Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 47 λεπτά , Angot είπε:

      ειχα ΑΜΗ 3+κάτι στα 28-29 μου! αν μετρήσω τώρα θα είναι πιο κάτω από σένα! έλα να συνέλθεις μην πέφτεις τσάμπα! δεν είναι σκέτη η ΑΜΗ που καθορίζει, είναι και οι υπόλοιπες ορμόνες μαζί! 

      Ούτε που τις είχα σκεφτεί τις υπόλοιπες ορμόνες.. πριν την ωοληψια πρέπει να κάνω FSH & E2? Εσύ τις είχες ρυθμισμένες αυτές τις ορμόνες?

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

καλημεραααα! τι κανετε? εγω τρεχω...τρεχω...μια εδω..μια εκει...και φως δεν βλεπω!

τι κανουν τα κοριτσια? τονινο εισαι καλα? μινακι περαστικα στην μικρουλα σου..χαθηκες!

Ριτακοοοο! που εισαιιιιι?

εμακι? μαιρουλα? ξανθοπουλου? βυσσινακι? που ειστε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μπονζουρρρρρρρρρ :D

τι κανετε τσουπρες???

Κισσαααααααααααααααααααααααααα πως εισαι κοριτσαρα μου?

Μινακι τι επαθε το κοριτσι μας??? ελπιζω ολα να πανε καλα...μπες να ενημερωσεις!!!...το μπεμπε τι κανει? κλωτσαει? :D

Τονιαααααααα οβερρρρρρρρρρ :D

ολα καλα?...ο μικρουλης μας???

πες καμια ατακα να χαρωωωω ;):lol:

Γιαδικιαρογλου παλι τρεχεις???....γιατι? αυτος ο ρολλος ειναι του Βεγγου :tongue::tongue:...με μπερδευεις...δλδ τωρα να σε λεω Θαναση Γιαδικιαρογλου?:tongue::tongue::tongue:

Ριτακιιιιιιιιιιιιιι γιουχου??????....ελαααα που εισαι???...το χτυπησαμε το ταττου?:cool:

Μαριαεφη μου τι κανεις??? τα πιτσιρικια? ο χαμπυ σου?:D

μαιρουλααααα γιουχουυυυυυ....που σαι παιδι μου?:D

Βυσσινακι να σας ζησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....και η ωρα η καλη για το γαμο σου...κατι διαβσα καποια στιγμη...ποτε παντρευεσαι ???:D

οι υπολοιπες τσουπρες?...τα παιδακια σας?


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

πολλες καλημερεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

τι κανετε ομορφες???????????????? βυσινακι να σας σας ζησει αντε και στα δικα σου χεχε!

μπαπακι που να εδω τρεχω τρεχω

μουμακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μινακι! περαστικα στην μικρη ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο !αντε και κοντεβουμε !πολλες καλημερες σε ολεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσ


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μπαπακι μου καλο καλημερα μαιρουλα με τον τσαχπινη κωσταντινακο χαχαχα. Μπαπακι μου 21 απριλίου παντρευομαι. Ευχαριστω κοριτσουδια μου για τις ευχες


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ κοριτσακια μου τι κανετε? χαθηκα η ερμη η γυναικα τι να κανω? το ενα μετα το αλλο μας βρησκουν....

Το φυστικακι ακομα δεν εχω νεα αυριο μου ειπαν γυρναει ο γιατρος απο αδεια και θα μιλησω μαζι του

Ο πεθερος μου ειναι στο νοσοκομειο με εμφραγμα απο το Σαββατο σημερα βγηκε απο την εντατικη

και τελευταιο που γιαυτο τρεχω και δεν φτανω κανονιζω κατι χαρτια να στειλω σε δικηγορο γιατι η εταιρεια που δουλευα κλεινει και λογω εγκυμοσυνης κανονικα δεν μπορουν να με απολυσουν 18 μηνες μετα οποτε θα πρεπει να με αποζημιωσουν για αυτους τους μηνες και θα κανω ασφαλιστικα μετρα για να μην τα χασω

Θελετε κι αλλα δεν εχει κατα τα αλλα ολα μια χαρα

Σας φιλω και θα προσπαθησω να τα πουμε αυριο η μεθευριο


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα!!!!

Μινακι αγαπη !!! τι να πω! κουραγιο και περαστικα στον πεθερο..πως ειναι???

Το φυστικι να μου το φιλησεις!

Βυσσινακι καλημερα, να σας ζησει το μωρο

Ξανθουπουλου τι κανειιιιις? ναι τρεχω τρεχω...ασε...τα χω φτυσει σου λεωωωω.

Τονινο που εισαι?

Ριτα εμφανισου! ενα δυο τρια ΤΖΑ (κανε κι εσυ)

ουφ...κοριτσια τα χω φτυσει.....τρεχα εδω..τρεχα εκει...

θελω αδεια να παω 1 μηνα στην Καραιβικη να κανω ριλαξ!

Μαιρουλα τι κανει ο μικρος κρυφτουλης?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

τι κανετε ορε κοριτσια??????????????????????

μινακι! τι εγινε ρε κοριτσι? μην στεναχωριεσαι σε παρτακαλω για τιποτα εσυ κοιτα μονο τα της κοιλιτσα σου και οοοοοοοοοοοολα θα φτιαξουν ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο με την μικρουλα και ολα να πανε ρολοι!

περαστικα στον πεθερουλη και οσο για την δουλεια κινηγα τουσ !

κυρα μουμου τι εγινε οοοοοοοοοοοολα καλα ο γλυκας συναιχιζει να τα κανει λιμπα χαλαΛΙ ΤΟΥ ευκαιρια να ανακαινισουμε και το σπιτι! χαχαχαχα

μπαπακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

τονιαααααααααααααααααααααααααααααααααα δεν μπορει δεν μπορει καπου θα συναντιθουμε!

βυσινακι!!!!!!!!!!!!!!! ποτε με το καλο παντρευεσαι?????????????????

σε οοοοοοοοοοοοοοοοολα τα υπολοιπα κοριτσια φιλακια σταυρωτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

kalhmera koykleσ!μινακι περαστικα κοπελα μου!βυσσινακι και οι γονεις μου 21 απριλιου παντρευτηκαν!

κοριτσια χαθηκα,βγηκα παρασκευη πο κλινικη οπου νοσηλευτηκα για μι αεβδομαδα,κοντυνε οτραχηλος και επρεπε ανα προλαβω τη διαστολη!τωρα σπιτι με πολλη προσοχη...βυσσινακι να σου ζησει ο μπεμπαρος!με το καλο και στα δικασας!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κισομανα χαχαχα ευτυχως πουλακι μου εκατσες στα αυγα σου. Ο μπεμπης μαλλον ειναι ανυπομονος! Ευχαριστω για τις ευχες και ευχομαι καλη λευτερια κοριτσαρα. Παντως σημαδιακη ημερομηνια δε μπορεις να πεις ε?


NM1Mp2.pngcNIHp2.png

481640egvd6cm8o5.gif

Link to comment
Share on other sites

ΑΧΑΧΧΑΑ ΟΧΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!!!ΑΣΕ τοσος τραχηλος μου εμεινε 2,8 εκατοστα για τη διαστολη...και χωρις πονοκαι συμπτωματα,κι επειδη εστιο γεννησα φοβηθηκαμε...απ 3,5 εκατοστα ο τραχηλος πηγε με τις συσπασει ςαπι την 20η κιολας εβδομαδα 3 εκατοστ ακαι ξαφνικα 2,8!


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...