Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΠΩΛΕΙΤΑΙ Μάρσιπο "Αστεράκι" Mei Tai & Κιτ Trio Car για Porte Bebe Trio


Recommended Posts

Καλημερα

Οπως λεει και ο τιτλος πουλαμε τον μαρσιπο Αστερακι Mei Tai αγορασμενο πριν απο 2 βδομαδες και αχρησιμοποιητο.

Ειναι σε κοκκινο χρωμα οι λωριδες και η θηκη κοκκινη απο την μια και γκρι απο την αλλη.

Επισης πωλειται το εγκεκριμενο συστημα προσδεσης του port bebe στο πισω καθισμα του αυτοκινητου με τις ζωνες, στο κουτι του και αυτο αχρησιμοποιητο.

http://www.chicco.gr/el/en_kit_trio_car_gia_porte_bebe_trio.html

50 ευρω και τα δυο.

marsipos_4755_b.JPG1440i95.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Γειά σας!

Ενδιαφέρομαι για το μέι-τάι αν και όπως αναφέρει το αρμόδιο σάιτ είναι λίγο ζεστό για το καλοκαίρι, όσο αφορά τα νεογέννητα. Θα ήθελα μόνο να ρωτήσω για την κατάστασή του, δλδ αν έχει ελάττωμα όπως ξέβαμμα ή ξήλωμα ή γενικώς κάποιο άλλο πρόβλημα.

Επίσης συνοδεύεται απο κάποιες οδηγίες?


FEFcp3.png uSlbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

Δεν εχει κανενα προβλημα γιατι ειναι ολοκαινουργιο στομ κουτι του.

Το πειραμε, το πλυναμε, το δοκιμασαμε μια φορα και μετα δεν ξαναχρησιμοποιηθηκε γιατι μας εφερε και η κουμπαρα εναν;)

Εχει βιβλιαρακι με οδηγιες μεσα.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...