Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      κάτσε γιατί θα τρελαθώ δεν δικαιούμαστε ούτε το 2 μηνο κύησης και το 3μηνο λοχείας ; ούτε το 9μηνο μετά; εξαλλη θα γίνω , δεν μπορεί !αυτα είναι με τα ένσημα οχι με το εισόδημα 

      Αααα, λάθος κατάλαβα! Ναι, ναι τις άδειες κανονικά, ο,τι προβλέπεται! Στα επιδόματα είναι το θέμα!

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

καλημέρα!

η μικρή ειναι πολύ καλύτερα εχει ξυπνησει τελειως και της εχουν βγάλει τα σωληνάκια αναμένουμε απο στιγμή σε στιγμή να βγει απο εντατική!!! :):):)

μονο που τωρα που ειναι ξυπνια και αρχίζει να καταλαβαινει τι συμβαινει της λείπει η μανούλα και ο μπαμπας της.. αλλά οταν βγει θα τους εχει συνεχως μαζι της..

αντε φτανουμε στο τελος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσιααααααααααααααααααααααα καλησπερεσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

περικαλω πολυ να μην μεινω στην ιδια ταξη απο απουσιες γιατι δεν θα σας εχω φιλες!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχ

οπως θα εχετε μαντεψει ο λατρεμενος μου με εχει στο ενα ποδι δεν προλαβαινω οχι να κατουρησω χαχαχα χαλαλι του ομως γιατι το ευχαριστιεται εχει γινει ανταρτης εδειξε μια καλη διαγωγη μικρουλης και τωρα αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

τεσπα μια χαρα ειναι τρωμε ολο μασ το φαγητο εχουμε 9 δοντια περασαμε ενα μηνα μηνα αυπνιασ γιατι εβδαζε πολλα δοντια μαζεμενα αλλα ηρεμησαμε καπως αυτα τα νεα μας!

εμακι μου γρηγορα περαστικα στο μικρο και να ειναι υγειες ευχομαι! μαπακι ωρα να αναλαβεις τον μαθηταρα και να σου πω κατι εχω χασει 30 κιλα απο τηνημερα που γεννησα σε 15 μηνες δηλαδη και το οφειλω και σε σενα χεχεχε

τονιαααααααααααααααααα τι εκανε το καθαρματακι σε κατεστρεψε χαχαχαχαχα θα σου τα στειλω με μαιλ

μουμακι!!!!!!!!!!!! καρεκλατο τζακατο η παραθυρατο?

μινακι ερχετε ο καιρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βυσινακι καλως ηρθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια σε ολες και σε αυτεσ που ξεχασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μουατσσσσσσσσσσσσσσ

υποσχομαι θα μπαινω συχνοτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααααααααααααααααααααααα καλησπερεσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

περικαλω πολυ να μην μεινω στην ιδια ταξη απο απουσιες γιατι δεν θα σας εχω φιλες!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχ μπα! μας εκβιαζεις κιολας?!?!?!?!?

οπως θα εχετε μαντεψει ο λατρεμενος μου με εχει στο ενα ποδι δεν προλαβαινω οχι να κατουρησω χαχαχα καλα σου κανει! χαλαλι του ομως γιατι το ευχαριστιεται εχει γινει ανταρτης εδειξε μια καλη διαγωγη μικρουλης και τωρα αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

τεσπα μια χαρα ειναι τρωμε ολο μασ το φαγητο εχουμε 9 δοντια περασαμε ενα μηνα μηνα αυπνιασ γιατι εβδαζε πολλα δοντια μαζεμενα αλλα ηρεμησαμε καπως αυτα τα νεα μας!

εμακι μου γρηγορα περαστικα στο μικρο και να ειναι υγειες ευχομαι! μαπακι ωρα να αναλαβεις τον μαθηταρα και να σου πω κατι εχω χασει 30 κιλα απο τηνημερα που γεννησα σε 15 μηνες δηλαδη και το οφειλω και σε σενα χεχεχε

τονιαααααααααααααααααα τι εκανε το καθαρματακι σε κατεστρεψε χαχαχαχαχα θα σου τα στειλω με μαιλ

μουμακι!!!!!!!!!!!! καρεκλατο τζακατο η παραθυρατο? ε...παλιες καλες εποχες!

μινακι ερχετε ο καιρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βυσινακι καλως ηρθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια σε ολες και σε αυτεσ που ξεχασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μουατσσσσσσσσσσσσσσ

υποσχομαι θα μπαινω συχνοτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σαν τα χιονιααααααα....

που χαθηκες βρε κοριτσαρα????

μας ελειψες!

σνιφ σνιφ..τι κανει ο παιδαρος?????

να ρχεσαι να σε βλπουμε για να μην χασεις την χρονια!

ακουουουουου!!?!?!???

Link to comment
Share on other sites

xexexexeτωρα εχει παρει εργολαβεια το λαπτοπ και ωλεπει παιδικα ασε ρε δεν με αφηνει να σερφαρω και εγω λιγο κλαψ!!!!!!!!!!!!!! ολο εκεινοσ θελει χαχαχαχα!

και βεβαια θα μπαινω ειστε κακες κυρδασκαλες και ικανες για ολα χαχαχα εσυ ολα καλα??????????????


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρααααα,

Ριτακιιιι τι κάνεις?

Εμακι τι έγινε η μικρή?

Μινακι μπραβο πολυ καλη σε βάρος η μικρή.

Ξανθούλα χακερας ο Σωτηράκης??!!! νωρις νωρις στα βασανα σε βλέπω χαχαχαχα φιλια πολλα

Μαπακι, Μουμακι, Κισακο, Τζουλακι, Μαρακι, Βυσσινακι, Γιωργιτσα, Μπουκιτσα, Σουλα και Μαργκοτακι φιλια πολλα ελπιζω να είστε ολες καλά.

φφφ....1...2.....1.....2...ΟΒΕΡ!!!

καλημερα Τονιαααα καλη εβδομαδααααα :D:D:D

γουατς απ γκερλ?...ο μικρος??????

καλημέρα!

η μικρή ειναι πολύ καλύτερα εχει ξυπνησει τελειως και της εχουν βγάλει τα σωληνάκια αναμένουμε απο στιγμή σε στιγμή να βγει απο εντατική!!! :):):)

μονο που τωρα που ειναι ξυπνια και αρχίζει να καταλαβαινει τι συμβαινει της λείπει η μανούλα και ο μπαμπας της.. αλλά οταν βγει θα τους εχει συνεχως μαζι της..

αντε φτανουμε στο τελος!

καλημερα Εμυ!!!!

αντε ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ !!! σιδερενιο το κοριτσακιιιιι!!!

μου εφτιαξες τη μερα!!!!....με το καλο να τελεισει ολο αυτο!!!

τα δικα σου τα σπορια τι κανουν????

Εμακιι καλημερααα. Τι ωραια νεα ειναι αυτα? Αχ πολυ χαρηκα για τη μικρη ζουζουνιτσα. Καλε κυριες που χαθηκατε?

καλημερα κοριτσι γλυκου του κουταλιουυ:D

ειμαστε χαμενα κορμια γενικως :tongue::tongue::tongue:

κοριτσιααααααααααααααααααααααα καλησπερεσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

περικαλω πολυ να μην μεινω στην ιδια ταξη απο απουσιες γιατι δεν θα σας εχω φιλες!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχ

οπως θα εχετε μαντεψει ο λατρεμενος μου με εχει στο ενα ποδι δεν προλαβαινω οχι να κατουρησω χαχαχα χαλαλι του ομως γιατι το ευχαριστιεται εχει γινει ανταρτης εδειξε μια καλη διαγωγη μικρουλης και τωρα αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

τεσπα μια χαρα ειναι τρωμε ολο μασ το φαγητο εχουμε 9 δοντια περασαμε ενα μηνα μηνα αυπνιασ γιατι εβδαζε πολλα δοντια μαζεμενα αλλα ηρεμησαμε καπως αυτα τα νεα μας!

εμακι μου γρηγορα περαστικα στο μικρο και να ειναι υγειες ευχομαι! μαπακι ωρα να αναλαβεις τον μαθηταρα και να σου πω κατι εχω χασει 30 κιλα απο τηνημερα που γεννησα σε 15 μηνες δηλαδη και το οφειλω και σε σενα χεχεχε

τονιαααααααααααααααααα τι εκανε το καθαρματακι σε κατεστρεψε χαχαχαχαχα θα σου τα στειλω με μαιλ

μουμακι!!!!!!!!!!!! καρεκλατο τζακατο η παραθυρατο?

μινακι ερχετε ο καιρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βυσινακι καλως ηρθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια σε ολες και σε αυτεσ που ξεχασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μουατσσσσσσσσσσσσσσ

υποσχομαι θα μπαινω συχνοτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βρεεεεε βρεεεεεεεεεεεεεεε !!!

ΠΟΥ ΣΑΙ καλεεεεεεεε???????...μας εχεις λειψει ρε συυυυ αιντεεε λεμεεεεεε;)

9 δοντια?????...χαχαχαχαχαχαχαχχαα αντε και στα 32!!!!:tongue:

μπραβο ρε συ μαιρουλα για τα κιλα....ετσι ειναι η σωστη απωλεια πολλων κιλων...αργα κ σταθερα !!! ΕΥΓΕ!!!!....εκανες τη διατροφη μου???...μπραβο βρε καμαρι μου....οτι αλλο χρειαστεις ΕΔΩ ειμαι εεε!!!!:cool::cool::cool:...να αρχισουμε τωρα και καμια ασκησουλα???...αν θες κατι απλο για το σπιτι πες μου να σου στειλω σε πμ καποιες ευκολες-γρηγορες κ αποτελεσματικες:cool:

πολυ χαρηκα μαρηηη που μας θυμηθηκες....:D:D:D μιςς γιου καργα λεμεεεεεε

σαν τα χιονιααααααα....

που χαθηκες βρε κοριτσαρα????

μας ελειψες!

σνιφ σνιφ..τι κανει ο παιδαρος?????

να ρχεσαι να σε βλπουμε για να μην χασεις την χρονια!

ακουουουουου!!?!?!???

καλημερααα !!!

σιγα ρε Γιαδικιαρογλου απουσιολοΓΑ !!! :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

.....εγω εχω μεινει???..ξερεις το γλειφτρακι χοχοχοοχο

οι υπολοιπες τσουπρες??? καλααααα???

για αναφερθειτε περικαλω...γιατι η Γιαδικιαρογλου δεν σηκωνει απουσιες....εχει τεφτεριιιιιι :tongue::tongue::tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πολλες καληπερεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι εγινε ορε??????????? μπαινω εγω και δεν μπαινετε εσεις???????????χαχαχαχαχα

τεσπα σε μερσο μπαπακι μου και βεβαια και θελω ασκησουλες και φυσικα αν υπαρχει και κανα βιντεακι ακομα καλυτερα διοτι ειμαι και ολιγον ντουβαρος με την γυμναστικη! περιμενω κιουρια μου !!!!!!!!!!

α ρε τρεεμε ζιζελ!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα και ξανα χαχαχαχαχαχαχαχα

φιλια σε ολεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς θα μπω το πρωι ελπιζω να πετυχω καμια!

τονιααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα που εισαι ορε!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

υστερογραφο!

περικαλω στην ασκηση να εχει και κατι για το βυ..ι διοτι αν συναιχισουμε ετσι θα το μαζευω απο το πατωμα γιατι το διαθετουμε και xl περικαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτα!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

καλημερααα !!!

σιγα ρε Γιαδικιαρογλου απουσιολοΓΑ !!! :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue:

.....εγω εχω μεινει???..ξερεις το γλειφτρακι χοχοχοοχο

φιλοτιμο δεν εχεις?!?!?! ε?! κι εσυ και οι αλλες οι κοπανατζουδες?

οι υπολοιπες τσουπρες??? καλααααα???

για αναφερθειτε περικαλω...γιατι η Γιαδικιαρογλου δεν σηκωνει απουσιες....εχει τεφτεριιιιιι :tongue::tongue::tongue:

υστερογραφο!

περικαλω στην ασκηση να εχει και κατι για το βυ..ι διοτι αν συναιχισουμε ετσι θα το μαζευω απο το πατωμα γιατι το διαθετουμε και xl περικαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτα!!!!!!!!!!!

καλως την Μαιρουλα με τα 9 δοντια του παιδαρου!

τι κανετε Μαιρουλα...βαλε καμια φωτο να δουμε .....χι χι χι

εγω εδω και σημερα...ουφ....ποτε θα βγω σε συνταξη? ετσι σαν την τονια ενα πραγμα θελω,μπορω?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...