Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

καλημεραααα!!! καλε πως τα πετατε ετσι και εξαφανιζεστε?

Ριτακιιιιιι??? πες...πως (οχι πως εγινε,αυτο το ξερουμε), τι , που, ο αντρας... το ενα το αλλο...πες τα ολα...

Μαρακι μου τι κανεις?

Κισακι πως πας? η Κισοκορη?

η Ξανθουλα? το Μινακι? Το τζουλακι?

η Αγγελικουλα τι κανει? η Μαιρουλα ?!?!? τις χασαμεεεεε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑ

Ριτακιιιιιιι τελεια νεαααα!!!! Να πάνε ολα καλά κοριτσάκι μου ευχομαι, να μπορεσεις να ηρεμησεις (οσο γινεται) και να απολαυσεις την εγκυμοσύνη σου.

Τα υπολοιπα κοριτσακια μου τι κάνουν?? Εμεις τωρα καλα ηρεμια, ειχαμε διάφορα αλλά ευτυχως ολα τακτοποιήθηκαν. Ετοιμαζόμαστε για διακοπες, 6/08 φευγουμε για Κεφαλονια.

Μουμου, Εμακι, Ξανθουλα, Μαπακι, Ριτακι, Γιωργιτσα, Μπουκιτσα, Κισακι, Τζουλακι, Μινακι, Μαρια εφη και σε οποια ξεχασα φιλακιαααααα

ααα... Η Μαιρούλα βαφτιζει τον γλυκα της την κυριακη και τρεχει.. ειχε φύγει και για Πορο και γι'αυτο εξαφανιστηκε.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδιαααααα :D:D:D

Τονιαααααααααααααααα ΟΒΕΡ....φφφφφφ.....1...2....1 :tongue:

αντε πλησιαζουν κ σενα οι διακοπες !!!

να πατε κ να περασετε καλα !!!....φιλια στον μικρο σου :D:D:D

Με το καλο ο μικρος της Μαιρουλας μας να βαφτηστει...ονομα ξερουμε???

οι υπολοιπες τι κανετε???....Ξανθη μας πως εισαι????...μιλησες με τη γιατρο?

σημερα εχω τρελο πηξιμο...αν δεν τα καταφερω να ξαναμπω...καλο σ/κ σε ολες σας :D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απομενα!κουκλες δεν προλαβα προχτες γιορταζαν ημικρη με τον παππου της,χτες ειχε γενεθλια ο καλος μου...και του παρτυ γινοταν!δεν προλαβα τις φωτο!θα διαλεξω τις καλυτερες γιατι εχω και πολυ υλικο καιθα ανεβασω!καλο σαβ-κο!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά σήμερα.Πήγα τελικά νοσοκομείο χθες έφτασα μέχρι 60 συσπάσεις μου είπε έχουμε ακόμα και γύρισα σπίτι.Βασικά ο άντρας μου φταίει εγώ δεν θα πήγαινα αλλά επειδή σήμερα θα λείπει όλη μέρα φοβήθηκε μήπως γεννήσω.Δεν με άκουσε που του είπα έχω ακόμα....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ριτάκι μου τί τέλεια νέα είναι αυτά????? Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι!!!!!Κοπέλα μου όμορφη εύχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!Μην μασάς με τις ενεσούλες, είναι μόνο για καλό!!!!!Άντε Κισάκι και Ριτάκι θα γεννήσετε μαζί!!!! Τ-έ-λ-ε-ι-α!!!!!!

Κισάκι μου δεν θυμάμαι αν σου ευχήθηκα!!!Με το καλό αγάπη μου!!!!!!!Αυτή τη φορά λες να είναι παίδαρος??Η θα κάνεις ακόμα μία κουκλάρα? Να χαίρεσαι κόρη και άντρα για γιορτή και γενέθλια αντίστοιχα!Πάντα χαρές και πάντα ευτυχία στο σπιτάκι σας!

Η επόμενη φουρνιά μωρών που λες Μαράκι θα είναι με εσένα και τη Μουμού μας!!!Σίγουρα όμως!!!Καλά να περάσεις στα Χανιά by the way, κάνε βουτίτσες και για μας!!

Ξανθούλα κι Εμάκι με έναν πόνο!!!!!!!!!!Όλα καλά να πάνε! Σύντομα θα κρατάτε τα κοριτσάκια σας αγκαλίτσα και θα λιώνετε από αγάπη!

Το Μινάκι μας πού έχει χαθεί κοριτσάκια? Είχε καμιά νέα της?

Τόνια μου καλά είσαι???Τί κάνει ο πιτσιρίκος?

Μαριαεφάκι?

Μπουκίτσα μου τέλεια μου φαίνεται η μητρότητα. Εξαντλητική αλλά υπέροχη!!!

Αγγελικούλααααααα!Δώσε πολλά φιλάκια στον τέλειο γιο, όλο γέλια είναι ο καλός μου στις φωτογραφίες, συγκινούμαι πάρα πολύ που τον βλεπω τόσο χαρούμενο συνέχεια...

Εμείς όλα καλά, η μικρή μεαγαλώνει κι όλο κάνει καινούρια πραγματάκια. Φωνούλες, ναζάκια, χαμογελάκια...Μας κοιτάει (για την ακριβεια μας παρακολουθεί συνεχώς-είναι λίγο spooky αυτό χαχα), αρχίζει να πιάνει αν της βάλεις κάτι στο χεράκι της, σηκώνει το κεφαλάκι της...γενικά είναι μια γλύκα!!Εγώ έχω βγει εντελώς off αλλά είναι πολύ όμορφα!

Φιλιά σε όλες!!!


6237481d19.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια, καλη βδομαδα! τι κανετε? τι νεα εχουμε?

Τζουλακι τι κανεις? που βρισκεσαι?ελλαδα? μπραβο η μικρη σας!!

Κισακι? Ριτακι? πως πατε?

Η Ξανθούλα τι εγινε?

Το Εμακκι? Τονινοοοοο συνταξιουχα?

Το Μινακι ειναι καλα αλλα εχει τρεχαματα με την δουλεια της... .

κι εγω καλα ειμαι...

Μαρακιιιιιι τι κανεις αγαπηηηηη?!?!???!?!?!?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα Ξανθουλα.... αντε κανε κουραγιο...οπου να ναι θα ρθει η μικρουλα και θα ανακουφιστεις....

εγω εδω, ησυχα στη δουλεια,ειχα φυγει λιγακι τωρα απο σεπτεμβρη αν ολα πανε καλα...

εσυ δεν ρωταω....

Link to comment
Share on other sites

kalημερα κουκλιτσες μου μολις ηρθα δουλεια απο χαλκιδικη κατευθειαν,τζουλακι ευχαριστω πολυ για τις ευχες!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Μη ρωτάς άστο.Αλλά θα φύγω καλέ και εγώ..Από το σπίτι θα πάω στο νοσοκομείο.χαχαχα του χρόνου που θα είμαι όλο το καλοκαίρι ελεύθερη θα βολτάρουμε 3 μήνες....

Χαλκιδική ε;;;Κάνατε μπανάκι;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

εννοειται ξανθουλι!!!!απο μπανακι αλλο τιποτα!κιεγω τιυ χρονου χαλκιδικημε 2 μωρα......θα σηκωνω λες ρο συγκροτημα στοποδι?


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...