Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Ζώνη Besafe, Θήλαστρο Medela Swing, Respisense Ditto κα


Recommended Posts

Καλημέρα,

Καθώς τα διδυμάκια μας μεγαλώνουν είναι μια σειρά από πράγματα που πλέον δεν μας χρειάζονται και διατίθενται προς πώληση. Η κατάσταση τους είναι άριστη και φυσικά κάθε έλεγχος είναι δεκτός.

Η τιμή αγοράς είναι αυτή που είχαμε πληρώσει κατά την αγορά. Για καλύτερη ενημέρωση έχω συμπεριλάβει τα αντίστοιχα link του κάθε κατασκευαστή και όχι κάποιου ηλεκτρονικού καταστήματος για να μην θεωρηθεί διαφήμιση. Αργότερα θα ανεβάσω και φωτογραφίες των ίδιων των προϊόντων.

Για όποια επιπλέον πληροφορία παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου με προσωπικό μήνυμα.

Ζώνη Besafe:

http://www.besafe.com/products/pregnancy-belt

Τιμή αγοράς: 47,90?

Ζητούμενη Τιμή: 30?

Θήλαστρο Medela Swing 2 φάσεων:

http://www.medela.com/IW/en/breastfeeding/products/pumping/swing.html

Τιμή αγοράς: 179,90?

Ζητούμενη Τιμή: 100?

2 Respisense Ditto: Mini συσκευή βρεφικής άπνοιας χωρίς καλώδια.

http://www.respisense.co.uk/

Τιμή αγοράς: 110?

Ζητούμενη Τιμή: 70?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σχετικά με τη ζώνη, πέρα από την άνεση που είναι δεδομένη, το πιο σημαντικό είναι η ασφάλεια που προσφέρει. Αν δεις φωτογραφίες στο link που έδωσα τοποθετείται κάτω από την κοιλιά χωρίς να την επιβαρύνει και φυσικά προσφέρει την μέγιστη ασφάλεια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Αν είσαι Θεσσαλονίκη με ενδιαφέρει το θήλαστρο!

Καλησπέρα. Σου εχω στείλει προσωπικό μήνυμα. Μαζί με το θηλαστρο δίνουμε δωρεάν και τα ειδικά μπουκάλια της Medella για την αποθήκευση του γάλακτος στο ψυγείο.

Για όσους ενδιαφέρονται μένω Αθήνα αλλά μπορώ να στείλω όλα τα αντικείμενα με κούριερ σε οποία πόλη της Ελλάδας χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα,

το θηλαστρό υπάρχει ακόμα η έχει δωθεί? Αν ναι τι τιμή είναι και σε τι κατάσταση?

Καλησπέρα. Το θηλαστρο υπάρχει ακόμα και η τιμή μαζί με τα μπουκαλακια είναι 100 ευρώ αλλά δεν θα τα χαλάσουμε εκεί. Η κατάσταση είναι άριστη και φυσικά κάθε έλεγχος είναι δεκτός.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...