Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ειμαι?δεν ειμαι?μια μικρη βοηθεια


Recommended Posts

καλησπερα και απο μενα!!ιmiss caramel καλα τα λες για τον γιατρο.εγω αυτος που με ξεγεννησε τον ειχα απο τα 17 μου που μου διεγνωσε το συνδρομο των πολυικυστικων ωοθηκων.ξερεις αν εχεις αγορακι η κοριτσακι?gogothanos αν σουρχεται 26 σε λιγο εχεις τις γονιμες σου μερες!!αντε μπας και ακουσουμε κανενα καλο ναο!!


στη ζωη δεν μετραει ποσες ανασες παιρνεις αλλα ποσες ειναι οι στιγμες που σου κοβουν την ανασα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ναί Αθήνα είμαι!

Εμένα ο γιατρός εκτός των άλλων, μου επιβεβαίωσε αυτό που εγώ ήξερα αλλά οι άλλοι γιατροί αγνοούσαν... ότι ΔΕΝ ΕΧΩ σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών, απλά πολυκυστικές ωοθήκες... άρα δεν είμαι προβληματική και δε χρειάστηκα φάρμακα και εξωσωματική για να μείνω έγκυος!

Το τι είχα ακούσει για 1 χρόνο δε λέγεται!!!

Ακόμα δεν ξέρουμε φύλο... Κατά τον Ιούλη μάλλον θα μάθουμε σίγουρα :P


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναί Αθήνα είμαι!

Εμένα ο γιατρός εκτός των άλλων, μου επιβεβαίωσε αυτό που εγώ ήξερα αλλά οι άλλοι γιατροί αγνοούσαν... ότι ΔΕΝ ΕΧΩ σύνδρομο πολυκυστικών ωοθηκών, απλά πολυκυστικές ωοθήκες... άρα δεν είμαι προβληματική και δε χρειάστηκα φάρμακα και εξωσωματική για να μείνω έγκυος!

Το τι είχα ακούσει για 1 χρόνο δε λέγεται!!!

Ακόμα δεν ξέρουμε φύλο... Κατά τον Ιούλη μάλλον θα μάθουμε σίγουρα :P

ενα υγιες υγιες παιδακι σου ευχομαι!!!!

μπορεις να μου πεις το ονομα του γιατρου σου κ που βρισκεται ειμαι στο ψαξιμο κ παιρνω γνωμες


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα!!ιmiss caramel καλα τα λες για τον γιατρο.εγω αυτος που με ξεγεννησε τον ειχα απο τα 17 μου που μου διεγνωσε το συνδρομο των πολυικυστικων ωοθηκων.ξερεις αν εχεις αγορακι η κοριτσακι?gogothanos αν σουρχεται 26 σε λιγο εχεις τις γονιμες σου μερες!!αντε μπας και ακουσουμε κανενα καλο ναο!!

Δυστηχως δεν μπορω Δευτερα μπαινω χειρουργειο για ρινικο διαφραγμα..Ξαφνικα το εμαθα κ εγω σημερα με πηραν τηλ απο το νοσοκομειο κ μου το παν....

Με τετοιο πονο που θα εχω που ορεξη για...


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites

gogothanos περαστικα σου...ειναι δυσκολη επεμβαση αυτη?(ειμαι Η ασχετη οπως εχετε καταλαβει!!!χαχα)!miss caramel αν καταλαβα καλα πηγαινες σε γιατρους και σου ελεγαν οτι εχεις το συνδρομο και να πας για εξωσωματικη?τι κανουν οι ανθρωποι για το χρημα....παλι καλα που βρηκες το σωστο γιατρο κοριτσι μου....


στη ζωη δεν μετραει ποσες ανασες παιρνεις αλλα ποσες ειναι οι στιγμες που σου κοβουν την ανασα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

gogothanos περαστικα σου...ειναι δυσκολη επεμβαση αυτη?(ειμαι Η ασχετη οπως εχετε καταλαβει!!!χαχα)!miss caramel αν καταλαβα καλα πηγαινες σε γιατρους και σου ελεγαν οτι εχεις το συνδρομο και να πας για εξωσωματικη?τι κανουν οι ανθρωποι για το χρημα....παλι καλα που βρηκες το σωστο γιατρο κοριτσι μου....

δεν ξερω το μονο που ξερω ειναι θα μου σπασουν την μυτη....ΦΟΒΑΜΑΙ παρα μα παρα πολυ..ειμαι λιγο χαι.......

παντως ευχαριστω πολυ


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω το μονο που ξερω ειναι θα μου σπασουν την μυτη....ΦΟΒΑΜΑΙ παρα μα παρα πολυ..ειμαι λιγο χαι.......

παντως ευχαριστω πολυ

Ένας φίλος είχε κάνει το ίδιο πράγμα... μήν ανησυχείς δεν είναι όσο χάλια το φαντάζεσαι, άσε που αν έχεις κάποια ατέλεια στη μύτη μπορείς να την κουτσοδιορθώσεις ;)

Όλα θα πάνε καλά μη σκας καθόλου!


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος είχε κάνει το ίδιο πράγμα... μήν ανησυχείς δεν είναι όσο χάλια το φαντάζεσαι, άσε που αν έχεις κάποια ατέλεια στη μύτη μπορείς να την κουτσοδιορθώσεις ;)

Όλα θα πάνε καλά μη σκας καθόλου!

AX απο το στομα σου κ στου θεουλη το αφτι..δευτερα πρωι πρωι 7.30 μπαινω χειρουργειο:cry:


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια τι κανετε πως ειστε?

εγω εχω ξεπερδεψει τελειως με την μυτη τερμα αντιβιωσεις τερμα αλοιφες τερμα τα παντα!!!!!!!!!!!

αλλα δυστηχως δεν ξεκιναω ακομα προσπαθειες,επειδης στον προεγχειρητικο ελεγχο στην ακτινογραφια θορακος ειδαμε κατι περιεργο που ο διευθυντης ακτινολογιας μου ειπε να παω να το ξανα κοιταξω.αλλες μια βδομαδα χωρις προσπαθειες κ μετα ερχεται κ η καταραμενη


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια τι κανετε πως ειστε?

εγω εχω ξεπερδεψει τελειως με την μυτη τερμα αντιβιωσεις τερμα αλοιφες τερμα τα παντα!!!!!!!!!!!

αλλα δυστηχως δεν ξεκιναω ακομα προσπαθειες,επειδης στον προεγχειρητικο ελεγχο στην ακτινογραφια θορακος ειδαμε κατι περιεργο που ο διευθυντης ακτινολογιας μου ειπε να παω να το ξανα κοιταξω.αλλες μια βδομαδα χωρις προσπαθειες κ μετα ερχεται κ η καταραμενη

Μη σκας, έτσι και αλλιώς αν είσαι στην "Τσίτα" δεν κάνεις δουλειά! Ξεμπέρδεψε πρώτα με το καλό και μετά.... ;)

Μεγειά τη μύτηηηηηηηη!!!:D


"Depart now on your bright wings

The world envy

The skies have always seduced you

Precious Queen

And you know your time has come

To fly away with Me, so far..."

NE1r.png

R649p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μη σκας, έτσι και αλλιώς αν είσαι στην "Τσίτα" δεν κάνεις δουλειά! Ξεμπέρδεψε πρώτα με το καλό και μετά.... ;)

Μεγειά τη μύτηηηηηηηη!!!:D

σε ευχαριστω πολυ μις καραμελ:P

επιτελους αναπνεω κανονικα κ μυριζω:shock: ειχα χασει τοσες πολλες ομορφες μυρωδιες:shock:

κ να φανταστεις ψιλο ειναι πρησμενη απο μεσα η μυτη..


 

idavarwvhrzbu3ws.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...