Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

      Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Μακάρι πραγματικά 🙏... Σαν ψέμα θα μου φανεί...

      Χοριακή μου είπαν σε 9 μέρες, άρα την άλλη Πέμπτη.. να δω πως θα περάσουν!!

      Επίσης αν γνωρίζει κάποια από εσάς να μου πει σχετικά με το επίδομα που σου δινει ο εοππυ μετά τη διαδικασία, εχω πάρει τη βεβαίωση απο το κεντρο .. την καταθετω στον εοππυ εδω κλεινοντας  ραντεβου; Υπαρχει χρονικό περιθώριο;

      Επισης μου δηλωσαν την αδεια για τη δουλειά.. πρεπει να το καταθεσω και στον λογιστή του εργοδότη ή φαίνεται αυτοματα στο συστημα;;

       

ΖΗΤΩ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ!


Recommended Posts

ωραία που μπορεί να πηγαίνει κάποια για καφέ! πιες για μας!

εγώ περιμένω να τελειώσει το πλυντήριο, να βάλω κι ενα ακόμα, ν απλώσω, να πάω λαική, ελτα, να ψήσω κανα ψαρι (κάνω και δίαιτα τρομάρα μου λόγω ζαχάρου)...

όλα αυτά μαζί με το μικρό μου.

να πάω μετά να πάρω το μεγάλο

να πάμε κολυμβητήρια κτλ κτλ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 220
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κολυμβητηριο σκεφτομαι να γραψω κ εγω τον μεγαλο μου αλλα ειπα να μην τα ξεκινηκησουμε ολα μαζι....

Πως ανταποκρινεται στο νερακι ο μικρος σου?? Εμενα ειναι λιγο φοβιτσιαρης αλλα νομιζω θα του κανει καλο!


-

Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια μετα την περιπετεια του μπεμπη μου το'χω ριξει εξω. Πιο εντονα ειναι ολα στο μυαλο μου τωρα που το μωρο μου ειναι καλα παρα οταν τα περνουσα. Στο σπιτι μου περα απο τα βασικα(νεροχυτης και μπανια καθαρα) δεν ασχολουμε με τιποτα αλλο προς το παρων.Πιστευω φαση ειναι θα περασει.Απλα ειναι πολυ εντονα τα συναισθηματα που νοιωθω,εχω γινει φοβερα ευαισθητη και με το παραμικρο κλαιω. Οποτε το'χω ριξει στην τρελη και ολο παιρνω τα παιδακια μου και παω βολτουλες....


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

τα δικά σου έχουν πολύ μικρή διαφορά! σα συνομήλικα θα ναι!

ποιον να πρωτο νουθετήσεις, είναι δύσκολο, αλλά θα περάσει.

ο παιδικός θα ήταν μια κάποια λύση...

Η αληθεια ειναι Αννουλα οτι ειναι οντως μικρη η διαφορα τους (18 μηνες) αλλα αυτο δεν θα επρεπε ρε γαμωτο να τα κανει πιο δεμενα?Στο κατω κατω αν το σκεφτεις κανεις απο τους δυο δεν θα θυμαται ποτε τον εαυτο του χωρις τον αλλο.......


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites

Εγω κοριτσια μετα την περιπετεια του μπεμπη μου το'χω ριξει εξω. Πιο εντονα ειναι ολα στο μυαλο μου τωρα που το μωρο μου ειναι καλα παρα οταν τα περνουσα. Στο σπιτι μου περα απο τα βασικα(νεροχυτης και μπανια καθαρα) δεν ασχολουμε με τιποτα αλλο προς το παρων.Πιστευω φαση ειναι θα περασει.Απλα ειναι πολυ εντονα τα συναισθηματα που νοιωθω,εχω γινει φοβερα ευαισθητη και με το παραμικρο κλαιω. Οποτε το'χω ριξει στην τρελη και ολο παιρνω τα παιδακια μου και παω βολτουλες....

Ελενακι και εγω χωρις καμια περιπετεια στην τρελη το εχω ριξει........

Ενα φαγητο να υπαρχει καθε μερα σπιτι και οταν δεν δουλευω συνεχεια εξω τους εχω για να εκτονωνονται........


[IMG]http://lbyf.lilypie.com/6QhFp3.png?TWzLZ8D5[/IMG]
[IMG]http://lpmf.lilypie.com/K4Sgp2.png?UYTvmZAf[/IMG]
[IMG]http://lb3f.lilypie.com/Qk1Hp3.png?V2xKCBPp[/IMG]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέραααα

κι εγώ υπέρ της βόλτας είμαι!!!!

τα παίρνω και τα δυο με τα μέσα συγκοινωνίας και τρέχουμε!

να δω του χρόνου με 3 τι θα κάνω στο δρομο!!!

χαζολογάω επίσης, είχα μάθημα ως τις 11.30, ψήνω σουβλάκια κοτόπουλου και βαριέμαι...

έχει και μια βροχή εδώ, εκνευριστική το λιγότερο, θέλω να βγω έξω!!!

αφήστε που έχω να πλύνω και τα καλύμματα του καναπε! και μόλις τον έπλυνα πάει θα μου τον μαυρίσουν πάλι οι μουντζαχεντιν!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια μανουλες τι κανετε? Εγω κλασικα χαζευω στον υ/η τωρα που αντλω και ειναι η ωρα που μπορω να αφιερωσω στον εαυτο μου!!! χαχαχαχαχαχαχα

Που εισαι ρε ποντικακι!!!!!!! Να δω ποτε θα σε πετυχω.... Τι κανει το μεγαλο ζιζανιο???? Οι ζουζουνες??? Ολα καλα με την μεγαλη αν θυμαμαι καλα? κανετε ακομα φυσιοθεραπειες?


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέραααα

κι εγώ υπέρ της βόλτας είμαι!!!!

τα παίρνω και τα δυο με τα μέσα συγκοινωνίας και τρέχουμε!

να δω του χρόνου με 3 τι θα κάνω στο δρομο!!!

χαζολογάω επίσης, είχα μάθημα ως τις 11.30, ψήνω σουβλάκια κοτόπουλου και βαριέμαι...

έχει και μια βροχή εδώ, εκνευριστική το λιγότερο, θέλω να βγω έξω!!!

αφήστε που έχω να πλύνω και τα καλύμματα του καναπε! και μόλις τον έπλυνα πάει θα μου τον μαυρίσουν πάλι οι μουντζαχεντιν!

Τι δυο τι τρια....!!!! χαχαχα!!! Αμφιβαλεις οτι θα τα καταφερνεις? Εγω οχι.... Οι μανουλες ολα τα καταφερνουν... Οι μπαμπαδες ζοριζονται λιγο


eNortjKzUjI0Mzc0tlSyBlwwFZsC2A,,66.png

eNortjKzUjI0Mzc0MVGyBlwwFZAC1A,,42.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Που εισαι ρε ποντικακι!!!!!!! Να δω ποτε θα σε πετυχω.... Τι κανει το μεγαλο ζιζανιο???? Οι ζουζουνες??? Ολα καλα με την μεγαλη αν θυμαμαι καλα? κανετε ακομα φυσιοθεραπειες?

Καλησπερααααααααααααα!!! τι κανετε κορτσουλια? Ελενη μου να δω ποτε θα συναντηθουμε!!!!

καλα ειναι τα ζουζουνια μου!! ο μεγαλος εχει ξεφυγει κανει οοοοοοοοοοοοοοτι θελει οι παπουδες του κανουν οοοοοοοοοοοολα τα χατηρια και ειδικα ο μπαμπας μου αλλα επαψα να ασχολουμε πια ας τον ακκομαθουν απλα οταν κανει κατι κακο-ασχημο και τον μαλωσουν τους λεω μεταξυ αστειου και σοβαρου οτι ο Παυλος ειναι 3 χρ και οταν μιλαω εγω να με ακουνε δε μπορει να καταλαβει τι και ποτε πρεπει να κανει καποια πραματα!!!

Οι διδυμες καλα ειναι η μικρη μονο προωρακι δεν ειναι οοοοοοοοολη μερα γελαει γουγουλιζει τρωει καλα δεν κοιμαται πολυ ευτυχως ομως κοιμαται ολο το βραδυ!!!

Η μεγαλη καθε μερα και καλυτερα θα κανουμε για κανενα χρονο φυσιοθεραπιες, εχει γινει τσαουσα λιγο γκρινιαζει δε μπορω να την ξεγελασω να πιει λιγο γαλατακι παραπανω αν πει τερμα αυτο ητανε σταγονα δεν κατεβαζει απαπαπαπαπα που εμοιασε αραγε??????????

Εγω εχω αρχισει να φρικαρω θελω να παω σπιτι μου αλλα ειναι ακατορθωτο μεταθεση δεν ξερω αν τελικα παρουμε ακι δεν ξερουμε τι θα κανουμε...........

αυτα τα ''λιγα'' απο μενα

φιλιαααααααααααααααα και καλο βραδυ!!!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...