Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ζητείται κοπέλα για φύλαξη παιδιού στο Κιάτο Κορινθίας


nonito

Recommended Posts

Καλησπέρα!Αναζητώ μια κοπέλα (μέχρι 35 ετών) να αναλάβει τη φύλαξη της δίχρονης κορούλας μου για το καλοκαίρι. Με ενδιαφέρουν τα Σαββατοκύριακα του Ιουνίου και μέχρι 15/7, και από 15/7 - 10/9 συνέχεια (κάθε μέρα δλδ), για περίπου 8 ώρες ημερησίως. Θα προτιμούσα να έχει ασχοληθεί πάλι με παιδάκι αντίστοιχης ηλικίας. Αν γνωρίζετε κάτι ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

για σας. ονομάζομαι Γεωργία και είμαι 24 ετών . ασχολούμαι με φύλαξη παιδιών και έχω σχετική προϋπηρεσία. αυτήν την στιγμή κρατάω δύο παιδάκια και

εργάζομαι στο καινούργιο ωδείο του κιάτου στο πεζόδρομο (ΣΙΚΥΏΝΙΟς ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ). παρακολουθώ σεμινάρια παιδοψυχολογίας και είμαι συνέχεια με μικρά παιδιά όπου και τα φυλάω στο ωδείο. παρακολουθώ σεμινάρια ορφ (ειδικό σύστημα μουσικονητικής για μικρά παιδιά απο 3-6 και αγαπώ πολύ να είμαι με παιδιά. θα χαρώ να επικοινωνήσετε μαζί μου.

γεωργία 24

6943837854

email :

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...