Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?????


BOUKIE

Recommended Posts

Καλημέρα σούλα μου νύστα πολύ η μικρή κοιμήθηκε2κάτι την ενοχλούσε ξύπνησα 6 σεξουλιαστηκα ξύπνησε κι αυτή μετά και είμαστε κομπλέ

σεξ???????????? χαχαχαχαχαχαχ

σεξξξ στις εξξξξ (6) ???????????????:tongue:

εισαι ΘΕΑ προσκυνωωωωωωωωωωωω :!::!::!:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • minaki

    3463

  • mpap

    3415

  • kisha

    3069

  • Τόνια 1712

    2778

Περισσότερες δημοσιεύσεις

esy kala kaneisελπιζω και τις προηγουμενες να τον ξεζουμισες γιατι απ'οτι βλεπω εισαι σε γονιμες


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα κοριτσια ομορφα! τι κανετε χρονια πολλα να χαιρεστε τισ οικογενειεσ σας και οσους αγαπατε! ελπιζω να περασατε και να περνατε ομορφα!

κισα! σεξ? απαπαπα αισχος ντροπη λειπει και η μουμου να βαλει την ταξη! χαχαχαχαχαχα καλα κανεις κοριτσαρα μου και το πρωινο ειναι το καλυτερο ετσι για να παει καλα η μερα ρε παιδι μου! μπαπακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σε αγαπω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ρε τονιαααααααααααααααααα δεν μπορει δεν μπορει καπου θα συναντηθουμε! χεχεχε

μινακι! ηρθε η ωρα πως περασε ετσι ο καιροσ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! με το καλο κοπελα μου!

σουλα βυσινακι και οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολα τα εξαφανισμενα κοριτσια χαιρετισματα και να περασετε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εγω αυριο πρωι πρωι φευγω με τα τις οικογενειας δια το εξοχικον μαζι με πεθεριδια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! σημερα παω να μοιρασω τα δωρα σε βαφτιστηρι και ανηψουδι οποτε οπως καταλαβαινετε ειμαι μια φτωχη μανα τωρα πια χαχαχαχαχαχα χαλαλι τους εγω εδωσα παραγγελια του συζηξ τι να μου παρει οποτε κομπλε χεχεχεχεχε! αυτα καλη χρονια και ευχομαι οτι δεν σας εδωσε αυτη η χρονια να σας το δωσει η επομενη εισ διπλουν και γιατι οχι εις τριπλουν υγεια αγαπη και ευτυχια ευχομαι σε οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολες φιλια πολλα! μουααααααααααααααααααααααατσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

φιλαι πολλ ακαλα να περασεις κοπελα μου!!!!τ απθεριδια κατα τοι κοψιδιααααααα?αχαχαχ


Ηρθε η kisha junior και ειναι οντως γκαυ...τσα!

81299f78bc.png

Για να μη μιλησω για τον κισομπεμπη...κεβλαρ!!!

44cf0f3e83.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ 2012 ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΠΕΜΠΕΚΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ

Ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολες σας γαι την αγαπη και την στηριξη σας σε ολα οσα περασα το 2011


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...