Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ου ου ου...γεια σου μαρακι...ναι πολλη νυστα σημερα...δεν σε βλεπω....

ριτακιιιιι...μην καπνιζειιιις!! χα χα χα

εγω ετοιμαζομαι να φυγω σε λιγο....

πρεπει να ξαναμαζευτουμε..αντε γιατι αυτο σκεφτομουν το πρωι...μεινανε εγκυες γεννησανε και μας ξεχασανε...ΩΡΑΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕς ΕΙΣΤΕ ΡΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ξαναμαζευτουμε..αντε γιατι αυτο σκεφτομουν το πρωι...μεινανε εγκυες γεννησανε και μας ξεχασανε...ΩΡΑΙΕΣ ΦΙΛΕΝΑΔΕς ΕΙΣΤΕ ΡΕ!!!

πες τα μπας και σε ακούσουνε.

μαιρη , kisha ,γεωργία ,αγγελικούλα ,Μariaefi, bookie ,τζουλακι, ξανθούλα , margote, τζινακι..... ξεχασα καμια?

που είσαστε όλες?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalhspera koritsakia m h alithia einai oti xathika empena se allo kafe alla empena kai sas divaza kai pote den htan kamia mesa !!!!! eixame skorpisi telios xixixixixi ante na mazebomaste siga siga giati ontos skopristikame san anemos xixixxiix

egw edw ta idia akoma tpt gia mpempe to exoume afisi to thema otan einai na erthei tha erthei gia peite ti nea ola kala?????

eplizw na sas petixw avrio nata poume san ton palio kalo kero :mad::mad::mad:

filia se olesssssssssssssssss


 ένουμε με λαχτάρα την ολοκλήρωση της οικογένειάς μας...

 

θέλω ένα κήπο γεμάτο λουλούδια !!!! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μας φώναξε κανείς?? Βρε γαιδάρεςςςςςςςςςςς δεν θα κάνετε νινί...τότε θα μας θυμηθείτε...και τότε αν δεν δίνετε το παρόν καθημερινά αλίμονο σας!!! :tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

Πέρα απο την πλάκα τώρα μου λείπετε κ μένα αλλά μπαίνω κατά καιρούς και δεν υπάρχει ψυχή...τουλάχιστον τις ώρες που μπορώ εγώ να μπώ οι οποίες ομολογουμένως πιθανόν να είναι άκυρες :tongue: όμως...λέω όμως... σας αγαπώ όλες και μου λείπουν τα αστειάκια μας!!!

Σας στέλνω πολλά ρουφηχτά φιλιά και περιμένω μήπως εμφανιστεί καμία απο αύριο με το καλό!!!

Υ.Γ Για πάρτε μάτι αυτό το νινί κ πείτε μου την γνώμη σας!

http://img84.imageshack.us/img84/238/day175.jpg


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kι ο Αγιος φοβερα θελει?!?!?!!?!?!?!?!?

Α ρε Ριτακι.... πες πες..ειδες σιγα σιγα θα ρθουν ολες!

Αγγελικουλα,εχεις δικαιο αγαπη... σιγουρα οι υποχρεωσεις ειναι πολλες τωρα..αλλα ετσι λιγο..μην χανομαστε γμωτ!! το μωρο κουκλιιιιιιι!!!!

Ξανθουλα χαιρομαι που εισαι καλυτερα και φανταζομαι οι ετοιμασιες ειναι σουπερ!! με το καλο να ερθει η μπουμπου σας

μινακι τι κανεις?

μαρακι?

η Μαιρουλα που ειναι?

το τζουλακι?

Τζινακι μην ασχολεισαι..κι εγω το ιδιο κανω...χα χα χα χα

που θα παει...θα ρθει.... και θα ναι καλλοοοοοοο!!!!

φιλια σε ολες... και σ'εκεινες που δεν ανεφερα

αντε μου λειψατε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!!!

Βρε βρε..... καλώς τα. Σε καταλαβαίνουμε Αγγελικούλα αλλά φωνάζουμε μπας και μάθουμε κανένα νέο σας. Ο μπέμπης σου είναι σκέτη γλύκα!!!!!

Ξανθή μου σε λίγο δεν θα θυμάσαι κάν την ταλαιπωρία... θα τα γιατρέψει όλα το μπεμπάκι. Για την ώρα απόλαυσε της ετοιμασίες.

Τζινάκι μία από τα ίδια είμαστε και εμείς, μη σε παίρνει από κάτω.

Οντως Μουμού όταν θα τις βέπουμε να σκορπάνε θα αρχίζουμε τις φωνές.

Εχει καμία νέα από τη Τζούλη?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...