Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

καλημερουδια ομορφες μπραβο μπραβο ολα καλα βλεπω!!!! μαρια μου οντως περναει ο καιρος πολυ γρηγορα ειδικα μετα τον σαραντισμο ουτε εγω εχω καταλαβει ποτε πηγε 3 1/2 μηνων ποπο σαν χθες μου φαινεται!!!εμι μου ξανθη μου κουραγιο λιγο ακομη εμεινε και μην κουραζεστε κρατηστε δυναμεις και για μετα!!!!ριτακι μου οσο και να χανομαστε εμεις παλι εδω γυρναμε αφου το βλεπεις χαχαχαχαχα φιλακια σε ολες και τις καλημερες μου


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερααααα

είναι καμια εδωωωωωω???

τι κανετε κοριτσια και αγορια??

Πωπω μεγαλωσατε μπεμπακια και εμβρυακια τι καλά!!!! Περνάει και ο καιρός και σε λιγο θα εχουμε και καινουριες αφίξεις τελεια!!!

Εγω ειμαι μια χαρα, χαλαρωσα και ξεκουραστηκα.. παραχαλάρωσα θα ελεγα χαχαχαχααχα ακόμη να φανταστειτε δεν εχω ξεστρωσει ολο το σπιτι αν και με τον καιρο τον σημερινό σκέφτομαι να στρώσω και τα δωμάτια που ξέστρωσα χαχαχαχαχαχαχα


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδιααααααααααααααααα και καλο χειμωνα :tongue::tongue::tongue:

τζαμπαααα τα πεντικιουρρρρ κοριτσιααααα....αντι για σαγιοναρακια μας βλεπω να τη βγαζουμε με γαλοτσακια φετος :tongue:

τι κανουν τα μωρα σας?

οι κοιλιες σας???...φουσκωνετε??? :D:D:D

οι υπολοιπες τι κανετε???????

βλεπω οτι σχεδον ολες δινετε αραια κ που το παρον....η μαργκοττ μας χαθηκε....μαργκοττττττττττττττττττττ μ ακους??????

χαθηκα το ξερω.....αλλα μια η δουλεια...μια η χαλια ψυχολογια.....σας διαβαζω ομως κ βλεπω τα νεα σας;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμυυυυυυυυυυυυυ !!!

πως πας κοριτσι???...φουσκωνεις??? :D:D:D

ψυχολογια στα ταρταρα εμυ μου....δουλεια χαλια....

ακαρπες προσπαθειες για το μπεμπε.....:(


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ειμαστε πολύ καλά μαράκι μου. φουσκωνω, ναι, και δεν το πιστευω ακομα!! χαχααχα!!!

μη το βαζεις κατω για το μπεμπε. ειδες και γω ποσο ταλαιπωρηθηκα αλλά τελικά ήρθε για να μεινει.. ολα θα βρουν το δρόμο τους. και δεν θα ξεχασω ποτε ποσο κουραγιο μου ειχες δοσει και εσυ και όλες οι καλές φιλες απο εδω.. κουράγιο και αισιοδοξία λοιπον!

αν θυμαμαι καλά καποιες εξετάσεις δεν περίμενες? τι εδειξαν?

οσο για τη δουλεια σε καταλαβαινω και εμεις περασαμε παρα πολύ δυσκολα, ο καλός μου ανεργος για 11 μηνες!!! δοξα τω θεω εδω και 3 εβδομαδες επιασε παλι δουλεια.. αλλά και εγω τπτ η οικοδομη εχει σβησει..

Link to comment
Share on other sites

να το πιστεψεις!!! φτου φτου φτου !!! :D

εχεις δικιο το ξερω εμυ μου....αλλα εχουν περασει τοσα χρονια πλεον....

ποιες απο ολες τις εξετασεις....??? :tongue:

καποιες δικες μου γυναικολογικες και μη που ειχα κανει μια χαρα βγηκαν ;)

αντε μπραβοοοο του!!! πολυ ευχαριστο νεο αυτο!!!!:D

γενικα ολη η αγορα σβηνει....ειδικα ο κλαδος σου...και ο κλαδος μας...τι να σου πω?...οτι η μια διαφημηστικη κλεινει μετα την αλλη???....οτι διωχνουν πολυ κοσμο???...μολις πριν λιγο μιλουσα με μια κοπελα σε ενα ατελιε και μου ειπε πως χθες εδιωξαν μεσα σε 1 ωρα 16 ατομα :shock::shock::shock:......


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!! :tongue::D:D:D:D:D:tongue::D:tongue::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Μπράβο Μινάκι !!! χαίρομαι παρα πολύ :D :D :D

αυτή τη φορά ήρθε για να μείνει ;)

ενώ δεν ξεκίνησε πολύ καλά η μέρα μου ήμουνα στα κάτω μου, μου έφτιαξες τη μέρα είναι και πρωτομηνιά σούπερ! με καλά νεα ξεκίνησε ο μήνας.

Οι υπόλοιπες? πως είσαστε όλα καλά?

Τα μωρά βλέπω μεγαλώνουν :D δωστε τους πολλά φιλάκια και από μένα

και όσες τα έχετε στις κοιλίτσες δωστε χαδάκια, τα φιλάκια θα τα πάρουν οι μαμάδες για την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααααααα σε ολες :D:D:D

τι κανετε???

ΜΙνακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι με το καλοοοοοοοοοοοοο !!!:D:D:D

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...