Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

ολα θα πανε σουπερ!μη φοβασαι τιποτα!η ενεση ειναι για καλο!την κανεις μονη σου?

Το ξέρω πως είναι για καλό αλλά αν δεν γίνει και η αυχενική δεν θα ηρεμήσω.Μου έδειξαν στο φαρμακείο και την κάνω μόνη μου, η πλάκα είναι οτι αυτή που μου έκαναν εκέι έγινε μια τεράστια μελανιά ενώ για την ώρα εγω δεν έχω κάνει καθόλου μελανιές στις επόμενες πο έκανα μόνη μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε τι νεα ειναι τουτα??????

Ριτακι μου με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!

Να εχεις μια ΥΠΕΡΟΧΗ εγκυμοσυνηηηηηηηηηηη :D:D:D

αντε γεμισε το καφε μας με εγκυουλες παλι :D:D:D.....αυτο το μηνα ερχεται η δευτερη φουρνια μωρων....κ εσεις μας ετοιμασατε με την Κισα την 3η φουρνια μωρων :D:D:D :D:D:D :D:D:D :D:D

αχ τι ωραιαααααααααααααααααααααααααααααααααααα :D:D:D

ευχαριστώωωω !!! Μαράκι και στα δικά σου!!!!! πάντως να ξέρεις η συνταγή είναι ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ και τσούπ θα έρθει το ζουζουνάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ριτάκι με το καλό κούκλα μου όλα να πάνε καλά αυτή την φορά και να κρατήσεις αγκαλιά ένα γερό μωράκι.Ε και που είσαι κόψε το τσιγάρο εντάξει;;;;

Μαράκι και στα δικά σου εσύ και η μούμου μας μείνατε άντε για πάρτε σειρά κυρίες μου....


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ριτάκι με το καλό κούκλα μου όλα να πάνε καλά αυτή την φορά και να κρατήσεις αγκαλιά ένα γερό μωράκι.Ε και που είσαι κόψε το τσιγάρο εντάξει;;;;

Μαράκι και στα δικά σου εσύ και η μούμου μας μείνατε άντε για πάρτε σειρά κυρίες μου....

Ευχαριστώ και εσύ με το καλό νμα δεχτείς τη μπέμπα σου :D

όσο για το τσιγάρο, έτσι κιαλιώς το έυτασα στα 4-5 μαξιμουμ την ημέρα και σιγά σιγα θα κοπεί τελείως. άσε που μερικές φορές με ενοχλεί οπότε το βλεπω να το κόβω πολυ γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι θα το κάνεις για το σποράκι σου...Και μη μασάς για τις ενέσεις είναι για το καλό σας θα σκέφτεσαι...Όλα καλά θα πάνε αυτή την φορά και τέλη Φεβρουαρίου θα έχεις αγκαλιά το μωρό σου....

Εμείς κοντεύουμε μάλλον από τις 2 το βράδυ έχω έντονες συσπάσεις και συνεχίζονται ακόμα αν δω ότι πάει έτσι το απόγευμα θα πάρω την γιατρό μου τηλέφωνο να δω τι θα μου πει...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ριτάκιιιιι! μπράβο βρε κορίτσι! ολα καλα θα πανε και μη μασας με τις ενεσούλες μια συνηθεια ειναι και εγω τις εκανα εχω 2 εβδομαδες που τις εκοψα.. σε λιγο θα τις κανεις και ουτε που θα το σκεφτεσαι! καλη συνεχεια:) :):):)

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω πως είναι για καλό αλλά αν δεν γίνει και η αυχενική δεν θα ηρεμήσω.Μου έδειξαν στο φαρμακείο και την κάνω μόνη μου, η πλάκα είναι οτι αυτή που μου έκαναν εκέι έγινε μια τεράστια μελανιά ενώ για την ώρα εγω δεν έχω κάνει καθόλου μελανιές στις επόμενες πο έκανα μόνη μου.

ααα...να σε εχουμε στα υποψιν δηλαδη....:tongue::tongue::tongue:...αφου εισαι κ ελαφροχερααα χαχαχαχχαχαχαχαχα

ευχαριστώωωω !!! Μαράκι και στα δικά σου!!!!! πάντως να ξέρεις η συνταγή είναι ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ και τσούπ θα έρθει το ζουζουνάκι.

ευχαριστω κοριτσι !!!

Ριτάκι με το καλό κούκλα μου όλα να πάνε καλά αυτή την φορά και να κρατήσεις αγκαλιά ένα γερό μωράκι.Ε και που είσαι κόψε το τσιγάρο εντάξει;;;;

Μαράκι και στα δικά σου εσύ και η μούμου μας μείνατε άντε για πάρτε σειρά κυρίες μου....

καλημερα Ξανθη!!! ευχαριστουμεεεεεε :D

να παρεις τη ντοκ τηλ !!!

ναι εμεις μειναμε.... η τελευταια να κλεισει την πορτα ....ΜΟΥΜΟΥΚΑΑΑΑΑ...ασε θα την κλεισω εγωωωωω :tongue::tongue::tongue:

ριτάκιιιιι! μπράβο βρε κορίτσι! ολα καλα θα πανε και μη μασας με τις ενεσούλες μια συνηθεια ειναι και εγω τις εκανα εχω 2 εβδομαδες που τις εκοψα.. σε λιγο θα τις κανεις και ουτε που θα το σκεφτεσαι! καλη συνεχεια:) :):):)

καλως την !!!

πως εισαι εμυ μου???

Πωωωωωωωωωωωω....εχει μοσχομυρισει μωρουδιλα το καφε μας :D:D:D


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

όλα συνήθεια είναι το ξέρω, αλλά τώρα που είναι ακόμα αρχή νιώθω περίεργα.

Μεέναν πόνο έυχομαι και στις δυο σας :D

Δεν σας είπα στους δικούς μου δεν έχω πει τίποταακόμα ο'υτε η μάνα μου δεν το ξέρει θα τους το πω αφού θα κάνουμε την αυχενική.

Link to comment
Share on other sites

καλεεεεε...... καλε Μαριαααααα!! μηπως κανουμε κατι λαθος?!!?

Μπραβο Ριτακι!! μπραβο κοριτσαρα!!! με το καλο ενα γερο μωρακι!!

μπραβο!!

ΕΜακι και η κοιλιτσα σου?

Ξανθουλα?

Κισακι??!

τι κανετε καλε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλεεεεε...... καλε Μαριαααααα!! μηπως κανουμε κατι λαθος?!!?

Μπραβο Ριτακι!! μπραβο κοριτσαρα!!! με το καλο ενα γερο μωρακι!!

μπραβο!!

ΕΜακι και η κοιλιτσα σου?

Ξανθουλα?

Κισακι??!

τι κανετε καλε?

τι λαθος μαρη???....απο οσο ξερω ενας τροπος μονο υπαρχει :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

χμμμ... κι εγω αυτο σκεφτηκα μολις τωρα....

μηπως να βρουμε αλλη σταση???

Κολιατσου? Λυσσιατρειο?

χα χα χα χα χα χα .....:tongue:

ΟΚ .......ριξε μια ματια στα δρομολογια :tongue::tongue::tongue:

http://www.oasa.gr/

χαχαχαχαχααχχαα :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...