά μηνύματα. Πάτα επάνω στο νούμερο που έχει δίπλα.

Link to comment
Share on other sites

ελπιδα σου ευχομαι να βρεις οσα φαρμακα σου χρειαζονται και συντομα να ξεκινησεις μια επιτυχημενη προσπαθεια.

εγω δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω.ηθλεα μονο να σας πω οτι εγω τις δικες μου gonal τις ειχα στειλε με κουριερ αθηνα,σε ειδικη συσκευασια μεσα σε σακουλακια κι απο εξω παγοκυστες,και δεν παθανε τιποτα.εφοσον η μεταφορα κανει μια μερα ειδικα τωρα που εχει ακομα κρυο,δεν θα υπαρχει προβλημα.

καλη επιτυχια και παλι σου εχυομαι.


image.php?type=sigpic&userid=26745&dateline=1423736516
Link to comment
Share on other sites

ελπιδα σου ευχομαι να βρεις οσα φαρμακα σου χρειαζονται και συντομα να ξεκινησεις μια επιτυχημενη προσπαθεια.

εγω δυστυχως δεν μπορω να σε βοηθησω.ηθλεα μονο να σας πω οτι εγω τις δικες μου gonal τις ειχα στειλε με κουριερ αθηνα,σε ειδικη συσκευασια μεσα σε σακουλακια κι απο εξω παγοκυστες,και δεν παθανε τιποτα.εφοσον η μεταφορα κανει μια μερα ειδικα τωρα που εχει ακομα κρυο,δεν θα υπαρχει προβλημα.

καλη επιτυχια και παλι σου εχυομαι.

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΩΝ ΦΑΡΜΑΚΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΟΠΟΙΕΣ ΚΑΙ ΑΝΤΑΠΟΔΙΔΩ.ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΜΕΛΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ FORUM ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ. ΜΕ ΕΧΕΤΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΚΟΜΗ ΤΟΣΗ ΚΑΛΟΣΥΝΗ ΤΟΣΗ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΤΟΣΗ ΑΓΑΠΗ. ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΓΝΩΣΤΕΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΧΡΩΣΤΑΩ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟ ΞΕΠΛΗΡΩΝΩ ΠΡΟΣΕΥΧΟΜΕΝΗ ΓΙΑ ΣΑΣ.ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ Ο ΑΓΩΝΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΜΑ ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑ ΞΑΝΑΓΩΝΗΣΘΟΥΜΕ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω και εγω ενα κουτι γκοναλ αν σου χρειστει στειλε μου μηνυμα να κανονισουμε να το λαβεις

νομιζω ομως οτι επειδη ειναι πενα δεν θελει ψυγειο,δεν ειμαι τελειως σιγουρη


Σας ευχαριστω ολες γλυκες μου graphics-fairies-661556.gifgraphics-flowers-792737.gif

Link to comment
Share on other sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΟΛΑ. Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ FACEBOOK ΕΔΩ ΚΑΙ ΩΡΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΣΧΕΤΙΚΑ.

καλημερα πες μου το ονομα του αντρα σου στο face να του επιτραπει η εισοδος


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ελπιδα κι απο μενα!

κι εγω απο κρητη ειμαι και μαλλον ειμαστε στον ιδιο γιατρο

εγω εχω 3 gonapeptyl αλλα μαλλον θα χρειαστεις 10 ε?

επισης εχω τις pergoveris [μου τις εδωσε μια καλη φιλη]αλλα παιζει να μην τις χρησιμοποιησω [ουτε και στη φιλη μου χρειαστηκε]αν δεν..σου τις δινουμε ευχαριστως.

σου στελνω με πμ το κινητο μου να με παρεις !!


an1cOLO0g410000MTk0cGh8MjUzMTg1MTBkbGF8eW91ciB0ZXh0.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ(INFERTILITY)

ΒΟΗΘΕΙΑ ΥΠΟΓΟΝΙΜΩΝ ΖΕΥΓΑΡΙΩΝ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΒΙΩΣΑΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜA ΤΗΣ ΥΠΟΓΟΝΙΜΟΤΗΤΑΣ

HELLENIC FERTILITY MAGNAMATER

www.ellinikigonimotita.gr


  • 273846_100000192807921_1892471536_q.jpgΠΕΡΣΑ ΤΖΕΦΕΡΑΚΟΥ
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ
    ελπιδα μπες εδω η κυρια περσα παντα βοηθαει!!!!!!!!!!!!!!!!
    απο το face μπες και στην αλλη ομαδα που σου ειπα μιλησα και θα κανουν μελος τον αντρα σου...


wg46ge0puogpbep1.png

ktir94dfi646aolw.png[/url

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία! Τα γκονάλ απ' ό,τι βλέπω τα βρήκες. Τα υπόλοιπα φάρμακα γνωρίζεις πόσο στοιχίζουν?

τα περγκοβερις στοιχιζει 150ευρω το καθε κουτι που ειναι μια δοση 9επι150=1350 ευρω οσο για τα γκοναπεπτιλ δεν γνωριζω πρωτη φορα τα συναντω σε πρωτοκολο.σε ευχαριστω για τις ευχες σου.ευχομαι ο θεος να σου δωσει οτι ποθεις αν δεν στο εχει δωσει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

εχω και εγω ενα κουτι γκοναλ αν σου χρειστει στειλε μου μηνυμα να κανονισουμε να το λαβεις

νομιζω ομως οτι επειδη ειναι πενα δεν θελει ψυγειο,δεν ειμαι τελειως σιγουρη

Ονειρουλα μου σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου προς το παρον δεν εχω παρει φαρμακα στα χερια μου οποτε ακομα φοβαμαι μηπως κατι γινει και δεν....,αν χρειαστει θα σου τη ζητησω μην την δωσεις ακομα πουθενα σε παρακαλω μεχρι το τελος της βδομαδας θα ξερω αν τη θελω η οχι.Σου ευχομαι οτι καλυτερο και παλι ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Όντως η Ονειρούλα έχει δίκιο, η πένα gonal δε θέλει ψυγείο, απλώς δεν πρέπει να βρεθεί σε θερμακρασία άνω των 25° C.

Ελενα χιλια ευχαριστω απο καρδιας για τη βοηθεια σου.

Link to comment
Share on other sites

τα περγκοβερις στοιχιζει 150ευρω το καθε κουτι που ειναι μια δοση 9επι150=1350 ευρω οσο για τα γκοναπεπτιλ δεν γνωριζω πρωτη φορα τα συναντω σε πρωτοκολο.σε ευχαριστω για τις ευχες σου.ευχομαι ο θεος να σου δωσει οτι ποθεις αν δεν στο εχει δωσει ακομα.
Η Vaso75 με ενημερωσαι για τα γκοναπεπτιλ η τιμη τους ειναι 45 ευρω το κουτι 4επι45=180ευρω αρα 1530ευρω το κουστουμι

και 1950 ευρω οι γκοναλ συνολο2.780 ευρω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...