Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

ΖΗΤΩ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ!


Recommended Posts

ΑΧ! Μωρε φοβαται μαλλον να καθησει στην τουαλετα μηπως πονεσει? Μη το μαλωνεις ομως τωρα θελει υπομονη και επιμονη και θα ξαναπαει στην τουαλετα. Κουραγιο.

Ασε εχω στους δικους μου απο 30/12 αυτη τη φορα εχω ζοριστει πααααααααααρα πολυ. η ψυχολογια μου ειναι ποτε πανω ποτε κατω αλλα περισσοτερο κατω δυστυχως προσπαθω να γελαω ομως για τα παιδακια μου γιατι ο μεγαλος καταλαβαινει ασε που πολλες φορες μου λεει γιατι δεν παμε σπιτι μας η θελω να παμε και λιγο στην Ορεστιαδα τωρα αφου εχουμε τα μωρα μας τωρα γιατι δεν παμε στο μπαμπα και με κανει κομματια....

μετα πρεπει να αφιερωνω αρκετες ωρες στη μια μπεμπα να της κανω τις ασκησεις της- δυο φορες την εβομαδα την παω για φυσιοθεραπεια, μεχρι την προηγουμενη εβδομαδα αντλουσα γαλα γιατι η μπεμπα με την ατονια ειχε και μια δυσκολια να φαει και δεν ειχε δυναμη να θηλασει οποτε το εβγαζα αλλα στερεψα πια και δεν εχω το χρονο να κανω επαναγαλακτισμο δυστυχως...

Δεν βγαινω σχεδον καθολου απο το σπιτι δεν προλαβαινω...Αν και τωρα που σταματησα τις αντλησεις καμια φορα περνω τον μεγαλο και τον παω καμια βολτα στις κουνιες!!!!!

Πωπω! Απιστευτη κατασταση!

Μονο να περιμενεις για τα καλυτερα μπορεις ! Υπομονη!

Ηρωας εισαι!


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 220
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eνταξυ σημερα τα καναμε στο γιογιο!

Τρελλο πισωγυρισμα ετσι????:confused::confused:

Τι να πω ρε συ μ αυτα τα αντρικα εργαλεια! Αβυσσος!:tongue:

Αντε μπραβο ενα απλο πισωγυρισμα ητανε παει περασε!

Πωπω! Απιστευτη κατασταση!

Μονο να περιμενεις για τα καλυτερα μπορεις ! Υπομονη!

Ηρωας εισαι!

Ετσι με λεει και ο αντρας μου (οτι ειμαι ο ηρωας του) μωρε ας γινει καλα το κοριτσακι μας και ας μην παρω μεταθεση θα το αντεξω θα παλεψω και θα τα καταφερω.......

Απλα Ορεστιαδα μαλλον δεν εχει φυσιοθεραπευτη με τη μεθοδο που πρεπει να κανει η μπεμπα και αγχωνομαι....


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ετσι με λεει και ο αντρας μου (οτι ειμαι ο ηρωας του) μωρε ας γινει καλα το κοριτσακι μας και ας μην παρω μεταθεση θα το αντεξω θα παλεψω και θα τα καταφερω.......

Απλα Ορεστιαδα μαλλον δεν εχει φυσιοθεραπευτη με τη μεθοδο που πρεπει να κανει η μπεμπα και αγχωνομαι....

Αχ τι γλυκος!:tongue:

Ολα αναποδα ρε παιδι!

Εννοειται οτι σημασια εχει να γινει καλα το παιδι...Ολα τα αλλα θα γινουν!

Εμενα ταξιδευει ο αντρας μου ακανονιστα τον μισο μηνα περιπου εξωτερικο κ τα παιδια χανουν την μπαλα....

Για φαντασου εσας πευ ειστε κ ειδικη περιπτωση!

ποσο να αντεξει ο ανθρωπος??

ΚΑΛΑ κουραγια ευχομαι!


-

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααα!!! Τι κανετε φιλεναδες? Ουτε καλο μηνα δεν ειπαμε!!!

Εμεις σημερα περιμενουμε το μπαμπα μας θα ερθει 5 μερες!!!!

Kαλο μηνα!

Καλως να δεχτειτε τον μπαμπακα σας! Θα περασετε ενα πενθημερο τελεια!

θα εχει κ τελειο καιρο!

Θα τον τρελλανετε στις αγκαλιες κ στις βολτες!

:P


-

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σας κορίτσια.

έχω κι εγώ ένα αγοράκι 21 μηνών που λατρεύω. Σε όλη τη ζωή μου ήθελα κορίτσι αλλά με το που έσκασε μύτη ο Τζότζος έχω χάσει ειλικρινά τα μυαλά μου.είναι ταυτόχρονα γλύκας και ζουζούνι...με θέλετε στην παρέα σας;:P:p:p


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
Καλα ειμαστε Ελενακη μου εσεις?

Καλε οι υπολοιπες που ειναι χαθηκατεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!

κατερινα μου χαθηκες!!τι κανετε πως ειναι τα μωρακια σου??


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...