Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα.

Δεν έκανα τίποτα Μαράκι μου, άρχισα να ποναω απο χθές το βράδυ, οπότε....

Άλλωστε είμαι σε πολύ περίεργη ψυχολογική κατάσταση αυτον τον καιρό, ισως είναι καλύτερα έτσι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια

τι κάνετε?

Εγω οικιακα, προς το παρον μια χαρα!! Απολαμβανω την ζωη με τον μικρο, με τον αντρα μου δυστυχως δεν μπορω να πω οτι εχω περισσοτερο χρονο τωρα γιατι έτσι και αλλιως δουλευει πολλες πολλες ωρες...


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! τι κανετε? που χαθηκατε ολες? μονο το ριτακι λεει καλημερα και δεν του απανταει κανεις (κι εγω μαζι)!

Τονινο τι κανεις?

ο κωνσταντινουλης?

τι γινατε καλεεεε?!?!??

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιααα!! τι κανετε?? εμεις μετα απο ενα ατελειωτο Πασχα στα πατρια εδαφη αποφασισαμε να ερθουμε με την μπουμπου σπιτι μας για να μας δει και η παιδιατρος!!! Απιστευτο και ομως αληθινο η μπουμπου ειναι 7300γρ και 66 ποντους και ειμαστε 3 1/2 μηνων ....... εσεις τι κανετε?? λιγο μπορεσα να διαβασω γιατι εχω χασει πολλα επεισοδια!!! μινακι μου λυπαμαι για το σπορακι σου το ειδα στην υπογραφη σου...τι να πω υπομονη και οταν ειναι να ξανα ερθει θα ερθει τωρα πια το ξερεις!!!!! τζουλακι μου και παλι να σου ζησει η μπουμπου θελω να μαθω λεπτομερεις πως που ποτε ποσα κιλα κτλ κτλ χιχιχιχι κισααααα παντρευτηκες καλε?????? μαριαεφι μουμου τονινο ξανθη εμι ριτακι και σε ολα τα κοριτσια φιλακιαααα


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα!

πωωωωω! παει το καφέ μας!!

τι κανετε κορίτσια? τρεχαματα ε?

μπουκίτσα μια χαρά κοπελάρα η μικρή σου μπραβο!

εμεις ειμαστε καλά! σήμερα καναμε υπέρηχο! όλα καλά η μικρή μεγαλώνει φυσιολογικά, 1131gr το βαρος της..

και ο μικρός μεγαλώνει και θελει τα δικά του... καθε πρωί με το που ανοίγει τα ματια λέει:που θα παμε σήμερα? χαχχαχα σουρτούκος σαν την μανα του.

εχουμε και συναχάκι ακόμα το οποίο μαλλον είναι απο ιωσούλα γιατί ειχε κοκκινα ματάκια και έτσι παιρνουμε αντιβίωση και σταγονίτσες για τα ματια

εχω κουραστει τις τελευταίες μερες και εχω παλι συσπάσεις..

αυριο θα παρω αποτελέσματα και απο τις υπόλοιπες εξετάσεις και την δευτέρα παω στη γιατρό.

ο καιρός με εχει χαλάσει παρα πολύ ..δεν λεει να στρωσει..

αυτά...

φιλιά σε όλες

Link to comment
Share on other sites

φιλεναδες μου!!

τι κανετε??

εμεις καλα μεγαλωνουμε και ειμαστε πλεον 8,5 κιλα και 69 εκ τρωμε κρεμες και φρουτακι και σε κανα 2 βδομαδες φαγητουλι...μα πως περναει ο καιρος ρε κοριτσια ....

Μπουκι κ εσεις μεγαλωσατε!

Εμι μου και εσυ βλεπω μπηκες στον 6ο?? πως εισαι?η αδελφη μου παραφουσκωσε και ειναι +9 κιλα αγορακι εχει.

οι λοιπες κουκλες??

Ριτακι μου τι νεα???

Μινακι μου εισαι λιγο καλυτερα??

Τονινο μου ο μικρος καλα?εσυ σπιτι εε?ο αντρας σου πως παει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας.Τι κάνετε;

Εγώ τώρα είμαι καλά αλλά είχα διάφορες περιπέτειες.Δεν παραπονιέμαι όμως σε λίγο τελειώνουμε....

Μαράκι στον 7ο είμαστε με την Έμι όχι στον 6ο.

Φιλιά πολλά σε όλες σας.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

σήμερα κοιμηθηκα πολύ χαλια.. εβλεπα οτι χανω το μωρό μου.. πολύ αγχος.. μεχρι να συνειδητοποιήσω οτι είναι ονειρο περασαν αρκετά λεπτά.. ετυχώς με μια δυνατή κλοτσια απο την μικρή πήγε η καρδιά μου στη θέση της.. δεν μπορώ να καταλάβω, γενικά είμαι πολύ ήρεμη και αισιόδοξη, τι ήταν παλι αυτό, δεν ξερω.. γενικά παντως τον τελευταίο καιρό βλέπω πολύ εντονα ονειρα..άλλο ένα συμπτωμα εγκυμοσύνης ..τεσ πα..

εσεις τι κανετε?

ξανθη μου χαιρομαι που εισαι καλύτερα. εγω ακομα εχω συσπασούλες ειδικά χτες που κουράστηκα πολύ.

μαριαεφη στον 7ο ειμαστε οπως λεει και η ξανθη. απιστευτο μου φαινεται!!.

με το καλό η αδελφή σου. σε ποιον μηνα είναι?

απο κιλά καλά παω, είμαι + 5-6 περίπου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...