Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έβαλα ένα λόγω ηλικίας 38 μ είπαν λόγω υψηλού κινδύνου θα βακω ένα 5 ΑΑ. Μ το χαρακτήρισαν άριστο τώρα ο θεός ξέρει ! Αχ μακάρι να τα λέμε τα ευχάριστα μαζί ! Εσυ ;;;

      Και εγώ ένα έβαλα, 5ΑΑ και είμαι 39. Φοβόμουν να τα βάλω και τα δύο,γιατί όταν ήμουν έγκυος στην κόρη μου,είχαμε βάλει δυο και το άλλο εμβρυο είχε παλινδρομήσει.Ειχα τρομάξει τοσο πολύ,που είχα πει πως δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβάλω δύο μαζι.Θαυμαζω τις γυναίκες που γεννούν δίδυμα,είναι πολύ δύσκολη κύηση.Θα κάνεις τεστ τελικά αύριο η θα κάνεις μόνο χοριακη?

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

καλησπερες κοριτσια ποποπο γκρινια ρε μουμου ενταξει και τι θα γινει αν πΑς καραιβικη??? ????????????????????????????????? χαχαχαχαχαχαχαχα για αυτο σου λεω αν σου τα φερει ο αη βασιλης τα εισητηρια δωστα σε μενα σου παρκαρω τον γλυκα και φευγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχα οι υπολοιπες που γυρνατε???????????????????????


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας...

Κισσάκο κράτα γερά μπέμπη κάτσε στη μάνα σου λίγο ακόμα βρε μη κάνεις καμιά εξόρμηση τώρα...

Καλά είσαστε όλες;;;Εμείς μεγαλώνουμε και κάνουμε νάζια και γλύκες και έχουμε τρελαθεί οικογενειακώς....Η μικρή στο κέντρο του ενδιαφέροντος όλων το απολαμβάνει...

Φιλιά πολλά σε όλες σας!!!


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

kalhmera πηγα χτες στο γιατρο καλα ειμαι,συγκρατημενη αισοδοξια,αν καιμε περιμενουν 35-36 εβδ να γεννησω!ειδωμεν!

καλημερα Κισσα μου!!!

γιατι ετσι παιδι μου? βιαζεται το μπεμπε να βγει???

Καλημέραααα

Κισακι μου μπραβο έτσι με προσοχή να περάσουν οι εβδομάδες να έχεις τον γιόκα σου γερό και δυνατό. Η Ηλιάννα τι κάνει?

Μινάκι τι έγινε ο πεθερός σου, η μικρή με το αυτάκι, με την μπέμπα όλα καλά??

Ριτακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ελπίζω να με άκουσες εμφανίσου!!!!!

Μουμου, Μαπακι, Μαιρούλα, Εμάκι, Ξανθούλα, Βυσιννάκι, Μαριαέφη, Τζουλακι, Μπουκίτσα,Σούλιτσα,Μαργκοτάκι, Γιωργίτσα πολλα πολλα φιλιά

καλημεραααα Τονιααα ΟΒΕΡ!!!

γραψε κανα σκηνικο με Κωνσταντινουλη να χαρουμε καλεεεε :D

κοριιιτσιαααα τι κανετε? που ειστε?

Κισακο,κατσε στ'αυγα σου λεμε.... λεμε γιατι σε λιγο θα τρεχεις και δεν θα φτανεις! λεμε

Μαρακιιι... ου ου ου ..φιλιαααα

Τονινο τι κανεις?ο Κωνσταντινουλης?

Μαιρουλα που εισαι?εμφανισου?

η Μαριαεφη που βρισκεται ξερει κανεις?

Μινακιιιιι...τι νεα?!?!?!?!

Βυσσινακι ετοιμαζεσαι?

εγω τρεχω...τρεχω.... τρεχω.... χαμος..... νυσταζω...

θελω αδεια....

να παω Καραιβικη

να μην τρεχω αλλο...

ουφ....

αγιε μου ΒΑσιλη, στειλε 2 εισητηρια για Καραιβικη και μια μεγαλη βαλιτσα να βαλω την Ξανθοπουλου μεσα *(της το χω ταξει μην γκρινιαζετε)

α ρε μουμου...λοβ γιου καργααααααααααααα:tongue::tongue::tongue:

οταν τα σρτειλει ο σαντα ριξε μια φωνη να κατεβασω μαγιο....κουβαδακια κλτ κλτ....:tongue::tongue::tongue:

καλησπερες κοριτσια ποποπο γκρινια ρε μουμου ενταξει και τι θα γινει αν πΑς καραιβικη??? ????????????????????????????????? χαχαχαχαχαχαχαχα για αυτο σου λεω αν σου τα φερει ο αη βασιλης τα εισητηρια δωστα σε μενα σου παρκαρω τον γλυκα και φευγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχα οι υπολοιπες που γυρνατε???????????????????????

χαχαχαχαχαχαχαχαχα....παρκαρε τον σε μενα....αφου γυρισω απο Καραιβικη :tongue::tongue::tongue:

Καλημέρα σας...

Κισσάκο κράτα γερά μπέμπη κάτσε στη μάνα σου λίγο ακόμα βρε μη κάνεις καμιά εξόρμηση τώρα...

Καλά είσαστε όλες;;;Εμείς μεγαλώνουμε και κάνουμε νάζια και γλύκες και έχουμε τρελαθεί οικογενειακώς....Η μικρή στο κέντρο του ενδιαφέροντος όλων το απολαμβάνει...

Φιλιά πολλά σε όλες σας!!!

καλημερα Ξανθουλαααααααα :D:D:D

δωσε φιλι στα τεκνα σου απο μεναααααααααααααα

αχ τα πρωτα της Χριστουγενναααα...τι ωραιααααααααααα!!!!

kalhmera koritsia!εχω πολληυπερενταση...γενικα!

ψιττττ χαλαρωσε λιγο μην ανεβω πανω ΟΚ????:tongue:

οι υπολοιπες τι κανετε???? γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα ωραιες μου κιουριες τι κανετε? Ξανθη καλα εισαι ζουζουνα μου? Κισακι χαλαρωσε λιγο βρε καλη μου μουμακι ολο τρεχεις σαν το βεγγο και εςυ χαχα. Μπαπακι μου ξεχασα να σου απαντησω νυφικο το νεο ετος θα κοιταξω! Τονινακι μαρακι εφακη ριτακι τι κανετε?


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα τι κανεις κοριτσακι. Ειμαι σχετικα καινούργια εδω αλλα σας διαβαζα οπως ειχα πει και στα κοριτσια. Το παιδακι σου τι κανει? Ο αντρας σου? Τσουπρες μετεφεραν το θεματακι μας! Αν δω οτι δε μπαινετε θα σας στειλω πμ! Φιλακια πολλα σε ολες!


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικουλα τι κανεις κοριτσακι. Ειμαι σχετικα καινούργια εδω αλλα σας διαβαζα οπως ειχα πει και στα κοριτσια. Το παιδακι σου τι κανει? Ο αντρας σου? Τσουπρες μετεφεραν το θεματακι μας! Αν δω οτι δε μπαινετε θα σας στειλω πμ! Φιλακια πολλα σε ολες!

Καλησπερα Βυσσινακι γλυκο!!! Καλως ορισες!!! Καλως σε βρηκαμε!!! Το παιδακι μου οσο παει και με ξετρελαινει....αχ ερωτας μεγαλος σου λεω...γι αυτον κ στην κολαση πηγαινω χιχιχιχιχιχιχι


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μιας και αύριο πρωί μετά την γιορτή στο σχολείο θα φύγουμε για διακοπές για τα Χριστούγεννα εύχομαι καλές γιορτές σε όλες μας να περάσουμε σούπερ!!!φιλιά πολλά σε όλες.

Κισσάκο εύχομαι ο νέος χρόνος να σε βρει εγκυμονούσα ακόμα..


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

να σαι καλα ξανθη μου θα με βρει ελπιζω!...αν και ολο κατι νιωθω,κατι που επρεπε να το νιωθω τελειομηνη...τελος παντων φιλια!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και φιλακια πολλα σε ολες.

εχω λιγο καιρο να μπω ετρεχα με σχολεια και με διαφορα.ελπιζω να ειστε ολες καλα.

kisha κατσε καλα να περασουν λιγες βδομαδες ακομα .προσεχε κοριτσακι μου !!

κοριτσια να περασετε καταπληκτικες γιορτες!!!


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και χρονια πολλα σε ολα τα κοριτσια!

επειδη απο βδομαδα δεν θα ειμαι εδω...σας ευχομαι καλα Χριστουγεννα, καλη Χρονια με Υγεια!

να ειστε ολες καλα με τις οικογενειες σας και τα παιδακια σας...

και για μας τις ..λιγες που απομειναμε....μπορει να τα φερει ο Αγιος Βασιλης!

ποιος ξερε!

να περασετε καλα κοριτσια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...