Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερεεεεεεεεεεεεεεεες

τι κανετε?

εγω πολυ καλα πηρα τα αποτελεσματα πηγε 2280 και την Πεμπτη παω γιατρο ουφ

μπραβο μινακιιιιιιιι!!!!! με το καλοοοο!!!! :tongue::tongue::tongue:

έχουμε πάει ηδη 4-5 φορες. άδεια τέλος ιουλιου 25/7 με 5/8 θα πάμε μια εβδομάδα Παρο και την άλλη δεν ξερουμε μάλλον θα πάω στο χωριο, θα δούμε...

εσυ?

εγω.... ευτυχως ειμαι ευελικτη και περιμενω να δω ποτε θα παρει ο αντρας πρωτα... καμια βδομαδα τελος ιουνιου βλεπω και μετα απο σεπτεμβρη....

τωρα το που θα παμε... αγνωστο..και δεν εχουμε και χωρια!!!

αστα να πανε...

αλλα δεν με πειραζει....

Link to comment
Share on other sites

καλημερεεεεεεεεεεεεεεεες

τι κανετε?

εγω πολυ καλα πηρα τα αποτελεσματα πηγε 2280 και την Πεμπτη παω γιατρο ουφ

Μπράβο ! να σου φύγει και το αγχος επιτέλους. Ευχομαι να πάνε μεχρ τέλους όλα τέλεια.

ακόμα και αν δεν πήγαινα πουθενά δεν θα με ενοιαζε ναχαλαρωσω θέλω και να ξεκουραστω.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ! να σου φύγει και το αγχος επιτέλους. Ευχομαι να πάνε μεχρ τέλους όλα τέλεια.

ακόμα και αν δεν πήγαινα πουθενά δεν θα με ενοιαζε ναχαλαρωσω θέλω και να ξεκουραστω.

κι εγω αυτο θελω...ασε.... σου λεω για κουραση γενικοτερα....

αντε να δουμε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερααααα

χαθηκα αλλα δεν σας ξεχνω, διαβαζω νεα σας και ας μην προλαβαινω να μπω.

Μινακιιιιιιι συγχαρητηρια κοριτσακι μου, σου ευχομαι να πανε ολα καλα να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη.

Τζουλακιιιι μανουλα καινουρια υπομονη ολα θα στρωσουν, να φροντιζεις τον εαυτο σου ομως γιατι μονο έτσι θα μπορεις να φροντίζεις καλα και την μπουμπουκα.

Κισακι παντρευτηκες κουκλιτσα μου, βαφτισες και την μικρή?? εχω χασει επεισοδια!! Αν ναι πολλες πολλες πολλες ευχες.

Μαπακι, Μουμουκα, Ριτακι, Ξανθουλα, Εμακι, Γιωργιτσα φιλια πολλα και να ειστε παντα καλα.

Μαρια28 καλως ηρθες, μην αγχεσαι, ολα θα πανε καλα και το πολυπόθητο θα έρθει.

Σας φιλω γλυκα ολες και ελπιζω να μπορεσω να σας πετυχω. Συνηθως τετοια ωρα όταν μπορω μπαινω


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

μπραβο μινάκι!!! μπράβο κοπέλα μου!!!! χαιρομαι πάρα πολύ!!!!

άντε με το καλό να πας και στον γιατρό να το δειτε κιολας και να ηρεμησεις!

ειμαι 1000000% σιγουρη οτι όλα θα ειναι τελεια αυτή τη φορά!!

καλως μας ήλθες μαρια28. ευχομαι τα καλύτερα! αν και το τοπικ εδω ειναι τα συμπτωματα εγκυμοσυνης εχουμε καταλήξει στο συμπέρασμα οτι δεν υπάρχουν τετοια μιας και ειναι ίδια με της περιόδου ή τουλάχιστον ακομα και αν υπαρχουν δεν αξιζει να ασχολεισαι. πιστεψε με, το εχουμε αναλύσει πααααρα πολύ αυτό το θέμα τοσο καιρό :) το μονο που χρειάζεται ειναι να μη σκεφτεσαι τπτ και όλα θα ερθουν.. με το καλό και ο γάμος!

μουμου ξακουρασου λίγο βρε κορίτσι... ή εχεις ξεχάσει πως γίνεται?? :shock: :shock:

και συ το ιδιο ριτάκι..

τζουλάκι!! χαιρομαι πολύ που ειστε καλά .. η αρχή είναι λιγο δύσκολη αλλά μετα θα δεις όλα θα γινουν πολύ απλά! πες μας και άλλα νεα βρε, ηταν ευκολη η γεννα? ο αντρας σου τι λέει?

φιλάκια σε όλα τα κοριτσάκια!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλά είσαστε;Εγώ ξεπατώθηκε χθες και σήμερα αλλά επιτέλους μάζεψα το σπίτι και έτοιμο και το δωμάτιο της μικρής.Μένει τώρα να πλύνω τα πράγματά της.

Εμι εσείς κάνατε τίποτα με το δωμάτιο;

Μαρία καλώς ήρθες.

Μινάκι μπράβο όλα καλά κοπέλα μου...

Τζουλάκι κουράγιο τα δύσκολα σχεδόν πέρασαν και από εδώ και πέρα θα τα πάτε περίφημα...

Μουμου ξεκουράσω Τ Ω Ρ Α.Μαζί με την Μαρία χρίζεται άμεσα διακοπές...

Τόνια συνταξιούχα χαχαχα πως τα περνάς;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χα χα χα χα χα χα χα χα γελαω με την Ξανθη..και την τονια την συνταξιουχα....χα χα χα χα χα χα

κορυφαιο!! χα χα χα

καλημερα στα κοριτσια...τι κανετε? Εμακι ? Ξανθουλα σουπερ το δωματιο?

Ριτακι τι κανεις?Το Μινακι που ειναι?

Ολα καλαααα?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Μουμου καλημέρα.Και εγώ χθες γέλαγα μόνη μου με την συνταξιούχα μας....

Το δωμάτιο μόλις το τελειώσω θα σας βάλω φώτο να μου πείτε εντυπώσεις - παρατηρήσεις - βελτιώσεις...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και απο μενα!!!

χαχαχαχαχα!!! όντως συνταξιούχα?!?!?!

τι κανεις μουμου? πως πανε τα κουραγια??

ξανθη μου εμεις θα την έχουμε σίγουρα τους πρωτους 4-5 μηνες στο δωμάτιο μας. ετσι είχαμε και τον μικρο και με βόλευε πολύ. άλλωστε χώρο σε αυτό το σπίτι δεν έχουμε. εχει μονο 1 παιδικό οπότε φτιάξαμε το παιδικό πήραμε την κουκέτα και όταν με το καλό την βγάλουμε θα κοιμάται με τον αδελφό της. στην αρχή φυσικά στην κούνια και αργότερα στο κάτω κρεβάτι οταν θα μπορει και ο μικρός να ανεβαίνει πιο εύκολα στο πανω..

εξακολουθεί να γυρίζει στο μυαλό μας η ιδεα της μετακόμισης. αν τα καταφέρουμε θα παμε σε ενα λιγο μεγαλύτερο διαμέρισμα οποτε εκεί θα εχει το καθε παιδάκι το δικο του δωμάτιο. και τοτε σίγουρα θα βγαλω τα αχτια μου για τη διαμόρφωση των δωματίων.. στο κατω κατω τι αρχιτέκτονας ειμαι χεχε!

ξανθη περιμενουμε φωτο!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Καλά και εγώ στην αρχή στο δωμάτιό μου θα την έχω την μικρή αλλά το φτιάχνουμε τώρα να είναι έτοιμο γιατί μετά θα είναι δύσκολο.

Λείπει και ο μικρός μου στο χωριό και είναι ευκαιρία με την άνεσή μας να τελειώνουμε..


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...