Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Eflenew είπε:

      Άρα θα αφήσεις ένα μήνα κενό? Είχα απορία σε αυτό αν είναι καλό που προτείνουν κάποιοι γιατροί αμέσως επόμενη μεταφορά ή πρέπει να ξεκουράζεται ο οργανισμός. Αν κόψεις τα φάρμακα θα πέσει προγεστερονη και θα σου ερθει περίοδος. Είναι πολύ ενθαρρυντικό που έχεις ένα εμβρυακι έτοιμο να σε περιμένει. ❤️

      Σου εύχομαι μια υψηλή χοριακη την Παρασκευή!!!! 🙏

      Πωωωω έπεσες τελείως μέσα σε όσα είπες!!!!😁 Εσυ πως εισαι?

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

Cafe ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2013


mpiskotaki

Recommended Posts

Δηλαδή αν μάθω φύλο ή θα φοβόμαστε μαζί ή θα σου βγάζω την γλώσσα γιατί εγώ δεν θα τα έχω αυτά ε????:D:D:D:D:D

Εγώ πάντως, όπως φαίνεται από όλα για αγόρι έχω προαίσθημα!

εγω απογοητευτικα απο το μητρικο μου ενστικτο

για κοριτσι ειχα προαισθημα:rolleyes:

ευχομαι τουλαχιστον ολα τα υπολοιπα να τα κανω σωστα σαν μαμα ,για τον πριγκιπα μου πια:D


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • didi&k

    1558

  • κατια_82

    1457

  • ritsa3

    1342

  • markela35

    801

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Όχι έτσι κάνει πάντα....και στον γείτονα τον παραφύλαγε όταν βγήκε από το γκαράζ και του έδωσε έναν φάκελο τις προάλλες!!!

Σου λέω πρέπει να είναι από τους λίγους που αγαπάνε αυτή την δουλειά.....

Μια φορά σε εμάς είχε έρθει βραδάκι και μας λέει:Δεν σας βρίσκω εύκολα τα πρωινά, αυτό είναι για εσάς (ένα δέμα επιστροφή από το εξωτερικό που δεν έφτασε στον προορισμό του)!!!

Φοβερός τύπος!

δεν ξερω τι ειδους ταινιες βλεπεις (εμανα μου αρεσουν τα θριλερ) και κατι τοσο καλους τυπους δεν τους εμπιστευομαι:shock:

(ειμαι τρελη το ξερω, αλλα με τοσα εργα που εχω δει....)

Υ.Γ. εκτος θεματος , δεν πειραζει ειμαστε στο καφε τουλαχιστον!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω απογοητευτικα απο το μητρικο μου ενστικτο

για κοριτσι ειχα προαισθημα:rolleyes:

ευχομαι τουλαχιστον ολα τα υπολοιπα να τα κανω σωστα σαν μαμα ,για τον πριγκιπα μου πια:D

Μερικές φορές οι επιθυμίες μας γίνονται τόσο έντονες που επηρεάζουν το ένστικτό μας. Δεν έχεις κάτι για το οποίο πρέπει να απογοητευτείς...σιγά τα αυγά.

Αλλωστε συνήθως από τις εξωσωματικές (νομίζω από εξωσωματική είσαι) γεννιούνται κορίτσια γιατί όπως λέει και η μητέρα μου είναι πιο δυνατά και πιο πιθανό να μείνουν και να συνεχιστεί η κύηση!Οπότε είσαι μια εξαίρεση στον κανόνα και πρέπει να το χαίρεσαι!!!


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι ειδους ταινιες βλεπεις (εμανα μου αρεσουν τα θριλερ) και κατι τοσο καλους τυπους δεν τους εμπιστευομαι:shock:

(ειμαι τρελη το ξερω, αλλα με τοσα εργα που εχω δει....)

Υ.Γ. εκτος θεματος , δεν πειραζει ειμαστε στο καφε τουλαχιστον!

Μην με κοψοχολιάζεις παιδί μου....α πα πα πα....γείτονας είναι...εκεί δίπλα...δεν πιστεύω να έχει θέμα...θα τον είχαν πάρει μυρωδιά και οι υπόλοιποι που είναι όλο οικογένειες!

Θρίλερ ποτέ ποτε....μέχρι αστυνομικό έργο φτάνω.

ΥΓ: Η γρια γεροντοκόρη ακόμα εδώ :-(


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μερικές φορές οι επιθυμίες μας γίνονται τόσο έντονες που επηρεάζουν το ένστικτό μας. Δεν έχεις κάτι για το οποίο πρέπει να απογοητευτείς...σιγά τα αυγά.

Αλλωστε συνήθως από τις εξωσωματικές (νομίζω από εξωσωματική είσαι) γεννιούνται κορίτσια γιατί όπως λέει και η μητέρα μου είναι πιο δυνατά και πιο πιθανό να μείνουν και να συνεχιστεί η κύηση!Οπότε είσαι μια εξαίρεση στον κανόνα και πρέπει να το χαίρεσαι!!!

ναι το σκεφτηκα, οτι μπορει να ηταν απο την πολυ επιθυμια να ειναι κοριτσι...

παντως αυτο που λες οτι τα κοριτσακια ειναι πιο ανθεκτικα το εχω ακουσει κι εγω , αλλα παρολα αυτα στατιστικα εχω ακουσει οτι γενιουνται πιο πολλα αγορακια με εξωσωματικη :shock:παραξενο κι ομως αληθινο


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

α εχω κατι για εσενα στο στελνω σε πμ για να μην λενε οτι κανω και διαφημιση για τα στρουμφακια που λες

Το είδα και σε ευχαριστώ ... ήδη το αποθήκευσα....σου ανταπέδωσα και εγώ με μια πληροφορία!


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

Μην με κοψοχολιάζεις παιδί μου....α πα πα πα....γείτονας είναι...εκεί δίπλα...δεν πιστεύω να έχει θέμα...θα τον είχαν πάρει μυρωδιά και οι υπόλοιποι που είναι όλο οικογένειες!

Θρίλερ ποτέ ποτε....μέχρι αστυνομικό έργο φτάνω.

ΥΓ: Η γρια γεροντοκόρη ακόμα εδώ :-(

σου κανω παρεα;)

τι λεει? σε επιασε στην κουβεντα?


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

σου κανω παρεα;)

τι λεει? σε επιασε στην κουβεντα?

Θέλει να βγάλει ΦΠΑ να φύγει.....ε σκοτίστηκα....αφού δεν έχω σύστημα και δεν δουλεύει τίποτα....

Παιδί μου οι γεροντοκόρες πρέπει να δίνονται σαν παράδειγμα στα ζευγάρια που είναι για διάλυση....να σου λένε: Εχεις δύο επιλογές α) Κάνετε υποχωρήσεις και έχετε συντροφιά ή β) Καταντάτε έτσι ήτοι γκρινιάρηδες, μουρτζούφληδες κτλ κτλ :D:D:D:D


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

Θέλει να βγάλει ΦΠΑ να φύγει.....ε σκοτίστηκα....αφού δεν έχω σύστημα και δεν δουλεύει τίποτα....

Παιδί μου οι γεροντοκόρες πρέπει να δίνονται σαν παράδειγμα στα ζευγάρια που είναι για διάλυση....να σου λένε: Εχεις δύο επιλογές α) Κάνετε υποχωρήσεις και έχετε συντροφιά ή β) Καταντάτε έτσι ήτοι γκρινιάρηδες, μουρτζούφληδες κτλ κτλ :D:D:D:D

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχ

να ρωτησω... τα αρκουδακια της αγαπης (care bear) ειναι κοριτσιτσικα????


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχ

να ρωτησω... τα αρκουδακια της αγαπης (care bear) ειναι κοριτσιτσικα????

Σε ροζ ναι....αλλά σε καφετί που έχω δει όχι....απλά να σκέφτεσαι να πηγαίνουν με το γκρι που είναι οι τοίχοι. Πχ Γαλάζιο με γκρι ειναι ωραίος συνδυασμός!


pregnancy-ticker___.png
Link to comment
Share on other sites

οχι φυσικα, απλα με το αγορακι εχω αγχη τωρα για πολλα ,

με το κοριτσακι που το ηθελα δεν ειχα καμια φοβια , ισως ηθελα κοριτσι γιατι ετσι με συμφερε

1ον τα κοριτσια σπανια κανουν κολικους

2ον τα κοριτσια ειναι πιο ησυχα

3ον τα κοριτσια δεν βλεπουν χαζα βιαια μικυμαους(βλεπουν μικρους πριγκιπες και πριγκιπισσες)

4ον τα κοριτσια δεν παιζουν ουτε βιαια παιχνιδια , εχουν μια barbie την χτενιζουν και την παντρευουν με τον τζον τζον

5ον στα κοριτσαι βαζεις κορδελιτσες τσιμπιδακια , κοτσιδακια ενα σωρο ζουζουνιαρικα πραγματακια(τωρα θα τα φοραει η μαμα αυτα:D )

6ον τα κοριτσια δεν εχουν πουλακια.ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ????ασε για τη διαπαιδαγωγηση στο θεμα αυτο (στο κοριτσι θα τα ελεγα μια χαρα, τωρα να αναλαβει την ευθυνη του ο μπαμπας του!!!!)

τι αλλο να σου πω που φοβαμαι? τα μηχανακια , τα ναρκωτικα τις κακες παρεες

χαιρομαι και φοβαμαι τοσο ταυτοχρονα!!!!

αααχχχχ.... το 1ο και το 2ο μυθος (η τουλαχιστον δεν ειναι αποδεδειγμενο!), το 3ο εξαρταται τι θα το αφηνεις να βλεπει, το 4ο σιγουρα μυθος, εγω επαιζα με πυραυλους, οπλα, τοξα, αυτοκινητα και τις κουκλες που μου εφερναν τις αποκεφαλιζαμε, τυφλωναμε, κουρευαμε, ακρωτηριαζαμε με τον αδερφο μου (τωρα πια ειμαι πολυ ηρεμο κοριτσι!), το 5ο ενα θα σου πω : εχω ηδη βρει μαγαζι με βρεφικα παπιγιον, γραβατες, καπελα, γυαλια, ρολογια, κλπ :P:p:p, το 6ο για το πλυσιμο θα στο δειξει ο γιατρος και γλυτωνεις το ευκολο συγκαμα των κοριτσιων, οσο για τη διαπαιδαγωγηση θα λες οτι θα ελεγες και στο κοριτσι! αντρες-γυναικες πρεπει να γινομαστε σωστοι ανθρωποι και να αντιμετωπιζουμε το σωμα και τον ερωτισμο μας με σεβασμο, αγαπη και ηθικη! συτα δεν εχουν φυλο!!! οσο για τα <γχη των κοριτσομαμαδων, επισης πολλα!!! μια χαρα ειναι, αρκει να ναι κι αυτα και μεις γεροι και ορεξατοι! :tongue:


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε ροζ ναι....αλλά σε καφετί που έχω δει όχι....απλά να σκέφτεσαι να πηγαίνουν με το γκρι που είναι οι τοίχοι. Πχ Γαλάζιο με γκρι ειναι ωραίος συνδυασμός!

ναι υπαρχουν και γαλαζια αρκουδακια (εχω ενα σε τιρκουαζ χρωμα το αρκουδακι της νυχταςπρεπει να ειναι γιατι στην κοιλιτσα του εχει ενα φεγγαρακι απο το οποιο κρεμετε ενα αστερακι απο 7 χρονων το εχω!!!!), μενουν πανω στα συννεφα και μεταφερονται με ουρανια τοξα!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχ

να ρωτησω... τα αρκουδακια της αγαπης (care bear) ειναι κοριτσιτσικα????

οχι καλε! unisex ειναι!!! εχει σε μωβ, γαλαζιο, καφε, το λιονταρακι (δεν θυμαμαι ονοματα), το ελεφαντακι! πολυ ωραια ιδεα!!! :tongue:


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

αααχχχχ.... το 1ο και το 2ο μυθος (η τουλαχιστον δεν ειναι αποδεδειγμενο!), το 3ο εξαρταται τι θα το αφηνεις να βλεπει, το 4ο σιγουρα μυθος, εγω επαιζα με πυραυλους, οπλα, τοξα, αυτοκινητα και τις κουκλες που μου εφερναν τις αποκεφαλιζαμε, τυφλωναμε, κουρευαμε, ακρωτηριαζαμε με τον αδερφο μου (τωρα πια ειμαι πολυ ηρεμο κοριτσι!), το 5ο ενα θα σου πω : εχω ηδη βρει μαγαζι με βρεφικα παπιγιον, γραβατες, καπελα, γυαλια, ρολογια, κλπ :P:p:p, το 6ο για το πλυσιμο θα στο δειξει ο γιατρος και γλυτωνεις το ευκολο συγκαμα των κοριτσιων, οσο για τη διαπαιδαγωγηση θα λες οτι θα ελεγες και στο κοριτσι! αντρες-γυναικες πρεπει να γινομαστε σωστοι ανθρωποι και να αντιμετωπιζουμε το σωμα και τον ερωτισμο μας με σεβασμο, αγαπη και ηθικη! συτα δεν εχουν φυλο!!! οσο για τα <γχη των κοριτσομαμαδων, επισης πολλα!!! μια χαρα ειναι, αρκει να ναι κι αυτα και μεις γεροι και ορεξατοι! :tongue:

γεια σου κατια μου!

μακαρι το 1ο και το 2ο να ειναι μυθος...ας ειναι ησυχο και ευκολο παιδακι αυτο θελω

οσο για τους κολικους αν ποναει αυτο θα ποναω κι εγω και θα κλαιμε μαζι μου φαινεται επειδη δεν θα ξερω πως να το βοηθησω για να μην ποναει...

για το 3ο και το 4ο εννοειται θα βλεπω μαζι του τα μικυ μαους

το boomerang εχει τα καλυτερα

συγνωμη που θα το πω αλλα το σταρ εχει πολυ βιαια καρτουνς!!

οσο για εσενα σε παρεσερνε ο αδερφος σου γι'αυτο αποκεφαλιζες τις κουκλες παω στοιχιμα μετα απο χρονια θα το μετανιωσες για τις κακομοιρες...:tongue::tongue::tongue:

βεβαια για το 5ο κατι σκεφτομαι κι εγω σε ολα αυτα που εχεις πει, σιγουρο ειναι το καπελακι!;)

αυτο με το πουλακι που λες δεν κανει συγκαμα?ξερω πως πρεπει να του τραβαμε κατω το πετσακι, αυτο με φοβιζει...μην του κανω και καμια ζημια...:oops:

οσο για τη διαπεδαγωγιση εχεις δικιο...αλλα καποια παγματα δεν μπορω να του τα πω...:oops::oops::oops: θα του μαθω μονο να ειναι σωστος, να μην λεει ψεματα, και να φερεται σωστα στις γυναικες!


UzVGp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...