Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Οπότε απ' όσο καταλαβαίνω,αυτό μπορεί να συμβεί και με τον προεμφυτευτικο.Να είναι ένα έμβρυο τσεκαρισμενο υγιές και κατά τη διαίρεση να προκύψει κάποια ανωμαλία..άρα είναι τελείως θέμα τύχης..

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

Μια χαρά μαράκι την άλλη Παρασκευή ε;;;Που θα πάτε;;;Πλησιάζω ναι τώρα μπήκαμε στην τελική ευθεία η διαδικασία έχει ξεκινήσει και περιμένουμε την μεγάλη έξοδο...Αλλά με τέτοια ζέστη προτιμώ να μείνει ακόμα μέσα λίγο...

Κρητη Χανια θα παμε :D

αντε με το καλο Ξανθουλαααααα μου !!!!

δλδ απο μερα σε μερα ?????? :D:D:D

με ενα πονο κοριτσακι μου :D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ευχαριστώ πολύ.Θα περάσετε σούπερ στα Χανιά...Μη ξεχάσεις να πάτε φαλάσαρνα και μπάλο...Τέλειες θάλασσες....

Ξανθη μου Φαλασαρνα θα μεινουμε :D:D:D

και μπαλλο εχω παει τουλαχιστον 10 φορες χαχαχαχχαχχα....τα τελευταια χρονια μονο εκει παμε διακοπες...φαλασαρνα κ ξερο ψωμι :tongue::tongue::tongue:

μαράκι καλημέρα! λίγη υπομονη και εφυγεςςςςςς :):)τι καλά! καλές διακοπές και καλή ξεκούραση.:)

βρε καλως το κοριτσι μας :D:D:D

τι κανεις???....πως πας???....ποτε γεννας με το καλο Εμυ???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

εχω πητ 19/8!! αρα η αντιστροφη μετρηση ξεκινησε!!!!!

καλά τα παμε δοξα τω θεω! η ζεστη τις τελευταιες μερες δεν παλευεται ευκολα! οι ζουζουνιες της μικρής μεσα στην κοιλιά μπολικες. ο μικρός εχει χαζεψει εντελώς την περιμενει και ρωτάει καθε λιγο ποτε θα βγει το μωράκι! και ο μπαμπας νομιζω οτι εχει χαζεψει με την ιδεα της κορης αν και δεν το παραδεχεται χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω πητ 19/8!! αρα η αντιστροφη μετρηση ξεκινησε!!!!!

καλά τα παμε δοξα τω θεω! η ζεστη τις τελευταιες μερες δεν παλευεται ευκολα! οι ζουζουνιες της μικρής μεσα στην κοιλιά μπολικες. ο μικρός εχει χαζεψει εντελώς την περιμενει και ρωτάει καθε λιγο ποτε θα βγει το μωράκι! και ο μπαμπας νομιζω οτι εχει χαζεψει με την ιδεα της κορης αν και δεν το παραδεχεται χαχαχα

αντε μπραβοοοοο με το καλοοοοοοοοοοοο Εμυ μου :D:D:D

να ρωτησω..εχετε εξηγησει στο μικρο πως το μωρο δεν θα ειναι στην ηλικια του????:tongue::tongue::tongue:...χαχαχχαχχχα....ο αδεφος μου οταν γεννηθηκαμε με την αδερφη μου περιμενε να ειμαστε στο υψος του...στην ηλικια του....κ ενω ανυπομονουσε μολις μας ειδε...(βασικα ενα μωρο περιμενε 2 βγηκαμε...αλλη ιστορια αυτο :tongue: ).....κατεβασε κατι μουτρααααααααα αλλο πραγμα....τον ρωταει λοιπον ο πατερας μου : βρε εσυ δεν περιμενες πως και πως το μωρο ?...και τελικα σου φεραμε 2 μωρα?''.....και απανταει ο αδερφος μου : ''μπορεις εσυ να παιξεις μπαλλα με αυτα????''' χαχαααχχαχαχαχχααχα :tongue::tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

αντε μπραβοοοοο με το καλοοοοοοοοοοοο Εμυ μου :D:D:D

να ρωτησω..εχετε εξηγησει στο μικρο πως το μωρο δεν θα ειναι στην ηλικια του????:tongue::tongue::tongue:...χαχαχχαχχχα....ο αδεφος μου οταν γεννηθηκαμε με την αδερφη μου περιμενε να ειμαστε στο υψος του...στην ηλικια του....κ ενω ανυπομονουσε μολις μας ειδε...(βασικα ενα μωρο περιμενε 2 βγηκαμε...αλλη ιστορια αυτο :tongue: ).....κατεβασε κατι μουτρααααααααα αλλο πραγμα....τον ρωταει λοιπον ο πατερας μου : βρε εσυ δεν περιμενες πως και πως το μωρο ?...και τελικα σου φεραμε 2 μωρα?''.....και απανταει ο αδερφος μου : ''μπορεις εσυ να παιξεις μπαλλα με αυτα????''' χαχαααχχαχαχαχχααχα :tongue::tongue::tongue::tongue:

χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!

το ίδιο είχε γίνει με την αδελφή μου και οταν ειχε ερθει η μικρότερη αδελφή στο σπίτι.. μεγάλη απογοήτευση!!χαχαχα

ο μικρός ξερει οτι θα ειναι μωρό και του το λέω και εγω αλλά ειδε και την ξαδελφούλα του που γεννηθηκε πριν απο 5 μηνες και ξερει τι να περιμενει..και οταν ειχα παρει τα ρουχαλάκια φορμακια κλπ τα εβαζε μπροστά του και ελεγε τοσο μικρό θα ειναι το μωρό εγω ειμαι πολύ ψηλός! κανει και τα χεράκια σε σχήμα αγκαλιάς και λεει ετσι θα το κρατάω το μωρό! ε τι στο καλό κατι θα εχει καταλάβει!! :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κουκλες!!!!μπουκιτσα αλοιφη μουντισαλ και ντεπονακι που κι που αν κι εμενα δεν της εκανε τιποτα το ντεπον!μαρακι καλα να περασεις!ξανθη κα εμυ αντε να τελειωνετεεεεεεεεεεε


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

χαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!

το ίδιο είχε γίνει με την αδελφή μου και οταν ειχε ερθει η μικρότερη αδελφή στο σπίτι.. μεγάλη απογοήτευση!!χαχαχα

ο μικρός ξερει οτι θα ειναι μωρό και του το λέω και εγω αλλά ειδε και την ξαδελφούλα του που γεννηθηκε πριν απο 5 μηνες και ξερει τι να περιμενει..και οταν ειχα παρει τα ρουχαλάκια φορμακια κλπ τα εβαζε μπροστά του και ελεγε τοσο μικρό θα ειναι το μωρό εγω ειμαι πολύ ψηλός! κανει και τα χεράκια σε σχήμα αγκαλιάς και λεει ετσι θα το κρατάω το μωρό! ε τι στο καλό κατι θα εχει καταλάβει!! :)

χαχαχαχαχχαχαχα....ΟΚ εχει καταλαβει το παιδι :D:D:D

γεια σας κουκλες!!!!μπουκιτσα αλοιφη μουντισαλ και ντεπονακι που κι που αν κι εμενα δεν της εκανε τιποτα το ντεπον!μαρακι καλα να περασεις!ξανθη κα εμυ αντε να τελειωνετεεεεεεεεεεε

Κισααααααααααααααααααααααααααααααα:D:D:D

τι κανεις μαρη????/

πως πας με την εγκυμοσυνη????...ολα καλα???

ΠΕΣΤΑ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D

η Κισοκορη???? καλα? :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

mia xara ειναι σε λιγο καιρο θα ανεβασω φωτο απο γαμοβαφτισιαααααααααα!εκοψε τοθηλασμοκαι κοιμαται το βραδυ επιτελους......


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! τι κάνετε? όλα καλά?

χάθηκα το ξέρω αλλά... το πρωί δουλειά (αρχίσανε οι άδειες) και όταν γυρνάω σπίτι ξερένομαι στον ύπνο...

Βλέπετε το σπορί μου, μου τραβάει πολύ ενέργεια....:D

και ναι είμαι έγκυος :D:D 8 εβδομάδων και 4 ημερών!!!!!!

πήγα γιατρό ακούσαμε καρδούλα και είναι όλα Σούπερ. Το μόνο που κάνω ενέσεις Clexan, χάπια salospir και ένα άλλο που δεν καλοθυμάμαι που είναι για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα και αυτό με μαστουρώνει άσχημα δεν μπορω να παρω τα πόδια μου, θέλω να κοιμάμαι συνέχεια.

Κατα τα άλλα περιμένω να περάσει και η αυριανή μέρα για να φύγω για διακοπούλες.

Κισσάκι, μαζί θα γεννήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

ριτακιμουυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!σουπερ!τι ευχαριστα νεαα!!!αντε να γεμιζουμ εεγκυουλες στο καφε!αντ ελεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!οαλ καλα θ απαν κουκλα!υπομονη!καλημερα σε ολες!!!ποτε εχει ςπητ?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

ολα θα πανε σουπερ!μη φοβασαι τιποτα!η ενεση ειναι για καλο!την κανεις μονη σου?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι νεα ειναι τουτα??????

Ριτακι μου με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Να εχεις μια ΥΠΕΡΟΧΗ εγκυμοσυνηηηηηηηηηηη :D:D:D

αντε γεμισε το καφε μας με εγκυουλες παλι :D:D:D.....αυτο το μηνα ερχεται η δευτερη φουρνια μωρων....κ εσεις μας ετοιμασατε με την Κισα την 3η φουρνια μωρων :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D

αχ τι ωραιαααααααααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...