Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 15 λεπτά , Alex@ είπε:

      Ξερω πως γινεται τις πρωτες μερες αλλα ειπα να κανω μια απελπιδα προσπάθεια..... Θα το δεχτούν άραγε να την κάνω ταυτόχρονα με την διαδικασία ετ;

      Ευχαριστώ για την απάντηση! Από το διαγνωστικό μου ειπανε πως οι ακτινολογοι αρνούνται να κάνουν στο 2ο 15νθημερο....

      Οπότε δεν ξέρω αν έχει σημασία να τον ρωτήσω  

      Δεν έχεις πρόβλημα, άλλωστε θα γίνει πριν την ετ. Απλά κλείσε ραντεβού να προλάβεις.

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλημερα κοριτσιααααααααα!σαβαβτο πηγαμε εκδρομη πτολεμαιδα,περασαπολυ ωραια αλλα την κυριακη ενω ημουν ξαπλα με επιασανανετονα πονακια....αν α7λεπτο...πηρα ολοκληρο το χαπικαιυποθυτο reumacid εγιαν χαλια αλαλ συνηλθα...χτες πηγα γιατρο μια χαρα ολα,μα του ειπα αφου κυριακη ημουν ξαπλα....λεει ναι οταν ξεκουραζεσαικαταλαβαινεις οτι ηδη την εχει ςπατησει!αυτα κουκλιτσες μου!εμεις εχουμε 8 δοντια!σα διαμαντακια ειναι!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

η μικρή ειναι πολύ καλύτερα εχει ξυπνησει τελειως και της εχουν βγάλει τα σωληνάκια αναμένουμε απο στιγμή σε στιγμή να βγει απο εντατική!!! :):):)

μονο που τωρα που ειναι ξυπνια και αρχίζει να καταλαβαινει τι συμβαινει της λείπει η μανούλα και ο μπαμπας της.. αλλά οταν βγει θα τους εχει συνεχως μαζι της..

αντε φτανουμε στο τελος!

Τέλεια νεα, δόξα τον θεό γρήγορα στο σπίτι τους τώρα.

κοριτσιααααααααααααααααααααααα καλησπερεσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ

περικαλω πολυ να μην μεινω στην ιδια ταξη απο απουσιες γιατι δεν θα σας εχω φιλες!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχ

οπως θα εχετε μαντεψει ο λατρεμενος μου με εχει στο ενα ποδι δεν προλαβαινω οχι να κατουρησω χαχαχα χαλαλι του ομως γιατι το ευχαριστιεται εχει γινει ανταρτης εδειξε μια καλη διαγωγη μικρουλης και τωρα αχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

τεσπα μια χαρα ειναι τρωμε ολο μασ το φαγητο εχουμε 9 δοντια περασαμε ενα μηνα μηνα αυπνιασ γιατι εβδαζε πολλα δοντια μαζεμενα αλλα ηρεμησαμε καπως αυτα τα νεα μας!

εμακι μου γρηγορα περαστικα στο μικρο και να ειναι υγειες ευχομαι! μαπακι ωρα να αναλαβεις τον μαθηταρα και να σου πω κατι εχω χασει 30 κιλα απο τηνημερα που γεννησα σε 15 μηνες δηλαδη και το οφειλω και σε σενα χεχεχε

τονιαααααααααααααααααα τι εκανε το καθαρματακι σε κατεστρεψε χαχαχαχαχα θα σου τα στειλω με μαιλ

μουμακι!!!!!!!!!!!! καρεκλατο τζακατο η παραθυρατο?

μινακι ερχετε ο καιρος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αντε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

βυσινακι καλως ηρθες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φιλια σε ολες και σε αυτεσ που ξεχασα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μουατσσσσσσσσσσσσσσ

υποσχομαι θα μπαινω συχνοτερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μαιρηηηηηη οχι μαιλ κωδικοι τσου στειλε πμ. 30 κιλα μπράβο κοριτσάκι μου. Φιλια πολλα στον παίδαρο.

καλημερα κοριτσιααααααααα!σαβαβτο πηγαμε εκδρομη πτολεμαιδα,περασαπολυ ωραια αλλα την κυριακη ενω ημουν ξαπλα με επιασανανετονα πονακια....αν α7λεπτο...πηρα ολοκληρο το χαπικαιυποθυτο reumacid εγιαν χαλια αλαλ συνηλθα...χτες πηγα γιατρο μια χαρα ολα,μα του ειπα αφου κυριακη ημουν ξαπλα....λεει ναι οταν ξεκουραζεσαικαταλαβαινεις οτι ηδη την εχει ςπατησει!αυτα κουκλιτσες μου!εμεις εχουμε 8 δοντια!σα διαμαντακια ειναι!

Κισακι προσεχε βρε κοριτσι, φιλια πολλα

Σουλα χάθηκες ελπίζω να είναι ολα καλά με τον πατέρα σου.

Μαριαεφη που εισαι?

Μαπακι, Μουμακι, Βυσσινακι, Τζουλακι, Ξανθουλα, Μινάκι, Γιωργιτσα, Μπουκίτσα, Μαργκοτάκι πολλα πολλα φιλια.


eNortjKzUjI0MDC3MFGyBlwwFWoC0Q,,01.png

as1cqrC0g410000M2xzfDAwMDY5MTlsfE1lIGthbmlzIGVmdGl4aXNtZW5p.gif

Link to comment
Share on other sites

ασε χαλια ειμαι.εχασα τον μπαμπα μου στις 8 νοεμβριου.ειχε καρκινο στον πνευμονα και εκανε μετασταση στον πνευμονα.τουλαχιστον δεν ταλαιπωρηθηκε.ευτυχως εχω την οικογενεια μου και βοηθαει.η ζωη εχει τα καλα και τα κακα της.ελπιζω να ειστε ολες καλα και να προσεχετε .

kisha πρεπει να ηρεμησεις λιγο ,να προσεχεις.

κοριτσια φιλακια στα παιδακια σας και οι εγκυουλες να προσεχετε.σαν οικογενεια σας εχω,να προσεχετε ολες.

φιλακια


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


soyla λυπαμαι οπλυ κοριτσι μου συλληητηριανααιαι γενα τον θυμασαι,ελπιζωνααμηταλαιπωρηθηκ πολυ ,αυτο ειναι το χειροτερο!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

αχ κοριτσακια σας ευχαριστω πολυ για τα λογια σας.δεν ταλαιπωρηθηκε ευτυχως ηταν λιγο που εμπαινε και εβγαινε απο το νοσοκομειο.θα ηθελα να τον ειχαμε κοντα μας αλλα να ηταν καλα οπως πριν οχι αρρωστο και να υποφερει.ειναι καλυτερα τωρα και ευτυχως εχουμε τα καλα να θυμομαστε.και του ειχα αδυναμια και αυτος ειχε σε μενα και ειχε και στην μικρη μου καθως ηταν το μικροτερο εγγονακι του και μεσα στο ναζι.δεν πειραζει σιγα σιγα θα περασει.εχω την οικογενεια μου και εχω και εσας και ξεχνιεμαι.

να προσεχετε πολυ,φιλακια πολλα


sula 3-7-96/ 22-1-99/ 25-6-2009 i love you babies:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακιααα. Σουλα μου συλληπητηρια κοπελα μου να ζησετε να θυμαστε το μπαμπα σου. Ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος για ολα. Να θυμαστε τις ομορφες στιγμες και να ξερετε οτι εχετε εναν αγγελο στον ουρανο που θα σας προσεχει. Τα αλλα κοριτσακια που ειστε χαμενα?


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...

δεν ειμαι στα φορτε μου κ για αυτο δεν μπαινω αλλα σας σκεφτομαι...

Σουλα μου συλληπητηρια....

κισακι να προσεχεις!!

Μρακι μου ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση αλλη μια φορα....

α ρε γμτ περσι ημουν τοσο ευτιχισμενη κ ανυπομονη για το μωρο που θα ερχοταν κ οτν ηρθε πετουσα κ φετος.............. μου λειπει πολυ ο αντρας μου παρα πολυ.......... το Σαββατο εχει γενεθλια.... :'(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...