Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

βγαλαμε ενα και παμε για δευτερο αλλα απο τον τριτο μηνα ταλαιπωρειται πολυ με τα ουλα,αυπνες τελειως ημασταν,καθε μιαμιση ωρα το β ραδυ ξυπνουσε και τη μερα κοιμοταν 2 δεκαλεπτα!!!το διαννοεισαι?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα! Τι κάνετε;

Εμείς έχουμε ξεσηκωθεί τώρα που άνοιξε ο καιρός :cool: αν και ο άντρας μου είναι πολύ χάλια με το λαιμό του ( για 300η φορά φέτος) παρόλα αυτά δεν μπορούμε να μαζευτούμε.

Κανένα νέο έχουμε; Που έχετε χαθεί όλες;

Μαράκι μου υπομονή, δυστυχώς είναι πολύ περίεργα τα πράγματα στην αγορά, κάτι θα βρεθεί όμως και για τον αντρούλη σου.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, 15 με 18 περιμένω περίοδο την Κυριακή το μεσημέρι όμως είχα ελάχιστο αίμα, όλη την υπόλοιπη μέρα είδα 2-3 σταγόνες (στο χαρτί μονο) και μετά τίποτα. Σήμερα 17/5 δεν έχω κανένα σημάδι περιόδου, ούτε πρήξιμο, ούτε πονάκια … τίποτα. Λέτε να είναι αυτό που υποψιάζομαι τώρα που δεν το προσπαθήσαμε καθόλου; :confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

ριτα, ευχομαι να ειναι αυτο που πειμενεις!

παντως και εγω εμεινα εγκυος οταν Δεν προσπαθουσαμε! αυτη ειναι η καλύτερη συνταγή..

εχω και ενα ευχαριστο νεο.

επιτέλους μετα απο 11 μηνες ανεργιας ο καλός μου επιασε σήμερα δουλειά!!!!!!!!!!!! :):):) ουφφφφφφφφφφφφφφ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ριτα...κανε ενα τεστ...και μετα το συζηταμε

θα κάνω αλλά θα περιμένω 2-3 μερες γιατι τον προηγούμενο μήνα μου είχε έρθει η περίοδος 18-4 νομίζω πως βιάζομαι να βγάλω συμπεράσματα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ευχαριστώ πολύ κορἰτσια. να ειστε καλά και εσεις οτι επιθυμειτε..

.. αισθάνομαι σαν να περασε ενασ βαρύς χειμωνας και να ήρθε ξαφνικά ενα λαμπερο καλοκαιρι. ο καημένος ταλαιπωρίθηκε παρα πολύ αλλά τελος καλό ολα καλά..

ριτα τι διαρκεια εχει ο κύκλος σου. εχεις δηλαδή καθυστερηση?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ κορἰτσια. να ειστε καλά και εσεις οτι επιθυμειτε..

.. αισθάνομαι σαν να περασε ενασ βαρύς χειμωνας και να ήρθε ξαφνικά ενα λαμπερο καλοκαιρι. ο καημένος ταλαιπωρίθηκε παρα πολύ αλλά τελος καλό ολα καλά..

ριτα τι διαρκεια εχει ο κύκλος σου. εχεις δηλαδή καθυστερηση?

όλα καλά θα πάνε Εμάκι :cool::cool::cool:

από την απόξεση και μετα έχει σταθεροποιηθεί στις 28-30 μέρες. Στην πραγματικότητα δεν έχω καθυστέρηση

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια...

Ριτακι?!?!?! τι μας κρυβεις?!!? χι χι χι..μακαρι..ευχομαι ναι ειναι αυτο που φανταζομαστε ολες μας

Εμακι μπραβο..αντε με το καλο για τον καλο σου!!! ολα καλα να πανε...

εγω δεν εχω νεα..τιοπτα το συνταρακτικο..ηρεμα ..θα ελεγα με τον καιρο να μας τρελαινει..θα δουμε..ποτε θα καλοκαιριασει επιτελους!

φιλιαααα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Εμακι συγχαρητήρια για τον αντρα σου καλοστεριωτος.

Μαρακι υπομονή δύσκολη η κατασταση στην αγορά αλλά σίγουρα κάτι θα βρεθει.

Ριτακι ευχομαι να είναι αυτό που περιμένεις.

Μουμου, Μινακι, Μαπακι, Γιωργια, Κισα,Τζουλι φιλια πολλά.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...