Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Κορίτσια μπράβο τα καλύτερα σας εύχομαι μέσα από την καρδιά μου 9 μέρες με δύο βλαστοκυστες 28 11 μέρες έφτασε 68 να έχουμε ελπίδες;;; Νιώθω ότι απλά το τραβάμε είναι μικρός αριθμός για 11 ημέρες με βλαστοκυστες 

      Απτήν στιγμή που διπλασιάστηκε υπάρχουν ελπίδες.  

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts

δες ενα παραδειγμα αγοριστικου αξεσουαρ!!!

http://www.etsy.com/listing/82398619/tom-selleck-hand-cut-custom-mustache

...και οχι ο αδερφος μου επαιζε πιο καλα με τις κουκλες και εγω τον ξεσηκωνα! τις εγδυνε και εκανε το γιατρο!!!

το πουλακι, απλα το τραβας λιγο πισω και το ξεπλενεις για να μην κανει φιμωση! τοσες μαμαδες τα καταφεραν... εμεις? τελειως αχρηστες ειμαστε? ολα θα τα μαθω για τον μπεμπη μου!

το μονο που φοβαμαι, ειναι πως θα μαι ερωτευμενη μαζι του!!! και αμα μου κανει ναζακια και μουτρακια θα τρελαινομαι!


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

δες ενα παραδειγμα αγοριστικου αξεσουαρ!!!

http://www.etsy.com/listing/82398619/tom-selleck-hand-cut-custom-mustache

...και οχι ο αδερφος μου επαιζε πιο καλα με τις κουκλες και εγω τον ξεσηκωνα! τις εγδυνε και εκανε το γιατρο!!!

το πουλακι, απλα το τραβας λιγο πισω και το ξεπλενεις για να μην κανει φιμωση! τοσες μαμαδες τα καταφεραν... εμεις? τελειως αχρηστες ειμαστε? ολα θα τα μαθω για τον μπεμπη μου!

το μονο που φοβαμαι, ειναι πως θα μαι ερωτευμενη μαζι του!!! και αμα μου κανει ναζακια και μουτρακια θα τρελαινομαι!

:D:D:D:D:D και εμενα χθες μου ελεγε βλακειουλες ο αντρας μου και του λεω σε λιγο καιρο θα ειμαι ερωτευμενη με αλλον:tongue:

οσο για την πιπιλα ειχα βρει στο ινερνετ μια καλυτερη! ελεγε mute button ολα τα λεφτα!!!

αλλα μωρε να τις εμπιστευτω?

λεω να παρω nuk ή chicco


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας απο εμένα και πάλι!

Βγήκαν και οι υπόλοιπες εξετάσεις μου.....αρνητικές όλες....αυτή η C λέτε να μου την κάνει την ζημιά???

Αχ Βαχ

Κατά τα άλλα λύσσαξα της πείνας και έφαγα με το που γύρισα σπίτι: Πεπόνι, κορόμηλα και ομελέτα!!!!

Αύριο θα δω το γλυκούλη μου....το μωράκι μου το όμορφο


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας απο εμένα και πάλι!

Βγήκαν και οι υπόλοιπες εξετάσεις μου.....αρνητικές όλες....αυτή η C λέτε να μου την κάνει την ζημιά???

Αχ Βαχ

Κατά τα άλλα λύσσαξα της πείνας και έφαγα με το που γύρισα σπίτι: Πεπόνι, κορόμηλα και ομελέτα!!!!

Αύριο θα δω το γλυκούλη μου....το μωράκι μου το όμορφο

Για να σου απαντησω εδω , δεν νομιζω να σου κανει ζημια η C.Αλλα ο γιατρος σου θα σου πει.Οπως και να χει μπορει να αντιμετωπιστει με ασπιρινι η στην χειροτερη ενεσις υπαρηνης!μην ανησηχεις!


WvYwp2.png I9Cbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας απο εμένα και πάλι!

Βγήκαν και οι υπόλοιπες εξετάσεις μου.....αρνητικές όλες....αυτή η C λέτε να μου την κάνει την ζημιά???

Αχ Βαχ

Κατά τα άλλα λύσσαξα της πείνας και έφαγα με το που γύρισα σπίτι: Πεπόνι, κορόμηλα και ομελέτα!!!!

Αύριο θα δω το γλυκούλη μου....το μωράκι μου το όμορφο

προς το παρον με ενα γιαουρτι ειμαι ηρθα στη μαμα μου τωρα και δεν εχει παυλοβα :cry::cry::cry: την μοιρασαν :cry::cry::cry:

θα βαψω τα μαλλια μου σας το ειπα? δεν θυμαμαι:rolleyes::oops:

αυτη η εξεταση η C τι ειναι????(αστο πηγα στο αλλο και καταλαβα, ουτε κι εγω νομιζω να σου κανει κατι αυτο, ευχομαι να μην χρειαστεις ουτε ενεσεις να κανεις!!!!)

ολα μια χαρα να ειναι κοριτσακι!

αν σου πω οτι την ωρα που διαβαζα το μηνυμα σου αντι να διαβασω θα δω το γλυκουλι μου , διαβασα θα δω τον αντρουλη μου αχαχαχαχχαχχαχ

με το καλο κοριτσακι να το δεις το μωρακι σου , δεν θα το πιστευεις ποσο εχει μεγαλωσει!!!!!!! θα κανει και κολοτουμπες και υπτια !!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Ήρθε η μέρα της αυχενικης!!! Σε λίγο φεύγω για Θεσσαλονίκη! 5.30 έχω ραντεβού!!! Πολυ άγχος...

Didi μου εγω αγοράκι θα ήθελα, αλλα πάνω απ΄ολα με νοιάζει να ειναι καλα!!!

Yris μου καλα αποτελέσματα να έχουμε!!!! Θα σας πω μετα!!! Φιλακια σε όλες!!!! Στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια...!!!


ODhsp2.png

as1cOCA0g410000NDczOTBifDU3YmR8U2UgcGVyaW1lbm91bWUgc2UuLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Sapi!

Ολα καλα θα ναι, κοπελα μου! Καλή τυχη και η Παναγιτσα μαζι σας! Ειτε αγορι, ειτε κοριτσι, ευχομαι να ναι υγιες, να χει μεγαλωσει και να σας δωσει ομορφες εικονες σημερα που θα το δειτε! Περιμενουμε νεα σου!!!


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!! Ειμαι πολυ χαρούμενηηηηη!!!! Όλα καλά στον υπέρηχο, τα ποσοστά μακριά από τρισωμίες και down, και κατά 80 % είναι

Κ

Ο

Ρ

Ι

Τ

Σ

Ι

....πάνω που ειχα αρχισει την ιδεα του 2ου αγοριου!!!! Αλλά....πολύ χαρηκα!!!!

Με τον αντρα δε το ειπαμε πουθενα για να μην αρχισουν οι παππουδες και οι γιαγιαδες να παίρνουν ροζ!!!

Ο μπαμπας μου δε...βλέποντας το βιντεο...αρχισε να λεει στον αντρα μου πόσο του αρεσει ο δευτερος του γιος...χαχαχαχαχα πολύ γελιο!!!

Ειμαι και λίγο επιφυλακτικη βεβαια μη μας βγει στο τελος αγορι!!!!

Πάντως για τους κολικούς....ο δικός μου εκανε μια μερα κολικο κι αυτο γιατι του εδωσα γαλα σκονη μονο μια μερα που πονουσε το στηθος απο το θηλασμο,,,και τα ειδε ολα το παιδι!! Κατα τα αλλα....ηταν σα να μην ειχα μωρο....το σκουντουσα να ξυπνησει για να το θηλασω....κοιμοταν 4 ωρες συνεχομενες!!!Ειναι αναλογα το μωρακι...οποτε be prepared!

To αλλο θεμα με το ''πιπι'' ...νομιζω οτι του αγοριου επειδη ''φαινεται" μπορεις να το καθαρισεις πιο ευκολα...ενω στα κοριτσια τα πράγματα ειναι πιο "μπερδεμενα" γιατι θελει καλο καθαρισμα μην αρπαξουν καμια ουρολοιμωξη κτλ κτλ....τα ξερετε!

Την ανιψια μου που καθαρισα μια φορα δεν ηξερα απο πού να αρχισω (ειχα συνηθισει στα δικά μας "μεγαλεία") και φοβομουνα...γιατι από τις δίπλες δε μπορείς να ξεκαθαρίσεις πού είναι τι!!

Αχ αχ...είμαι για κορδελίτσες φουστανάκια βρακάκια....αχ θα τρελαθω!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΠΙΣΟΤΑΚΙ!

Αντε με το καλο και στις υπολοιπες εξετασεις... Κοριτσακι, ε? Υπεροχα! Να χουμε και υποψηφιες νυφες! ;):P:) Θα τα εχεις ζευγαρακι λοιπον τωρα... και το γιο και την κορη! ευτυχια!!! οσο για τον παππου, μολις δει την εγγονη θα λιωσει! ...αστους στην αγωνια μεχρι τον β'επιπεδου


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες!!!!! Ειμαι πολυ χαρούμενηηηηη!!!! Όλα καλά στον υπέρηχο, τα ποσοστά μακριά από τρισωμίες και down, και κατά 80 % είναι

Κ

Ο

Ρ

Ι

Τ

Σ

Ι

....πάνω που ειχα αρχισει την ιδεα του 2ου αγοριου!!!! Αλλά....πολύ χαρηκα!!!!

Με τον αντρα δε το ειπαμε πουθενα για να μην αρχισουν οι παππουδες και οι γιαγιαδες να παίρνουν ροζ!!!

Ο μπαμπας μου δε...βλέποντας το βιντεο...αρχισε να λεει στον αντρα μου πόσο του αρεσει ο δευτερος του γιος...χαχαχαχαχα πολύ γελιο!!!

Ειμαι και λίγο επιφυλακτικη βεβαια μη μας βγει στο τελος αγορι!!!!

Πάντως για τους κολικούς....ο δικός μου εκανε μια μερα κολικο κι αυτο γιατι του εδωσα γαλα σκονη μονο μια μερα που πονουσε το στηθος απο το θηλασμο,,,και τα ειδε ολα το παιδι!! Κατα τα αλλα....ηταν σα να μην ειχα μωρο....το σκουντουσα να ξυπνησει για να το θηλασω....κοιμοταν 4 ωρες συνεχομενες!!!Ειναι αναλογα το μωρακι...οποτε be prepared!

To αλλο θεμα με το ''πιπι'' ...νομιζω οτι του αγοριου επειδη ''φαινεται" μπορεις να το καθαρισεις πιο ευκολα...ενω στα κοριτσια τα πράγματα ειναι πιο "μπερδεμενα" γιατι θελει καλο καθαρισμα μην αρπαξουν καμια ουρολοιμωξη κτλ κτλ....τα ξερετε!

Την ανιψια μου που καθαρισα μια φορα δεν ηξερα απο πού να αρχισω (ειχα συνηθισει στα δικά μας "μεγαλεία") και φοβομουνα...γιατι από τις δίπλες δε μπορείς να ξεκαθαρίσεις πού είναι τι!!

Αχ αχ...είμαι για κορδελίτσες φουστανάκια βρακάκια....αχ θα τρελαθω!!!

μπισκοτακι μου τελεια τα νεα σου!μπραβο για το μωρακι σου

και ακομη καλυτερα για το κοριτσακι σου :D

εφοσον εχεις ενα αγορακι, ωραιο ειναι το δευτερο ενα κοριτσακι:D

βεβαια θα αποκεφαλιζει τις barbie οπως η Κατια_82 :tongue::tongue::tongue::tongue:


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις σημερα ειχαμε μια δουλεια στο ικα να τακτοποιησω για να μπω στο ταμειο ασφαλισης του αντρα μου και περασαμε μετα απο το τζαμπο:D:D:D

χαζεψα ΟΛΟΥΣ τους διαδρομους (εκτος απο αυτους που ειχα κοριτσιστικα ρουχα και παιχνιδια)και του πηρα τα πρωτα παπουτσακια (που κουδουνιζουν:D-οταν εφτασα σπιτ το ανακαλιψα το κουδουνισμα)και ενα φορμακι βελουδενιο:D:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τα πρώτα ψωνια ε? Εγω κρατηθηκα κοριτσια..πήρα μόνο κατι σουτιεν θηλασμου απο μαδερκερ (που ελεγα οτι δε θα ξαναπαιρνα...τεσπα) εφερε κατι ομορφα και μπηκα στο πειρασμο. Για το νινι τιποτα ακομα...αλλα εχω βαλει στο ματι τη καμηλοπαρδαλη τη Σοφι και τα αξεσουαρ της που τα εχω δει και ειναι μια γλυκα!!! Δε το πιστευω οτι θα μπαίνω στον κοριτσιστικο διαδρομο και δε θα ψαχνω ώρες να βρω τα 5 αγοριστικα που τα εχουν κρυμμενα στη γωνια!!!!


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...