Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts

Τα πρώτα ψωνια ε? Εγω κρατηθηκα κοριτσια..πήρα μόνο κατι σουτιεν θηλασμου απο μαδερκερ (που ελεγα οτι δε θα ξαναπαιρνα...τεσπα) εφερε κατι ομορφα και μπηκα στο πειρασμο. Για το νινι τιποτα ακομα...αλλα εχω βαλει στο ματι τη καμηλοπαρδαλη τη Σοφι και τα αξεσουαρ της που τα εχω δει και ειναι μια γλυκα!!! Δε το πιστευω οτι θα μπαίνω στον κοριτσιστικο διαδρομο και δε θα ψαχνω ώρες να βρω τα 5 αγοριστικα που τα εχουν κρυμμενα στη γωνια!!!!

καλημερα!!!

μπισκοτακι σουτιεν θηλασμου αγορασες?

εγω αγορασα αυτα τα μπουστακια του υπνου ,και σουτιεν εγκυμοσυνης ( που τα πουλανε σε διπλο πακετο)αυτα μονο για μενα

χθες χαζευα τον καταλογο του ELC αι θελω αυτο που εχει στη σελιδα 13(αν τον εχεις)

η καμηλοπαρδαλη παει πιο πολυ για αγορακια

τη γατουλα να παρεις που ειναι ροζ!my little world of dreams

εγω μαλλον θα παω τη σειρα my precious bear


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Ναι didi μου θηλασμου...γιατι εχω και καποια εγκυμοσυνης και τωρα πήρα ενα νουμερο μεγαλύτερο να εχω και για αργοτερα...που θα ειμαι huge!

Η Σοφι (Sophie la giraffe) πιο πολυ για κοριτσια ειναι να σου πω την αληθεια την ειδα σε αγορι και μου φανηκε περιεργο (!)

Το ELC εχει πολυ ωραια πραγματα...εχωπαρει αρκετα για τον γιο μου..απο μικροπραγματα μεχρι το τζιπ της pegperego (που ακομα δε το εχουμε βγαλει εξω γιατι ειναι μικρος )...απλώς πρεπει να εισαι στα κεντρικα γιατι και στα μαδερκερ εχει λιγα πραγματα. Με το ιντερνετ εχω βολευτει σε πολλα μικροπραγματα και παιχνιδακια.


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!

Μπισκοτακι συγχαρητήρια!!!!!! Αλλα μην ξεχνάς ότι υπάρχει κι ένα 20% να ειναι αγοράκι...!!! Μια φίλη μου της είχαν πει ότι έχει αγόρι και στον β επιπέδου είδαν ξεκάθαρα ότι ειναι κορίτσι!!!

Η αυχενικη μου πήγε τέλεια!!! Σε 10 λεπτά με ένα τέταρτο τελείωσα!!! Πολυ συνεργάσιμο το μωρακι μας!!! Η γιατρός είπε ότι όλα ειναι υπέροχα!!! Δεν μπορέσαμε να δούμε φύλο αλλα δε με ενοιαζε, ούτε κάνω ρωτησα!!! Ας περιμένουμε και κάτι για την αλλα φορά! Βγήκε και το παππ α και οι πιθανότητες μεγιστοποιηθηκαν!!! Τώρα σε εναν μήνα πάλι... Να περιμένουμε το φύλο!!!

Yris εσυ τι έκανες!!! Όλα καλα;;!!!

Πάντως σας ευχαριστω πολυ για την υποστήριξη!!!!!!!


ODhsp2.png

as1cOCA0g410000NDczOTBifDU3YmR8U2UgcGVyaW1lbm91bWUgc2UuLi4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι αλλα το να εχεις αγορι και να σου βγει κοριτσι ειναι καπως!! Δε με νοιαζει...το εχω ξαναπει, απλως ο γιατρος ειπε δε το βλεπω για αγορι, ε κατι ξερει παραπανω, και οσο ναναι το αγορι εχει και κατι που φαινεται δε νομιζετε?!!χαχαχχαχα


xHByp3.png

Ns8Jp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι didi μου θηλασμου...γιατι εχω και καποια εγκυμοσυνης και τωρα πήρα ενα νουμερο μεγαλύτερο να εχω και για αργοτερα...που θα ειμαι huge!

Η Σοφι (Sophie la giraffe) πιο πολυ για κοριτσια ειναι να σου πω την αληθεια την ειδα σε αγορι και μου φανηκε περιεργο (!)

Το ELC εχει πολυ ωραια πραγματα...εχωπαρει αρκετα για τον γιο μου..απο μικροπραγματα μεχρι το τζιπ της pegperego (που ακομα δε το εχουμε βγαλει εξω γιατι ειναι μικρος )...απλώς πρεπει να εισαι στα κεντρικα γιατι και στα μαδερκερ εχει λιγα πραγματα. Με το ιντερνετ εχω βολευτει σε πολλα μικροπραγματα και παιχνιδακια.

τελικα αυτο που θελω δεν ειναι στη σελιδα 13(στη 13 ειναι στον παλιο καταλογο)στην 69 ειναι στον νεο καταλογο , καθισματακι αγκαλιτσα 3 σε 1


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!

Μπισκοτακι συγχαρητήρια!!!!!! Αλλα μην ξεχνάς ότι υπάρχει κι ένα 20% να ειναι αγοράκι...!!! Μια φίλη μου της είχαν πει ότι έχει αγόρι και στον β επιπέδου είδαν ξεκάθαρα ότι ειναι κορίτσι!!!

Η αυχενικη μου πήγε τέλεια!!! Σε 10 λεπτά με ένα τέταρτο τελείωσα!!! Πολυ συνεργάσιμο το μωρακι μας!!! Η γιατρός είπε ότι όλα ειναι υπέροχα!!! Δεν μπορέσαμε να δούμε φύλο αλλα δε με ενοιαζε, ούτε κάνω ρωτησα!!! Ας περιμένουμε και κάτι για την αλλα φορά! Βγήκε και το παππ α και οι πιθανότητες μεγιστοποιηθηκαν!!! Τώρα σε εναν μήνα πάλι... Να περιμένουμε το φύλο!!!

Yris εσυ τι έκανες!!! Όλα καλα;;!!!

Πάντως σας ευχαριστω πολυ για την υποστήριξη!!!!!!!

μπραβο σαπι μου τελεια τα νεα σου!!!!

με το καλο τωρα και για ολα τα υπολοιπα!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

παντως κοιταω μονο αγοριστικα πλεον αν στο β επιπεδου ο γιατρος δει οτι εχει πιπι και οχι πουλι θα γελασει και το παρδαλο κατσικι!!!!αχχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχ

ολοι οι συγγενεις μου κοιτουσαν τα ροζ μεχρι να μαθουμε!!!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μήνας τρίτος

"Αγαπητό μου ημερολόγιο,

Καλά το είχα υποψιαστεί. Είμαι άνθρωπος! Ένας υπέροχος, καλοσχηματισμένος άνθρωπος - έστω και λιλιπούτειος ακόμη. Τα "μπουμπούκια" που σου είχα αναφέρει μεγάλωσαν και έγιναν κάτι παράξενοι μακριοί σωλήνες. Νομίζω πως μπορώ και τους κουνάω. Καμιά φορά ο επάνω σωλήνας, ή μήπως να τον λέω "χέρι", ακουμπάει τυχαία σε ένα σημείο του προσώπου μου και δεν μπορώ να αντισταθώ στην ανάγκη να σφίξω τα χείλη μου. Όταν δεν κοιμάμαι, πλατσουρίζω στη ζεστή μου πισίνα και νιώθω απόλυτη ευτυχία αφού ξέρω πως υπάρχει κάποιος που με αγαπάει πολύ και με κάποιον μυστηριώδη τρόπο στέλνει "μηνύματα" στο σώμα μου και επικοινωνεί μαζί μου: "Σε αγαπώ πολύ μωρό μου. Η μανούλα σου. Δεν ξέρω ποια είναι αυτή, αλλά καλή κυρία φαίνεται…"

(απο περιοδικο)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

σας βρηκα κι εγω!κι ελεγα που χαθηκατε ολες μαζι!!!εδω ησασταν!

καλως την!

δεν σου εστειλα μηνυμα εσενα?

σορρυ κοριτσακι θα μπερδευτηκα!!!

για πες τα νεα σου!!!

και φτιαξε και τικερακι;)


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


προσπαθω για το τικερακι.τα νεα μου ολα καλα.10 του μηνα αυχενικη.μια χαρα νιωθω εκτος απο κατι πονακια περιοδου που με πιανουν.εχω τρελλη αγωνια και ανυπομονω!χαρηκα πολυ για το μπεμπακι σου.τι ωραιο πραγμα να σου λενε τι ειναι το μωρακι σου.αρχιζει και γινεται πραγματικοτητα!


6KuQp2.png
Link to comment
Share on other sites

προσπαθω για το τικερακι.τα νεα μου ολα καλα.10 του μηνα αυχενικη.μια χαρα νιωθω εκτος απο κατι πονακια περιοδου που με πιανουν.εχω τρελλη αγωνια και ανυπομονω!χαρηκα πολυ για το μπεμπακι σου.τι ωραιο πραγμα να σου λενε τι ειναι το μωρακι σου.αρχιζει και γινεται πραγματικοτητα!

se 1 ebdomada dhladh!!!!

καλη επιτυχια!!!!!

για το τικερακι πρεπει να πας στον πινακα ελεγχου, επεξεργασια υπογραφης και θα βαλεις στο μεγαλο τετραγωνο σαν του μηνυματος τον κωδικο bbcode που σου δινει το τικερ


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...