Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

να σου πω την αληθεια κατω απο της συγκεκριμενες συνθηκες μπορω να πω οτι συνηλθα πολυ γρηγορα τι να πω ισως να μου ηρθε πιο ευκολο γιατι εχω χασει την μανουλα μου και εχω μαθει να διαχειριζομαι αλλιως το πενθος πλεον

σωστο και αυτο..

ο γιατρος τι σου εχει πει?θα κανεις τπτ εξετασεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να σου πω την αληθεια κι εγω ηταν ο μονος μηνας που ειχα αλλου το μυαλο μου και ηρθε ε δεν πειραζει αν εφυγε ηθελε να παει με τους αλλους αγγελους τι να κανουμε μεσα στη ζωη ειναι και αυτο αν και κατα βαθος κατι δεν μου κολλουσε απο την αρχη


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

οχι το χαρακτηρισε τυχαιο γεγονος αφου εχω ηδη αλλο ενα παιδι

ωραια καλυτερα γιατι και ολες αυτες οι εξετασεις και το διαστημα τησ αναμονης ειναι πολύ ψυχοφθορα. εγω αισθανομουν σαν αρρωστη. ασε τα χρηματα που κοστιζαν.. ευτυχως αρκετα τα πηραμε πισω αλλά σου λεω για 1000ευρω περιπου

Link to comment
Share on other sites

ωραια καλυτερα γιατι και ολες αυτες οι εξετασεις και το διαστημα τησ αναμονης ειναι πολύ ψυχοφθορα. εγω αισθανομουν σαν αρρωστη. ασε τα χρηματα που κοστιζαν.. ευτυχως αρκετα τα πηραμε πισω αλλά σου λεω για 1000ευρω περιπου

να σου πω το σκεφτηκα να ψαχτουμε λιγο αλλα δεν ειπα κατι απλα θα παω για μια καλλιεργεια κολπικου υγρου και τελος οτι θελει ο Θεος απο δω και περα


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσαρες μου...!!

ειχα προβλημα με την συνδεση...

Μινακι μου ελπιζω να εισαι καλυτερα!

οι εγκυμονουσες μας καλα??

περναει ο καιρος !

να γεννησε κ το Τζουλακι μας!

αντε και στις υπολοιπες!

εμεις 5 μηνων πια θηλαζουμε αποκλειστικα και αρχισαμε τα πρωτα γευματα κρεμας!

8 κιλα και 68 εκ γιγαντακι!

ο αντρας μου ανεργος ακομη και το παλευουμε οικογενειακως το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κουκλες!ελπιζω να ειστε καλα!μαριαεφη μου λυπαμαι κοριτσι μου κι εδω σκατα ειμαστε απο οικονομικης και εργασιακης αποψης...δραμα η κατασταση. ο μικρος σουπερ ε???μπραβο κρεμουλα.αντε και φρουτακι!εμεις σημερα ξεκιναμε λαχανικα....ωχ αμαν!8 κιλα και η δικια μου 66 εκατοστα


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...