Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

Πολυ ευχαριστώς αλλά μάλλον θα τα χαλάσουμε αν έρθω να σου μαγειρέψω λόγω θερμίδων :tongue: :tongue:

Μια χαρα ειναι ο μικρός εξελίσσεται σε μεγάλο απατεωνάκο.. επειδή τον έχουμε κακομάθει με δώρα και παιχνίδια είπαμε να σταματήσουμε και του ειπαμε οτι μονο τον δεκεμβριο ο αγ. βασιλης πια δώρα..

οποτε εχθές μου λέει:

Μαμά σε παρακαλώ θα μου παρετε ένα δώρο??

Οχι

Σε παρακαλωωω

Οχι αφού ειπαμε ο αγ. βασιλης και τα λοιιπα και τα λοιπα

Εεε μαμα δεν εισαι εντάξει αφού το σε παρακαλώ σημαίνει..."Ναι παιδάκι μου θα σου το πάρουμε"!!!!

Ξέρεις επειδή αν ζηταει νερο κλπ του λεμε οτι πρέπει να λέμε σε παρακαλώ εεε ειπε να το εφαρμόσει γενικώς


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πολυ ευχαριστώς αλλά μάλλον θα τα χαλάσουμε αν έρθω να σου μαγειρέψω λόγω θερμίδων :tongue: :tongue:

Μια χαρα ειναι ο μικρός εξελίσσεται σε μεγάλο απατεωνάκο.. επειδή τον έχουμε κακομάθει με δώρα και παιχνίδια είπαμε να σταματήσουμε και του ειπαμε οτι μονο τον δεκεμβριο ο αγ. βασιλης πια δώρα..

οποτε εχθές μου λέει:

Μαμά σε παρακαλώ θα μου παρετε ένα δώρο??

Οχι

Σε παρακαλωωω

Οχι αφού ειπαμε ο αγ. βασιλης και τα λοιιπα και τα λοιπα

Εεε μαμα δεν εισαι εντάξει αφού το σε παρακαλώ σημαίνει..."Ναι παιδάκι μου θα σου το πάρουμε"!!!!

Ξέρεις επειδή αν ζηταει νερο κλπ του λεμε οτι πρέπει να λέμε σε παρακαλώ εεε ειπε να το εφαρμόσει γενικώς

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ελιωσααααα :tongue::tongue::tongue:

χα χα χα χα χα

βρε τον τσαπερδονοοο!!


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

και που να ακουσεις να το λεει .. που αλλαξε και την φωνη του για να μου το πει ...

ακου αλλο ένα καλό

την προηγούμενη εβδομάδα με την επιστολη του σαμαρα στους ευρωπαίους βλέπουμε ειδήσεις με τον στέλιο, ο Κων/λης στο πατωμα παιζει μου λεει κάποια στιγμή ο στέλιος ειδες τι τους έκανε ο σαμαρας με την επιστολή? πεταγεται λοιπον ο μικρος και λεει το θεϊκο... Ναι τους έκανε μαλακες!!!!! κοκκαλο εμεις!!!

και δεν βρίζει ουτε το είχαμε συζητήσει πριν να πεις οτι κάτι άκουσε.. ποιος ξερεις πως του ήρθε....


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

και που να ακουσεις να το λεει .. που αλλαξε και την φωνη του για να μου το πει ...

ακου αλλο ένα καλό

την προηγούμενη εβδομάδα με την επιστολη του σαμαρα στους ευρωπαίους βλέπουμε ειδήσεις με τον στέλιο, ο Κων/λης στο πατωμα παιζει μου λεει κάποια στιγμή ο στέλιος ειδες τι τους έκανε ο σαμαρας με την επιστολή? πεταγεται λοιπον ο μικρος και λεει το θεϊκο... Ναι τους έκανε μαλακες!!!!! κοκκαλο εμεις!!!

και δεν βρίζει ουτε το είχαμε συζητήσει πριν να πεις οτι κάτι άκουσε.. ποιος ξερεις πως του ήρθε....

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ....δεν υπαρχει αυτο χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα !!!!

σου τα πεταει εκει που δεν το περιμενεις...κ δεν λεει βρισια για να την πει...το λεει εκει ακριβως που πρεπει...εχει αντιληψη το παιδι!!! χαχαχαχαχα :tongue:...φιλησε τον μουυυυυυ


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η δουλειά πως πάει?

δυστηχως ολο κ πιο χαλια...αστα...εδω δεν εχει ο κοσμος να φαει...διαφημηση θα κανει?...το ενα περιοδικο κλεινει μετα το αλλο...και οι διαφημιστικες επισης....να ναι καλα ο λαλακας του αλτερ....μας εχει βουλιαξει ολους.....αλυσιδα παει ολο αυτο.....αστα....τι να κανουμε ομως???...υπομονη για οσο αντεξουμε....

η δουλεια του στελλιου?

εσυ συνταξη πηρες???


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

πολλες καλησπερες κοριτσαρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κατερινουλες πολυχρονες οτι επιθυμειτε! τονιαααααααααααααααααα να χαιρεσαι τον συζηξ! μπαπακι με ξεχασες ορε? περιμενω να κανω κορμι φιδισιοι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχα

εμακι τα καλυτερα νεα περαστικα και αγυριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κοριτσια σημερα παιθανα και ξαναγυρισα σε 10 λεπτα! σοκ εγκεφαλικο οοοοοοοοοοοοολα μαζι! ακουστε τι επαθα η δολια μανα!

κατα τισ 1 τομεσημερι μου ηρθε η γυναικα να κατουρησω με το μπαρδον κιολας! ο κωνσταντινουλης αλωνιζε στο σπιτι ειχα κλεισει μπαλκονοπορτες φυσικα κουζινα και περιφεροταν στο υπολοιπο σπιτι βγαινω απο την τουαλετα αφαντος ο νεοσ!!!!!!!!!!!!!!!! κοριτσια εψαχνα και φωναζα επι 10 λεπτα και ουτε τον εβλεπα ουτε τον ακουγα δεν μπορω να σας περιγραψω την ταραχη γιατι οκ δεν μπορουσε να φυγει το ξερω αλλα αυτη η υσηχια με τρομαζε που νομιζα οτι κατι επαθε και δεν μπορει να μου μιλησει !!!!!!!!!!

και εκει που τρχω σαν την τρελη μεσ το σπιτι και φωναζω μεταξυ εγκεφαλικου και εμφραγματος ανοιγω την πορτα του δωματιου για 1000στη φορα και ηταν πισω απο την πορτα σκασμενος στα γελια και μου κανει ΤΣΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μεχρι να συνελθω και να καταλαβω τι εχει γινει νομιζω ασπρισαν τα μαλλια μου τωρα το σκεφτομαι και γελαω αΛΛα εκεινη την ωρα πφφφφφφφφφφφφφφφφφφ!

τεσπα ηθελα να πω τον πονο μου θα προσπαθησω να μπω αυριο αντε φιλακια και ονειρα γλυκα1!!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα,

κουκλες τι κάνετε? Είχα προβλημα με το ιντερνετ τις προηγούμενες ημέρες και δεν προλαβα να μπω, αλλά από ότι βλέπω γενικώς έχει πέσει πολύ ερημιά.

Ελπίζω να ειστε όλες καλά.

Μαρακι μου ξανθο μου κοριτσι εσύ εννοω ότι ξεχασα τον κωδικο και δεν μπορω να μπω στο email αρα ότι και να στείλεις δεν θα μπορέσω να το πάρω γι'αυτο στείλε πμ. Οσο για τον Κων/λη γέλασα μεν διαβαζοντας τα καμωματα του αλλά σε φαντάστηκα μες την απόγνωση να ψάχνεις απαπαπαπα.... αλλά ΤΣΑΑΑΑ??!!!! ΦΟΒΕΡΟΣ

Φιλια πολλα σε όλες.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια κοπελιες που χαθηκατε ολες καλε???????

Εμεις πηγαμε γιατρο την Τεταρτη ολα καλα η μικρη εφτασε 1700 γραμμαρια αλλα το βαρος μας το δινει το υψος μας καθοτι 2μετρες οχι μην ειναι μονο η μουμουκα η 2μετρη εδω μεσα χαχαχαχχαχαχα

Τωρα κατα τα αλλα αγχος πολυ γιατι πηγαμε ωρλ το φυστικακι μας και η ακοη μας ειναι στο 50% οποτε πρεπει να της βαλουμε σωληνακια στα αυτακια και δεν ξερω αν γινετε η επεμβαση στην Ροδο αν δεν γινετε θα πρεπει το αγαπακι μου να παει Αθηνα με τον μπαμπακα μας γιατι εγω δεν μπορω να παω μαζι αυτα τα καλα και τα κακα μας νεα καθε χρονο και κατι μας βγαζει το φυστικακι μας


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μινακι περαστικά στην Ελισσάβετ, μακάρι να γίνετε στην Ροδο να μην έχεις και το αγχος που θα είναι μακρυα το παιδί. Οσο για την μπουμπούκα ολα καλά μπράβο, αντε να ανέβει και λίγο ο μεσος όρος ύψους του καφέ!!!

Κοριτσάρες μου που είστε??

Μουμουκα, Μαπακι, Κισάκι, Βυσσινακι, Μαράκι, Μαρια εφη, Εμακι, Ξανθούλα, Μπουκίτσα, Γιωργίτσα, Τζουλάκι, Σούλακι και Μαργκοτάκι πολλα πολλα φιλια.

Καλό Σαββατοκύριακο.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Καλη εβδομάδα,

Ριτακιιιιι που εισαι αγάπη? Συγνωμη που δεν σε εψαξα τις προηγουμενες μέρες, σε περιμένωωωω

Οι υπόλοιπες γυναίκες που είστεεεε??? Ερήμωσε το καφέ μας, αντε ελατε.

Φιλια πολλαααααα


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...