Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Καλαμάτα


anthea

Recommended Posts

Γραφω για οσες μανουλες ειναι στη καλαματα ή γνωρίζουν τη πολη.

Η αδελφή μου μετακόμισε πρασφατα και το βρίσκει λιγο δύσκολο να κανει παρεες, εχει 2 παιδακια ,η μεγάλη είναι 4χρ και ο μικρός 20 μηνών. Ισως επειδή ειναι χειμώνας.

Εαν ξερει κανεις καποια ομαδα μικρών παιδιών που κάνουν συναντήσεις,

η καποια οικογένεια που θελει παρεα για τα παιδάκια ας γράψει σε εμένα και θα σας φέρω σε επαφή. Επισης και με αγγλοφωνα παιδάκια.

σας ευχαριστώ πολύ ολους

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 99
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγαπητή Anthea,

καλησπέρα. Απαντώ μήνες μετά στην ερώτησή σου και εύχομαι να την δεις.

Είναι πολύ γλυκό εκ μέρους σου που νοιάζεσαι για την προσαρμογή της αδερφής σου. Ως ξένη κι εγώ στην Καλαμάτα,μένω ήδη βέβαια αρκετά χρόνια τώρα, δυσκολεύτηκα αρχικά να προσαρμοστώ αλλά όλα καλά.Έχω ένα αγοράκι 2,5 χρονών και επειδή οι φίλοι μας τυγχάνει να έχουν παιδιά αρκετά μεγαλύτερης ηλικίας αναζήτησα κάποιες ομάδες κι εγώ ώστε να αλληλοσυναναστρέφεται ο μικρός μου μιας και είναι μοναχοπαίδι. Σου προτείνω λοιπόν ένα εργαστήρι που λειτουργεί στην πόλη μας, ώστε να το προτείνεις στην αδερφή σου. Λέγεται "Παράθυρο στον Ήλιο" και γίνονται πολύ καλές δραστηριότητες κατά ηλικιακές ομάδες, που αναπτύσουν τις σωματικές και συναισθηματικές ικανότητες του παιδιού. Είναι το μοναδικό στο είδος του στη Καλαμάτα.Αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες γραψε μου να σου πω.

Φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 7 months later...

Γεια σου geonik!

Ειμαι απο Αθηνα,αλλα εδω και ενα χρονο κατοικος Μεσσηνιας.. ειμαι στο μηνα μου και θα γεννησω Καλαματα, στο ΗΡΑ. Απο ο,τι βλεπω, τα αγορακια μας θα εχουν 5 μηνες διαφορά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου geonik!

Ειμαι απο Αθηνα,αλλα εδω και ενα χρονο κατοικος Μεσσηνιας.. ειμαι στο μηνα μου και θα γεννησω Καλαματα, στο ΗΡΑ. Απο ο,τι βλεπω, τα αγορακια μας θα εχουν 5 μηνες διαφορά!

με το καλο!!! Εγω γεννησα στο λητω. να τα λεμε λοιπον:D:D:D:D:D


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Κορίτσια καλησπέρα.

Το έχετε υπόψιν σας το mazikes.gr? Έχει πάνες Libero. Δεν ξέρω αν τις χρησιμοποιείτε. Τις δίνουν σε αρκετά καλή τιμή ανά τεμάχιο. Για να γίνει όμως η παραγγελία απαιτούνται τουλάχιστον 80 καταχωρήσεις (εκδήλωση επιθυμίας δηλαδή για αγορά).

Το γράφω πρώτον για να σας πω για το site σε περίπτωση που δεν το γνωρίζατε (έχει και άλλα προϊόντα) και θέλει κάποια να δηλώσει επιθυμία για παραγγελία ώστε να μαζευτεί ο αριθμός των 80....


HETSp3.png

xwifp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μανούλες! και γω από Καλαμάτα είμαι και εχω μια μπεμπούλα 5,5 μηνών

Να την χαιρεσαι!!!!Να τα λεμε, ειναι κοντα τα μπεμπακια μας στην ηλικια, ο δικος μου γεννηθηκε 14/11/11 στο Λητω. :D:D:D:D


r1OMp3.png KcCbp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...