Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΖΗΤΩ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ!


Recommended Posts

ήρθα πάλι και χαίρομαι που σας βρίσκω μάχιμες!

μόλις γύρισα από μάθημα, ω ναι είμαι απ τις δύσμοιρες που γυρνάνε την αθήνα κάνοντας ιδιαίτερα και τώρα με τις πανελλήνιες υπάρχει μια δυσκολία...

λοιπόν εγώ ανήκω στη κατηγορία μάνα - κέρβερος! σε όλα!

στον ύπνο ακόμα περισσότερο.

οι κανόνες είναι απαράβατοι και αδιαπραγμάτευτοι προς όλους τη στιγμή που διακυβεύεται ο ύπνος μου!!!!! χαχαχαχα!

κοιμάται ο καθένας στο δωμάτιό του, στο κρεβάτι του απ τη πρώτη μέρα τους στο σπίτι!

και νωρίς!!!

ακολουθούμε πρόγραμμα και μαύρο φίδι σε όποιον δε συνεργάζεται!

πίστευα και πιστεύω ότι το μεγαλύτερο δώρο και εφόδιο ζωής που μπορώ να τους κάνω είναι πολλά αδέρφια!

θα χα 4 αγόρια σήμερα...αλλά δυστυχώς...

επομένως μια πολυμελής οικογένεια δε μπορεί να λειτουργήσει χωρίς κανόνες και πρόγραμμα ύπνου, φαγητού, μπάνιου (του χρόνου και διαβάσματος! φιλόλογος γαρ)

κατά τις λοιπές ώρες με καβαλάνε κανονικότατα...

και για να μαι ειλικρινής μου αρέσει τα μάλα!!!

χαχαχα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 220
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

οι δικοί μου δύο προς το παρόν (για το τρίτο θα δείξει σε λίγες βδομάδες) είναι ξανθοί και γαλανομάτες!!!

όποια έχει φέις τα λέμε κι από κει, περιμένω πμ!

Ε οχι! Τα νευρα μου κροσια!

Εχεις 2 ξανθους γαλανοματες αντρες κ περιμενεις κ 3ο????

Πως μασ πετας κιουρια μου ετσι στα μουτρα 4 γαλανα ματακια κ ξανθα κεφαλακια??????

Παντρευτηκα ξανθοψειρα εχω καταξανθο σοι με ματαρες αστα να πανε και το μονο γυφτακι στην οικογεινεια ειμαι εγω λες κ ειμαι υοθετημενο

Τα παιδια μου βγηκαν μαυροτσουκαλακια ιδια εγω:mad:

Μα απο μενα επρεπε να παρουν?????????

Οχι οτι δεν ειναι ομορφα τα γλυκουλια μου αλλα να... λεμε τωρα!


-

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα δεν υπάρχεις!!!!!

και σε μας είναι όλοι ανοιχτόχρωμοι και γαλανοί εκτός από μένα!!!!!!!!

αλλά σκέψου έχει κι ένα μείον η υπόθεση!

έχω βαρεθεί μέχρι αηδίας να μου λένε ότι τα παιδιά μου δε μου μοιάζουν και ότι έιναι κλώνοι του μπαμπά τους! βαρεθεί ομως;;;;; έλεος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επίσης κι αυτό το καταγγέλω δημοσίως ως άκρως απαράδεκτο!

έχω βαρεθεί ν απολογούμε σε τριτους κι άσχετους για το ότι κάνω μόνο αγόρια!

ε ναι κυρά μου είμαι αγορομηχανή τι μου το πετάς το "δε πειράζει";;;;;; σου πε κανείς ότι με πειράζει;;;

μέχρι και "σε λυπάμαι" μου πε κάποια στον ηλεκτρικό! έλεος!!!!!

αφήστει αυτό το "πήγαινες για τη κόρη αλλά δε σου κατσε!" στην αρχή τα προσπερνούσα αλλά τώρα μ εξοργίζουν!!!

πόσες χάντρες πρέπει να βάλει κανείς;;;

μια χαρά θα ταν να τα κανονίζαμε! αλλά δεν!

οπότε τι να τα κάνω τα άσχετα σχόλια!

άσε να ναι τα παιδιά γερά, τόσα ακούμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα δεν υπάρχεις!!!!!

και σε μας είναι όλοι ανοιχτόχρωμοι και γαλανοί εκτός από μένα!!!!!!!!

αλλά σκέψου έχει κι ένα μείον η υπόθεση!

έχω βαρεθεί μέχρι αηδίας να μου λένε ότι τα παιδιά μου δε μου μοιάζουν και ότι έιναι κλώνοι του μπαμπά τους! βαρεθεί ομως;;;;; έλεος!

κι εμεις ξανθος γαλανοματης και κλωνος του μπαμπα!θα κανω τεστ dna να δω αν ειμαι η μανα:confused:

Link to comment
Share on other sites

κι εμεις ξανθος γαλανοματης και κλωνος του μπαμπα!θα κανω τεστ dna να δω αν ειμαι η μανα:confused:

ααα γεια σου!!!! :lol:

πόσο είναι το μωρό σου;;;

εγώ θηλασμό ένα 8μηνο στο καθένα. μετά το κόψανε μόνα τους...

σηκωνόμουν αναγκαστικά...

στο πρώτο ήμουν φοιτήτρια.

κι ο μπαμπάς φαντάρος στον έβρο.

το δεύτερο ήταν καλόβολο δε πολυξύπναγε.

τώρα έγινε θηρίο!

έχω ένα προαίσθημα ότι στο τρίτο θα φτιάξω βαλίτσες για αυστραλία! και δε θα φταίει η κρίση!

Link to comment
Share on other sites

κι εμεις ξανθος γαλανοματης και κλωνος του μπαμπα!θα κανω τεστ dna να δω αν ειμαι η μανα:confused:

εμεις λεμε να κανουμε τεστ dna στον μπαμπα μας.Δεν του μοιαζουν καθολου!

Τζαμπα τον παντρευτηκα για τα γονιδια του(πλακα κανω!)

Βεβαια οταν παμε παμε στο χωριο του αντρα μου τα παιδια παθαινουν μεταλλαξη κ οοοοοολοι λενε ποοοοοσο πολυ του μοιαζουν κ τα 2!

Ειναι κ αυτο ενα απο τα περιεργα της φυσης:shock:


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όσο πιο πολλά αγόρια, τόσο πιο πολλές πιθανότητες για να γίνουμε κακές πεθερές:evil::evil:.

Δεν θα μας φταίει η μια νύφη, δεν μπορεί κάτι στραβό θα βρούμε στην άλλη:tongue::tongue::tongue:

Εγώ έχω 3 αγοράκια!!!!!!

Πόσες πιθανότητες έχω για κακιά πεθερά χαχαχαχα;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

επίσης κι αυτό το καταγγέλω δημοσίως ως άκρως απαράδεκτο!

έχω βαρεθεί ν απολογούμε σε τριτους κι άσχετους για το ότι κάνω μόνο αγόρια!

ε ναι κυρά μου είμαι αγορομηχανή τι μου το πετάς το "δε πειράζει";;;;;; σου πε κανείς ότι με πειράζει;;;

μέχρι και "σε λυπάμαι" μου πε κάποια στον ηλεκτρικό! έλεος!!!!!

Ποσο συμφωνω με αυτα που λες!!!!!!!!

Σε ψηφιζω επισημως για προεδρο των απανταχου αγορομαμαδων. Τελος


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...