Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Bοήθεια! Ψάχνουμε όνομα!


g1g1

Ποιό όνομα σας αρέσει περισσότερο;  

50

  1. 1. Ποιό όνομα σας αρέσει περισσότερο;

    • Ραφαέλλα
    • Ιζαμπέλλα
    • Βαλέρια
    • Φιλίππα
    • Διάνα
    • Δανιηλής
      0


Recommended Posts


Διαφημίσεις

Κι εμένα μου αρέσει το Βαλέρια.

Αλλά να ρωτήσω κάτι... το Δανιηλής είναι δυνατόν να είναι κοριτσίστικο όνομα;


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Το Δανιηλίς είναι.

Πάντως βρε κοπέλα μου, συγνώμη κιόλας, σκέφτεσαι όνομα για την κόρη σου, χωρίς να ξέρεις πώς γράφεται? πώς κλίνεται? (εκτός και αν το έγραψες έτσι από τη βιασύνη σου, οπότε σου ζητάω συγνώμη. Ίσως δε θα έπρεπε να παρέμβω, αλλά στεναχωριέμαι όταν ακούω από τους ίδιους τους γονείς κυρίως να λένε λάθος το όνομα του παιδιού τους. Συγνώμη και πάλι.)

Για να πω κι εγώ τη γνώμη μου, το Φιλίππα μου αρέσει πολύ. Όπως και το Δανιηλίς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το Δανιηλίς είναι.

Πάντως βρε κοπέλα μου, συγνώμη κιόλας, σκέφτεσαι όνομα για την κόρη σου, χωρίς να ξέρεις πώς γράφεται? πώς κλίνεται? (εκτός και αν το έγραψες έτσι από τη βιασύνη σου, οπότε σου ζητάω συγνώμη. Ίσως δε θα έπρεπε να παρέμβω, αλλά στεναχωριέμαι όταν ακούω από τους ίδιους τους γονείς κυρίως να λένε λάθος το όνομα του παιδιού τους. Συγνώμη και πάλι.)

Για να πω κι εγώ τη γνώμη μου, το Φιλίππα μου αρέσει πολύ. Όπως και το Δανιηλίς.

Έχεις απόλυτο δίκιο....το εγραψα λάθος από βιασύνη μου! Μπορώ άραγε να το κάνω edit?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 months later...

Διαφημίσεις


  • 1 χρόνο μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...