Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts

Σ'ευχαριστω παρα πολυ...η αληθεια ειναι οτι βλεπω και ξυπναω τρομαγμενη....βλεπω οτι χανω το μωρο...οτι θελω να παω στο νοσοκομειο αλλα δεν μπορω.....θελω να πιατευω πως μετα την εξεταση θα τελειωσει αυτο.... :confused:


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Σ'ευχαριστω παρα πολυ...η αληθεια ειναι οτι βλεπω και ξυπναω τρομαγμενη....βλεπω οτι χανω το μωρο...οτι θελω να παω στο νοσοκομειο αλλα δεν μπορω.....θελω να πιατευω πως μετα την εξεταση θα τελειωσει αυτο.... :confused:

ναι κατι τετοια ονειρα εννοω

μετα την αυχενικη και εμενα σταματησαν αυτα τα χαζα ονειρα!

ποτε πας?

κι εμεις εχουμε υπερηχο σε 1 εβδομαδα

με το καλο να δουμε τα μωρακια μας!!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Την αλλη Δευτερα στις 13/8..αχ μακαρι να σταματησουν....ανυπομωνω να το ξαναδω να κολυμπαει...ηταν απιστευτο την προηγουμενη φορα....με το καλο να δεις και συ το μικρακι σου!!!!!!!!!!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Την αλλη Δευτερα στις 13/8..αχ μακαρι να σταματησουν....ανυπομωνω να το ξαναδω να κολυμπαει...ηταν απιστευτο την προηγουμενη φορα....με το καλο να δεις και συ το μικρακι σου!!!!!!!!!!!!!

σε ευχαριστω ! κι εμεις δευτερα παμε , θα ερθει και η αδερφη μου μαζι :D να δει τον ανηψιο της :D

υπομονη ελενακι αλλη μια εβδομαδα εμεινε, σου ευχομαι τα καλυτερα!!

φτιαξε και τικερακι;)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ριτσα μου!

εμενα ειναι και το πρωτο μου και αγχωνομαι με το παραμικρο:D

ετσι λογικα θα ησουν κι εσυ στο πρωτο ε?

προσωπικα , τρωω για 2:D:D

οχι γιατι το λενε

αλλα γιατι το νιωθω! νιωθω οτι πειναω! δεν χορταινω με τις μεριδες που ετρωγα πριν την εγκυμοσυνη.

συνηθως τρωω και 2ο πιατο(που ποτε παλια δεν το εκανα εκτος αν ηταν μακαρονια ή λαζανια και ηταν πολυ νοστιμα , τοτε τα ετρωγα απο λαιμαργια, τωρα το νιωθω ρε παιδι μου , θελω να φαω!!!!!!)

δεν πειραζει didi μου φαε οσο μπορεις :D μακαρι να μπορουσα τρωω λιγο κ νιωθω λες κ εχω φαει γαιδαρο κ σκαω κ καμια φορα θελω να φαω κ δεν μπορω.. θελω να φαω γλυκα σοκολατα οτιδηποτε κ δεν μπορω ανακατευομαι:confused::confused: ααχχχ!!!! μακαρι να μπορουσα να φαω κ ας παχενα.. θελω γαλα παγωμενο κ δεν μπορω γιατι θα το βγαλω ασε μαρτυριο η κατασταση μου να χερεσαι που τρως :D:D:D


yEZHp2.png

Q4UYp3.png

XJkwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω θα ηθελα να το δω αλλα αργω πολυ εχω ραντεβου 4 σεπτεμβρη για το β' επιπεδου ειναι ο μεγαλος υπεριχος!!!

πως και δεν εχεις μες τον αυγουστο κανεναν υπερηχο?

νομιζα οτι καθε μηνα παμε

τουλαχιστον σε λιγο καιρο θα κλοτσαει γερα και δεν χρειαζεται να το βλεπεις να κολυμπαει, θα το νιωθεις :D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

πως και δεν εχεις μες τον αυγουστο κανεναν υπερηχο?

νομιζα οτι καθε μηνα παμε

τουλαχιστον σε λιγο καιρο θα κλοτσαει γερα και δεν χρειαζεται να το βλεπεις να κολυμπαει, θα το νιωθεις :D[/QUOT

εχω κανει ολες τις εξετασεις κ αν πηγαινα τον αυγουστο θα ηταν μονο για τον υπεριχο κ ειμαι απο νησι κ πρεπει να παρω καραβι για να παω.. δεν ξερω λεω τωρα εγω..


yEZHp2.png

Q4UYp3.png

XJkwp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ηθελα να το δω αλλα αργω πολυ εχω ραντεβου 4 σεπτεμβρη για το β' επιπεδου ειναι ο μεγαλος υπεριχος!!!

Υπομονη....θα περασει ο καιρος και υα το δεις ξανα το μπουμπουκακι σου.....μεχρι τοτε θα το ονειρευεσαι και θα χαμογελας οπως ολες νομιζω!!!!!!!!!!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω ! κι εμεις δευτερα παμε , θα ερθει και η αδερφη μου μαζι :D να δει τον ανηψιο της :D

υπομονη ελενακι αλλη μια εβδομαδα εμεινε, σου ευχομαι τα καλυτερα!!

φτιαξε και τικερακι;)

Τελεια....θα καμαρωσει τον ανηψιο :D να 'σαι καλα και γω σου ευχομαι οτι καλυτερο...αντε να περασουν οι μερες!!!θα φτιαξω τικερακι μολις εχω προσβαση σε υπολογιστη...προσπαθησα και απο εδω αλλα δεν τα καταφερα


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσια και καλωσηλθατε οι καινουριες!!! Τι λετε βρε...ακόμα δε τον/την ειδατε ...ιδιωτικα σχολεια κοιτατε!!?? Εδω δε ξερουμε πού πάμε σαν χωρα...

Εγω πάντως ειπα οτι δε θα ξανακοιταξω ακριβα πραγματα γιατι πλεον ζουμε σε δυσκολες εποχες και δεν ειναι καιροι για εξοδα...και στο πρωτο οσο ναναι ξεφευγουμε πο τον προυπολογισμο! Τουλαχιστον τα βασικά τα έχουμε αν και διαφοροποιούνται πολύ ως προς το χρωμα (χιχι) θα περιοριστω στα απολυτως απαραιτητα...γιατι σκεφτομαι οτι αλλα παιδακια δεν εχουν να φανε...

Ετσι τετοιες σκεψεις κανω τωρα τελευταια...κι εγω κακα ονειρα τα βραδια...μακαρι να μου φυγουν!!\ 15η βδομαδα θα κανω εναν υπερηχο ελεγχου να δουμε πώς παει! Σιδηρο πηρατε εσεις ή ακομα? Εμενα δε μου εδωσε γιατι εχω ακομα ναυτια!!

Ααα αυριο φευγω διακοπες...ξεκουραση επιτελους!!! Αν το ξενοδοχειο εχει wifi...tha ta leme!!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα! Ελπίζω να είστε καλα γιατι εγω αρρώστησα... Το παλεύω με τσαγια και σούπες και ντουζ! Παίρνω και κανένα depon που και που..

Κανένα πρακτικό για πόνο στο αυτί ή για βουλωμα της μυτης;;;

Μέχρι 37,7 έφτασα. Η δική σας θερμοκρασία πως ειναι; Στην καλύτερη περίπτωση έχω 37,2. Μια φορα κατέβηκε 36,7.


ODhsp2.png

as1cOCA0g410000NDczOTBifDU3YmR8U2UgcGVyaW1lbm91bWUgc2UuLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια και καλωσηλθατε οι καινουριες!!! Τι λετε βρε...ακόμα δε τον/την ειδατε ...ιδιωτικα σχολεια κοιτατε!!?? Εδω δε ξερουμε πού πάμε σαν χωρα...

Εγω πάντως ειπα οτι δε θα ξανακοιταξω ακριβα πραγματα γιατι πλεον ζουμε σε δυσκολες εποχες και δεν ειναι καιροι για εξοδα...και στο πρωτο οσο ναναι ξεφευγουμε πο τον προυπολογισμο! Τουλαχιστον τα βασικά τα έχουμε αν και διαφοροποιούνται πολύ ως προς το χρωμα (χιχι) θα περιοριστω στα απολυτως απαραιτητα...γιατι σκεφτομαι οτι αλλα παιδακια δεν εχουν να φανε...

Ετσι τετοιες σκεψεις κανω τωρα τελευταια...κι εγω κακα ονειρα τα βραδια...μακαρι να μου φυγουν!!\ 15η βδομαδα θα κανω εναν υπερηχο ελεγχου να δουμε πώς παει! Σιδηρο πηρατε εσεις ή ακομα? Εμενα δε μου εδωσε γιατι εχω ακομα ναυτια!!

Ααα αυριο φευγω διακοπες...ξεκουραση επιτελους!!! Αν το ξενοδοχειο εχει wifi...tha ta leme!!!!

Καλα να περάσετε!!!!!! Εγω παίρνω σίδηρο εδώ κι ένα μήνα πρωί βράδυ γιατι ειχα χαμηλό αιματοκριτη. Σταθερά κάθε πρωί το φυλλικο οξύ και τώρα ξεκίνησα και το ασβέστιο ένα κάθε απόγευμα! Ευτυχώς δεν έχω ναυτιες κι αναγουλες γιατι ειχα αιματοκριτη 33!


ODhsp2.png

as1cOCA0g410000NDczOTBifDU3YmR8U2UgcGVyaW1lbm91bWUgc2UuLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

mpiskotaki με τετοια κριση ουτε εμεις θα κανουμε τρελα πραγματα!

μακαρι να εχω τα λεφτα να του παρω και αυτα τα βασικα που θελω...

σιδηρο εμπλουτισμενο με φολικο ξεκινησα την 12 εβδομαδα κι το ασβεστιο επισης

καλες διακοπες και καλα να περασετε !!!!

σαπι μου τι επαθες βρε κοριτσακι...

δεν ξερω και να σε βοηθησω για τον πονο στο αυτι...

οσο για το βουλωμα στη μυτη αλλο βασανο κι αυτο, ρωτα αν κανει να παρεις αυτο το σπρευ που ειναι με θαλασσινο νερο, μην σε ξεγελαει που ειναι φυσικο, μην το περεις χωρις να ρωτησεις , γιατι μπορει να εχει υψηλα ποσοστα υδραργυρου, ψευδαργυρου κατι τελος παντων(το δικο μου το πεταξα γιατι ειχε τελειωσει και δεν θυμαμαι τι ειχε...)

οσο για ντεπον ο δικος μου γιατρος ειπε μεχρι 3 την ημερα

και ο πηρετος σου ευτυχως δεν ειναι πολυ αν ανεβασεις πανω απο 37,5 να παρεις τηλ τον γιατρο σου

εγω ειχα ανεβασει 38,2 και με φωναξε να δει το μωρακι, το αμνιακο υγρο και τον πλακουντα!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα να περασετε μπισκοτακι!!!!!Εγω πηρα σιδηρο απο την αρχη...και πριν την εγκυμοσυνη επαιρνα κατα καιρους....αναγκαστικα να το αλλαξω κιολας γιατι μου εκανε το στομαχι χαλια...απο τοτε που πηρα αλλο ουτε εμετους ουτε αναγουλες τπτ.Οσο για την κατσταση της χωρας δυσκολα αλλα οσο μπορουμε μα σκεφτομαστε πιο θετικσ για υο μελλον τοσο καλυτερα.....εγω θελω να ελπιζω πως κατο θα αλλαξει συντομα!!!!!!!!!! ;)


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...