Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας κοριτσάκια! τι κανετε? κισάκι μπράβο είδατε και μωράκι ακούσατε και καρδούλα.. ευχομαι να συνηθίσει η ηλιάνα τη νέα κατάσταση γρήγορα.

μαράκι τι κανεις?

ξανθή μου εμείς τα λεμε και στο άλλο καφέ.. είσαι πανέτοιμη? εγω τα μαζεύω σιγά σιγά.. βάζω και πλυντήρια και σίδερο μην τα έχω για μετά.. δεν θέλω να έχει καθόλου δουλειάς το σπίτι όταν με το καλό γεννήσω..

Link to comment
Share on other sites

μαρακι κα ι ξανθη....ουτως η αλλωσ σε 4 μηνε ς θα σταματουσα..και θ αητνα πιο δυσκολο,μεχρι ποτε να θηλασω...μεγαλη δεσμευση!ειπαμε τελειος ο αποκλειστικος θηλασμος αλλαπρεπει το δευτερο μωρακι να εχιε ενα γευμα μπιμπερο να το συνηθισει...η μικρη με ειχ εκανει πιπιλα ολο το βραδυ επαιζε...τωρα τι καλα κοιμαται...και μουτε με ζηταει!μετα θα ητναπιο δυσκολο ν απαοθηλασω νομιζω

τι κανετε κουκλες????καλημερα,πηγα δευτερα ειδα το εμβρυακι ειχε καρδιακη λειτουργια αλλα πρεπει να κοψω τοθηλασμο γιατι προκαλει συσπασειςκαι μπορει ν ααποβαλλω. γιανεται πολεμος μ ετη μικρη, δε θελει μπιμπερο,δ εθελει ξενο γαλα,κοιμαται νηστικη,1 ωρα εκλαιγ εμε λυγμους και αναφιλητα ,δοκιμασα με τοποτηρακι ν απιει γαλα ηπιε λιγο μονο,μετα με το κουταλι,τελικα της εβαλα 2 κουταλιες κρεμα κοιμαμαι και μεγαλωνω και ετσι εφαγε τοπρωι...θα δουμε!τουλαχιστον αν και νηστικι ακοιμαται το βραδυ!ευχαριστω πολυ γα τις ευχες σας κουκλιτσε ςμουνα ειστε καλα!ιναι ηδη 8 μηνων οτιηταναν παριε το πηρε!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι αφού συνέχεια μιλάει στην κοιλιά και της λέει μπέμπα θα κάνω το πάρτι μου το Σάββατο και μετά πρέπει να σπάσεις τα νερά της μαμάς να βγεις έξω.Έχουμε καλύτερη πισίνα εδώ στο σπίτι να κάνουμε μαζί....χαχαχα

Αυτό γιατί του εξήγησα ότι στην κοιλιά μου το μωρό είναι μέσα στο νερό συνέχεια....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

χα χα χα χα ...βρε τον πιτσιρικο !!!

με το καλο Ξανθη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....πως περασε ετσι ο καιρος???!!!!....

Εμυ μου καλα????....ο μικρος σου???

Κισσααααααααααααααααααααααα.....κανε αυτο που νομιζεις σωστο !!!...κ εγω αυτα τα περι αποκλειστικου θηλασμου...δεν τα αντεχω να τα ακουω....η καθεμια οπως μπορει....οπως βγει.....οσο μπορει κτλ κτλ....

το ανακοινωσες σε γονεις ????


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ναι τη δευτερα με τα τογιατρο!!!σοκ σοκ σοκ!!!!αχαχχααχ!οκ ολα καλα!στη μικρη πηρα ετοιμο συμπυκνωμενο γαλα νουλακ,καιηπι ε μονη της 150μλ το βραδυκαι 70 το πρωι δεν την πιεζω καθολου οσο θελει!κι εγω το εκοψα νωριες το γαλα λεει η μαναμου!μου το εβαζε στη φαρινλακτε,κι εγω αυπνη σαν τη μικρη...τελικα μου εμοιαξε!αχαχα καλημερα ομορφες!!!!!!!!!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααααααααααα τι κανετεεε??? κισααααααααα θα τρελαθω εισαι εγκυος γλυκια μου!!!!! τι καλα!!!!! προχθες εμαθα και για την κολλητη μου οτι ειναι ξανα εγκυος στο δευτερο ενω ο γιος της ειναι 10 μηνων!!!σουπερ!!!! οι υπολοιπες τι κανετε??? λειπω εκτος Θεσ/νικης σχεδον για ολο το καλοκαιρι αφου δεν δουλευω κιολας και σας εχω χασει μονο ετσι οταν ερχομαι για να κανω εμβολιο στην μικρη και να την δει η παιδιατρος μπαινω λιγο να σας πω ενα γεια!!!τζουλι μου πως παει η μητροτητα τι κανει η μικρη σου??εμυ ξανθη μαρακι μουμου μαιρουλα μινακι μου μαριαεφη τονια γεωργια ευχομαι να ειστε ολες καλα!!! εμεις ειμαστε μια χαρα δοξα τον θεο η μικρη μου ειναι ζωηρη ολο κουνιεται και γυρναει σαν σβουρα απο μπρουμυτα ανασκελα και τουμπαλιν λεει τα δικα της και γκρινιαζει ποοοοοοοοοοολυ για τα δοντακια της !! κισα αν εχεις κανενα μυστικο γι αυτο το θεμα θα το εκτιμουσα!!!χιχιχιχιχι αν δεν πετυχω καμια σας μεσα ευχομαι να περνατε καλα και να εχουμε ολοι την υγεια μας!!!!φιλακια !!!!


xpcZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


koritsia 8elw n sas rwtisw kati..eixa periodo sts 3/06 meta apo mia vdomada afou m teleiwse eixa eleu8eri epafi k sts 18/06 m hr8e pali h periodos enw kanonika exw sta8ero kuklo 28 hmerwn..omws h gynaikologos m eipe oti eixa mia kusti k g afto m hr8e toso nwris h periodos k malista tote m efuge kiolas..k prin mia vdomada paratirousa g 5-6 meres kafe roz ygra otan skoupizomoun..ekana ena test predictor kai vgike arnitiko k ekana k xoriaki 25 meres meta tin epafi k vgike 0.1(arnitiko)..lete n eimai eggyos k n exei ginei la8os alliws s ti mporei n ofeilontai afta t ygra??

Link to comment
Share on other sites

Καλέ φύγατε όλες διακοπές;;;Μούμου,Ρίτα χαθήκατε και εσείς που κρατάτε το καφέ...

Κισσάκο πως πας με το μπεμπέ σου;;;Είσαι καλά αυτή την φορά;;;

Μπουκίτσα ακόμα διακοπές υποθέτω....

Μαράκι ακόμα πήζεις;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπονζουρ στις ομορφες !!! :D

ακομα εδω Ξανθη μου...μετραμε αντιστροφα 29/7 φευγουμε...αντε γιατι δεν κραστιεμαι αλλο :tongue:

εσυ πως πας???....πλησιαζουν οι μερες σου?

απο το Μινακι ειχαμε κανα νεο?

οι υπολοιπες εξαφανιζολ...μαλλον πλατσουριζουν στας παραλιας :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά μαράκι την άλλη Παρασκευή ε;;;Που θα πάτε;;;Πλησιάζω ναι τώρα μπήκαμε στην τελική ευθεία η διαδικασία έχει ξεκινήσει και περιμένουμε την μεγάλη έξοδο...Αλλά με τέτοια ζέστη προτιμώ να μείνει ακόμα μέσα λίγο...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...