Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Nima21 εκανες την εμβρυομεταφορα? Πως νιωθεις?@Bluee19 @DizzyツMommy ποτέ είναι οι εμβρυομεταφορες σας?  Όλα με το καλό και στις 3 σας!!! 🙏

      @Angot εύχομαι να ειστε καλα με τον τζαναμπετη!

      @η ζωή είναι όμορφη τώρα είδα στον 1ο  υπέρηχο που εκανα ότι και εμενα με βγάζει μια μέρα πιο πίσω. Δε με αγχώνει, αλλωστε τα υπολογίζουμε στο περίπου από το ίντερνετ, οι μετρήσεις θα δείξουν που ακριβως είμαστε.  Αύριο δεν έχετε τον υπέρηχο? 

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts

Με ολα αυτα γυρω μας και την κατασταση μας, αν δεν κανουμε και πλακα... μαυρη καταθλιψη θα παθουμε!

κι εγω χαζευω τα παντα στο ιντερνετ! βρεφικα δωματια, ρουχα, καροτσια, μπανακια, ειδη βαπτισης, εκκλησιες και κτηματα-κεντρα, μπομπονιερες, μαγιο μπεμπε για του χρονου, μερη για βολτες και παιχνιδι, ιδιωτικα σχολεια, κολυμβητηρια, σπορ... και μετα λεω "ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗ!!!" ...τωρα που το ειπες, δεν κοιταξα τι θα χρειαστει να του αγορασω για το στρατο! :oops: η μηπως να αρχισω να ψαχνω τους γνωστους για καμια καλη μεταθεση!!! :shock::shock::shock::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ας επιστρεψω στη Γη... μια χαρα και το κοτοπουλακι! εμενα οτι μου φερει η μαμα μου, γιατι δεν κανει να σηκωνομαι πολυ ωρα... δοξα το Θεο με προσεχουν ομως! τι νομιζεις? κι η γιαγια κανει ονειρα για τον εγγονο απο τωρα! "Θα συνηθισει τα φαγητα μου και δεν θα τρωει τιποτα απ'εξω! Μονο της γιαγια!!!" λεει και κορδωνεται... εσυ εχεις καθολου βοηθεια?

αχαχαχαχα μετα λες για μας! εδω εσυ βρηκες και ιδιωτικο σχολειο!!:tongue::tongue:

το σπορ το εχω αποφασισει: καρατε θα τον στειλω

σου εχω πει οτι θελω να τον κανω σεφ? θα τον παιρνω μαζι μου στην κουζινα και θα μαγειρευουμε παρεα!να σου πω ουτε της γιαγιας τα φαγητα να τον ξετρελενουν(να τα τρωει μεν αλλα να μην τρελενεται κιολλας), μονο της μαμακας του να του αρεσουν πολυ πολυ και θα τον μαθω να τρωει μακαρονια με τονο ή σολομο ή γαριδες. οχι σαν τον κακομαθημενο τον αντρα μου , που δεν τρωει τπτ θαλασσινο!!!

που λες εχω λιγη βοηθεια, ο αντρας μου κανει τις βαριες δουλειες , εγω μονο ξεσκονισμα , τους παγκους , τα πιατα , το μαγειρεμα και το απλωμα των ρουχων(την λεκανη τη σηκωνει ο αντρας μου)

η μαμα του με βοηθαει πολλες φορες με το μαγειρεμα , απο την αποψη οτι ο αντρας μου ως μαμακιας , σχεδον καθε μερα θελει να τρωμε στη μαμα του(ή μου στελνει φαι ή παμε εκει)αλλα δεν τρελενομαι με τη μαγειρικη της, δεν βαζει μυρωδικα , ειναι πολυ μονοχνωτα τα φαγητα της , αλλα τα γεμιστα της ειναι απαιχτα! μπορω να τρωω καθε μερα τα γεμιστα της!!

στη μαμα μου στελνω το σιδερο , και που και που μας μαγειρευει κι αυτη κανενα βραδυνο, αυτα!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

εχω κανει μια κοιλια σα να ειμαι 5-6 μηνων αλλα απο κιλα πριν 2 εβδομαδες ημουν -1 κιλο..

αχ αληθεια κι εσυ???

ειχα αγχωθει...

δεν εχω βαλει ουτε ενα κιλο τοσο καιρο...και φοβαμουν να σου πω λιγο, ποτε ξεκινησες να βαζεις?με περνας 2 εβδομαδες !

τι ωραια που το ακους εστω και οχι εντονα το μωρακι σου!!!!!!!!!

ανυπομονω , για την πρωτη κλοτσια που θα φαω :D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αχ αληθεια κι εσυ???

ειχα αγχωθει...

δεν εχω βαλει ουτε ενα κιλο τοσο καιρο...και φοβαμουν να σου πω λιγο, ποτε ξεκινησες να βαζεις?με περνας 2 εβδομαδες !

τι ωραια που το ακους εστω και οχι εντονα το μωρακι σου!!!!!!!!!

ανυπομονω , για την πρωτη κλοτσια που θα φαω :D

πριν 1 1/2 εβδομαδες περιπου που πηγα στο γιατρο ειχα χασει 1 κιλο τωρα δεν ξερω αν εβαλα..


yEZHp2.png

Q4UYp3.png

XJkwp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 κιλα απο τοτε που το εμαθα αλλα φαινομαι λες και εχω παρει 10 για καποιο λογο.πολυ πρηξιμο.να δω που θα φτασω.τυχερες ειστε που χανετε κιολας.δεν τρωω γενικα οποτε δε μπορω να κανω κατι παρα να το απολαυσω!;)


6KuQp2.png
Link to comment
Share on other sites

real thing, καλη τυχη κοπελα μου στην αυχενικη, καλα αποτελεσματα και μακαρι να σας δωσει το μωρακι σου ομορφες και καθαρες εικονες! (εννοω να φαινονται ολα!!! ;))

σευχαριστω παρα πολυ!απτην αρχη με βοηθησες πολυ!εισαι πολυ γλυκεια!


6KuQp2.png
Link to comment
Share on other sites

3 κιλα απο τοτε που το εμαθα αλλα φαινομαι λες και εχω παρει 10 για καποιο λογο.πολυ πρηξιμο.να δω που θα φτασω.τυχερες ειστε που χανετε κιολας.δεν τρωω γενικα οποτε δε μπορω να κανω κατι παρα να το απολαυσω!;)

το πρηξιμο ειναι φυσιολογικο εγω μπορει να εχω χασει αλλα νιωθω σα να εχω παρει πολλα κιλα.. Να σου πω την αληθεια πιο καλα να επερνα κιλα παρα τοσους εμετους που εκανα την ημερα εφτασα στο σημειο να ειμαι ξαπλωμενη γιατι ζαλιζομουνα.. ευτυχως περασε λιγο οχι εντελως αλλα καμια σχεση οπως πριν μια εβδομαδα.. γενικα ομως δεν περνω κιλα στις εγκυμοσηνες μου στο πρωτο μου πηρα 9,5 κιλα στο δευτερο 5,5 τωρα για το τριτο δεν ξερω ακομη..


yEZHp2.png

Q4UYp3.png

XJkwp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα!!!

παντα θεωρουσα αυτες που δεν παιρνουν κιλα στην εγκυμοσυνη , πολυ τυχερες!

δεν ξερω πως θα παει η πορεια μου , αλλα απο οτι καταλαβαινω ριτσα , δεν ειναι επικυνδινο για το μωρακι να μην βαζεις κιλα ε?


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!

παντα θεωρουσα αυτες που δεν παιρνουν κιλα στην εγκυμοσυνη , πολυ τυχερες!

δεν ξερω πως θα παει η πορεια μου , αλλα απο οτι καταλαβαινω ριτσα , δεν ειναι επικυνδινο για το μωρακι να μην βαζεις κιλα ε?

κ εγω νομιζα οτι γενναω αδυνατα μωρα λογο του οτι δενμ βαζω κιλα γιατι ο μεγαλος γεννηθηκε 3100 κ η μικρη μου 2800 κ λεω σε αυτη την εγκυμοσυνη θα τρωω να κανω μεγαλο μωρο :D:D μεχρι που προχθες μια κοπελα μου ειπε οτι εβαλε 28 κιλα στην εγκυμοσυνη της κ το μωρο της γεννηθικε 2800 κ τωρα δεν με πειραζει να μην βαλω κιλα. βεβαια δεν κανω διατροφη για να μην βαλω απλα δεν μπορω να φαω πολυ. δεν τρωω για δυο που θα επρεπε...


yEZHp2.png

Q4UYp3.png

XJkwp3.png

Link to comment
Share on other sites

κ εγω νομιζα οτι γενναω αδυνατα μωρα λογο του οτι δενμ βαζω κιλα γιατι ο μεγαλος γεννηθηκε 3100 κ η μικρη μου 2800 κ λεω σε αυτη την εγκυμοσυνη θα τρωω να κανω μεγαλο μωρο :D:D μεχρι που προχθες μια κοπελα μου ειπε οτι εβαλε 28 κιλα στην εγκυμοσυνη της κ το μωρο της γεννηθικε 2800 κ τωρα δεν με πειραζει να μην βαλω κιλα. βεβαια δεν κανω διατροφη για να μην βαλω απλα δεν μπορω να φαω πολυ. δεν τρωω για δυο που θα επρεπε...

καλημερα ριτσα μου!

εμενα ειναι και το πρωτο μου και αγχωνομαι με το παραμικρο:D

ετσι λογικα θα ησουν κι εσυ στο πρωτο ε?

προσωπικα , τρωω για 2:D:D

οχι γιατι το λενε

αλλα γιατι το νιωθω! νιωθω οτι πειναω! δεν χορταινω με τις μεριδες που ετρωγα πριν την εγκυμοσυνη.

συνηθως τρωω και 2ο πιατο(που ποτε παλια δεν το εκανα εκτος αν ηταν μακαρονια ή λαζανια και ηταν πολυ νοστιμα , τοτε τα ετρωγα απο λαιμαργια, τωρα το νιωθω ρε παιδι μου , θελω να φαω!!!!!!)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα...ευχαριστω για τις ευχες και ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!!!!!!Μου κανει καλο να διαβαζω τις εμπειριες σας γιατι γενικα εχω πολυ αγχος για πολλα θεματα και καμμια απο τις φιλες μου δεν εχει εμπειρια σε αυτο!!!!!Μονο η μαμα μου αλλα μετα απο τοσα χρονια πολλα αλλαξαν.....την αλλη δευτερα εχουμε ραντεβου για αυχενικη και papp-a.......απιστευτη αγωνια εχω!!!!!!!!!


cy09p3.png

Elehp2.pngdYzip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρηκα...ευχαριστω για τις ευχες και ευχομαι τα καλυτερα σε ολες σας!!!!!!!Μου κανει καλο να διαβαζω τις εμπειριες σας γιατι γενικα εχω πολυ αγχος για πολλα θεματα και καμμια απο τις φιλες μου δεν εχει εμπειρια σε αυτο!!!!!Μονο η μαμα μου αλλα μετα απο τοσα χρονια πολλα αλλαξαν.....την αλλη δευτερα εχουμε ραντεβου για αυχενικη και papp-a.......απιστευτη αγωνια εχω!!!!!!!!!

καλημερα ελενακι και καλη επιτυχια!

κι αν βλεπεις και περιεργα ονειρα αυτην την περιοδο , απο την αγωνια σου θα ειναι

ολα να πανε καλα κοριτσακι!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...